Kolky

Piešťanskí kolkári zdolali TJ Rakovice 6:2 na body. (L. Duračka)

V kolkárskom derby zvíťazil MKK Piešťany

Trináste kolo kolkárskej extraligy prinieslo okresné derby medzi domácimi TJ Rakovice a hosťami z MKK Piešťany. Ako väčšina duelov týchto súperov aj ten sobotňajší bol vyrovnaný a dramatický od začiatku do konca. Zápas v búrlivej, ale korektnej atmosfére splnil extraligové kritériá a diváci videli súboj so šťastnejším koncom pre Piešťany, ktoré vyhrali 6:2 na body.

26. 01. 2017 15:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Vianočný kolkársky turnaj vyhral Jozef Dunajčík

Záverečnou akciou roka 2016 bol na kolkárni MKK Piešťany Vianočný turnaj jednotlivcov na 60 hodov združených. Zorganizovalo ho vedenie mestskej Domoss kolkárskej ligy, no okrem neregistrovaných kolkárov sa ho zúčastnili aj niektorí hráči MKK.

10. 01. 2017 16:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK Piešťany)

Bez prehry už len kolkárky Mix Tatiana

Mestská Domoss kolkárska liga v Piešťanoch pomaly speje k záveru prvej polovice súťaže. Bez prehry sú už len ženy z družstva Mix Tatiana, ktoré nezaváhali ani v siedmom a ôsmom kole. Bez bodu sú iba dorastenci Družby, nováčik súťaže, výkonnosť chlapcov však rastie a je otázkou času, kedy sa budú radovať z prvého víťazstva.

23. 12. 2016 16:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Kolkári sa rozohrali - pribúdajú tisícky

Mestská Domoss kolkárska liga v Piešťanoch pokračovala piatym a šiestym kolom. Družstvá sa pomaly rozohrávajú, o čom svedčia aj výkony nad tisíc zvalených kolkov.

08. 12. 2016 15:30  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Extraligisti po polovici sezóny na šiestom mieste

Až do 11. kola, posledného v jesennej časti, čakali kolkári MKK Piešťany „A“ na výhru na domácich dráhach. Pred samotným zápasom bolo ale favoritom hosťujúce družstvo so Spišskej Novej Vsi.

07. 12. 2016 15:35  |  Šport / Kolky
Skvelý a rozhodujúci výkon v zápase podal Šimon Dúbrava (644). (archív MKK)

Extraligoví kolkári podali výborný výkon

V desiatom kole kolkárskej extraligy mužov cestovali piešťanskí kolkári do Sučian, kde odohrali výborný zápas. Priam až neuveriteľne znie bilancia, keď v tabuľke domácich zápasov je áčko MKK na poslednom mieste bez bodu a na vonkajších dráhach je na prvom mieste. Túto bilanciu potvrdilo v Sučanoch jasnou výhrou 6:2.

24. 11. 2016 13:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Na úvod prekvapenia

Po skončení dlhodobej súťaže v mestskej Domoss kolkárskej lige v Piešťanoch hrá osem najlepších družstiev už niekoľko rokov aj o Ligový pohár. Tohtoročné štvrťfinálové zápasy sa neobišli bez prekvapení. O najväčšie sa postarali hráči Domossu, druhé mužstvo tabuľky totiž nestačilo na Stakotru.

27. 04. 2016 16:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Povodie Váhu získalo desiaty titul

Šlágrom predposledného 17. kola mestskej Domoss kolkárskej ligy v Piešťanoch bol súboj úradujúceho majstra, Povodia Váhu, s druhým Domossom. Ten sa mohol v prípade víťazstva stať majstrom, no herne sklamal a Povodie získalo jubilejný desiaty majstrovský titul.

13. 04. 2016 16:00  |  Šport / Kolky
Extraligové družstvo kolkárov MKK Piešťany. (archív MKK)

Extraligoví kolkári podľahli Podbrezovej

Predposledné 25. kolo odohrali na domácich dráhach extraligoví kolkári MKK Piešťany proti ŽP Šport Podbrezová „C“. Vzhľadom na postavenie v tabuľke boli favoriti hráči z kúpeľného mesta, ale v konečnom účtovaní to bolo inak - prehrali 2:6.

12. 04. 2016 15:00  |  Šport / Kolky
Kolkári MKK Piešťany odohrali duel proti špičkovému družstvu z Podbrezovej. (M. Schmidl)

Extraligoví kolkári v Podbrezovej takmer so senzáciou

V 24. extraligovom kole cestovali kolkári MKK Piešťany na pôdu 15-násobného a už aj nekorunovaného tohtoročného majstra Slovenska - ŽP Šport Podbrezová. Podľa papierových predpokladov bol víťaz jasný, nakoľko dres Podbrezovčanov obliekajú niekoľkonásobní majstri sveta zo Srbska Zavarko a Tepša, slovenskí reprezentanti Kuna, Tomka, Pašiak a Vadovič. Ale ako to už v športe býva, nerozhoduje sa na papieri, ale na dráhach.

23. 03. 2016 14:00  |  Šport / Kolky
Články 11 - 20 z 143
GARGO
Regal Burger

Anketa