Kolky

Kolkári MKK Piešťany odohrali duel proti špičkovému družstvu z Podbrezovej. (M. Schmidl)

Extraligoví kolkári v Podbrezovej takmer so senzáciou

V 24. extraligovom kole cestovali kolkári MKK Piešťany na pôdu 15-násobného a už aj nekorunovaného tohtoročného majstra Slovenska - ŽP Šport Podbrezová. Podľa papierových predpokladov bol víťaz jasný, nakoľko dres Podbrezovčanov obliekajú niekoľkonásobní majstri sveta zo Srbska Zavarko a Tepša, slovenskí reprezentanti Kuna, Tomka, Pašiak a Vadovič. Ale ako to už v športe býva, nerozhoduje sa na papieri, ale na dráhach.

23. 03. 2016 14:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Trinástka bola šťastná pre obhajcu titulu

Mestská Domoss kolkárska liga v Piešťanoch pokračovala zápasmi 13. a 14. kola. Vedúce Povodie Váhu sa po výhre nad Mixom Tatiana zbavilo jedného zo súperov v boji o titul. Mix totiž prehral aj v ďalšom kole a na lídra stráca už šesť bodov.

22. 03. 2016 15:00  |  Šport / Kolky
Extraligové družstvo kolkárov MKK Piešťany. (archív MKK)

Kolkárom sa interliga vzďaľuje

Postup extraligových kolkárov MKK Piešťany do prvého ročníka Československej interligy je už iba v teoretickej rovine. Môžu za to dve domáce prehry za sebou.

16. 03. 2016 14:00  |  Šport / Kolky
Ilustračné foto. (archív MKK Piešťany)

Prekvapenie na úkor kolkárok Mixu

Len jedno kolo sa v piešťanskej mestskej Domoss kolkárskej lige tešili kolkárky Mixu Tatiana z rovnosti bodov s úradujúcim majstrom z Povodia Váhu, keď to nečakane podľahlo o dva kolky Stakotre. V 12. kole ženy Mixu zaváhali, keď podľahli v zápase výbornej úrovne Domossu. Ten sa pre zmenu bodovo dotiahol na Mix a obe družstvá strácajú na vedúce Povodie Váhu iba dva body.

03. 03. 2016 16:00  |  Šport / Kolky
Extraligové družstvo kolkárov MKK Piešťany. (archív MKK)

Extraligoví kolkári podľahli Šarišanom

Dvadsiate kolo kolkárskej extraligy mužov priniesol duel medzi domácimi MKK Piešťany a hosťami z východu krajiny - TJ Slavoj Veľký Šariš. Aj keď skóre 1:7 tomu nezodpovedá, zápas bol dlho dramatický a vyrovnaný.

26. 02. 2016 16:30  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Po polovici súťaže vedie obhajca prvenstva

Mestská Domoss kolkárska liga pokračovala zápasmi ôsmeho a deviateho kola. Po polovici 32. ročníka vedie ligu bez straty bodu Povodie Váhu. Obhajca prvenstva má dvojbodový náskok pred Mix Tatiana a štvorbodový pred Domossom.

03. 02. 2016 16:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Extraligoví kolkári vyhrali nad Spišiakmi

V 16. kole kolkárskej extraligy privítalo áčko MKK Piešťany hráčov zo Spišskej Novej Vsi. Hosťom síce patrí posledné miesto v tabuľke, ale výkonnostne naň určite nepatria, a tak sa dal predpokladať ťažký a vyrovnaný zápas. Nakoniec zvíťazili domáci 7:1.

26. 01. 2016 16:00  |  Šport / Kolky
Eduard Sedlaček (uprostred) z MKK Piešťany vyhral súťaž jednotlivcov. (archív MKK)

Sedlaček a Dúbrava kolkárskymi majstrami

Piešťanskí kolkári bojovali počas uplynulého víkendu na viacerých „frontoch”. Najskôr A- aj B-družstvo absolvovali 15. kolo republikových súťaží a v nedeľu sa predstavili jednotlivci na majstrovstvách Trnavského kraja.

21. 01. 2016 09:00  |  Šport / Kolky
Extraligové družstvo kolkárov MKK Piešťany. (archív MKK)

Víťazný štart kolkárov Piešťan

Odvetná časť kolkárskych súťaží sa začala uplynulú sobotu. Extraligoví kolkári MKK Piešťany vykročili do jarnej časti veľmi dôležitým víťazstvom nad MKK Galanta 5:3. Napriek veľkej maródke, keď pre rôzne zranenia chýbali až traja hráči základnej zostavy, A-družstvo MKK predviedlo slušný výkon.

14. 01. 2016 14:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Bez prehry iba úradujúci majster

Kolkári v mestskej Domoss lige si v šiestom kole zahrali posledný raz v tomto roku o body v 32. ročníku. Tabuľku vedie s plným ziskom 12 bodov Povodie Váhu pred Mix Tatiana a Domossom. Obe družstvá majú o dva body menej. Nasleduje vianočná prestávka a ďalšie kolo je na programe v januári 2016.

17. 12. 2015 10:11  |  Šport / Kolky
Články 21 - 30 z 144
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa