Kolky

Ilustr. foto (archív MKK)

Extraligisti po polovici sezóny na šiestom mieste

Až do 11. kola, posledného v jesennej časti, čakali kolkári MKK Piešťany „A“ na výhru na domácich dráhach. Pred samotným zápasom bolo ale favoritom hosťujúce družstvo so Spišskej Novej Vsi.

07. 12. 2016 15:35  |  Šport / Kolky
Skvelý a rozhodujúci výkon v zápase podal Šimon Dúbrava (644). (archív MKK)

Extraligoví kolkári podali výborný výkon

V desiatom kole kolkárskej extraligy mužov cestovali piešťanskí kolkári do Sučian, kde odohrali výborný zápas. Priam až neuveriteľne znie bilancia, keď v tabuľke domácich zápasov je áčko MKK na poslednom mieste bez bodu a na vonkajších dráhach je na prvom mieste. Túto bilanciu potvrdilo v Sučanoch jasnou výhrou 6:2.

24. 11. 2016 13:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Na úvod prekvapenia

Po skončení dlhodobej súťaže v mestskej Domoss kolkárskej lige v Piešťanoch hrá osem najlepších družstiev už niekoľko rokov aj o Ligový pohár. Tohtoročné štvrťfinálové zápasy sa neobišli bez prekvapení. O najväčšie sa postarali hráči Domossu, druhé mužstvo tabuľky totiž nestačilo na Stakotru.

27. 04. 2016 16:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Povodie Váhu získalo desiaty titul

Šlágrom predposledného 17. kola mestskej Domoss kolkárskej ligy v Piešťanoch bol súboj úradujúceho majstra, Povodia Váhu, s druhým Domossom. Ten sa mohol v prípade víťazstva stať majstrom, no herne sklamal a Povodie získalo jubilejný desiaty majstrovský titul.

13. 04. 2016 16:00  |  Šport / Kolky
Extraligové družstvo kolkárov MKK Piešťany. (archív MKK)

Extraligoví kolkári podľahli Podbrezovej

Predposledné 25. kolo odohrali na domácich dráhach extraligoví kolkári MKK Piešťany proti ŽP Šport Podbrezová „C“. Vzhľadom na postavenie v tabuľke boli favoriti hráči z kúpeľného mesta, ale v konečnom účtovaní to bolo inak - prehrali 2:6.

12. 04. 2016 15:00  |  Šport / Kolky
Kolkári MKK Piešťany odohrali duel proti špičkovému družstvu z Podbrezovej. (M. Schmidl)

Extraligoví kolkári v Podbrezovej takmer so senzáciou

V 24. extraligovom kole cestovali kolkári MKK Piešťany na pôdu 15-násobného a už aj nekorunovaného tohtoročného majstra Slovenska - ŽP Šport Podbrezová. Podľa papierových predpokladov bol víťaz jasný, nakoľko dres Podbrezovčanov obliekajú niekoľkonásobní majstri sveta zo Srbska Zavarko a Tepša, slovenskí reprezentanti Kuna, Tomka, Pašiak a Vadovič. Ale ako to už v športe býva, nerozhoduje sa na papieri, ale na dráhach.

23. 03. 2016 14:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Trinástka bola šťastná pre obhajcu titulu

Mestská Domoss kolkárska liga v Piešťanoch pokračovala zápasmi 13. a 14. kola. Vedúce Povodie Váhu sa po výhre nad Mixom Tatiana zbavilo jedného zo súperov v boji o titul. Mix totiž prehral aj v ďalšom kole a na lídra stráca už šesť bodov.

22. 03. 2016 15:00  |  Šport / Kolky
Extraligové družstvo kolkárov MKK Piešťany. (archív MKK)

Kolkárom sa interliga vzďaľuje

Postup extraligových kolkárov MKK Piešťany do prvého ročníka Československej interligy je už iba v teoretickej rovine. Môžu za to dve domáce prehry za sebou.

16. 03. 2016 14:00  |  Šport / Kolky
Ilustračné foto. (archív MKK Piešťany)

Prekvapenie na úkor kolkárok Mixu

Len jedno kolo sa v piešťanskej mestskej Domoss kolkárskej lige tešili kolkárky Mixu Tatiana z rovnosti bodov s úradujúcim majstrom z Povodia Váhu, keď to nečakane podľahlo o dva kolky Stakotre. V 12. kole ženy Mixu zaváhali, keď podľahli v zápase výbornej úrovne Domossu. Ten sa pre zmenu bodovo dotiahol na Mix a obe družstvá strácajú na vedúce Povodie Váhu iba dva body.

03. 03. 2016 16:00  |  Šport / Kolky
Extraligové družstvo kolkárov MKK Piešťany. (archív MKK)

Extraligoví kolkári podľahli Šarišanom

Dvadsiate kolo kolkárskej extraligy mužov priniesol duel medzi domácimi MKK Piešťany a hosťami z východu krajiny - TJ Slavoj Veľký Šariš. Aj keď skóre 1:7 tomu nezodpovedá, zápas bol dlho dramatický a vyrovnaný.

26. 02. 2016 16:30  |  Šport / Kolky
Články 11 - 20 z 139
Regal Burger

Anketa