Na amatérskom ľade najlepšia Stakotra

• 19. decembra 2017, 15:25
  • Autor:av

V piešťanskej Easton Aréne sa v sobotu 16. decembra uskutočnil Vianočný hokejový turnaj amatérskych družstiev. Okrem dvoch domácich – Stakotra a „Doktor hokej“ sa turnaja zúčastnilo aj mužstvo slovenskej televízie RTVS a mužstvo ROWERS, ktoré bolo poskladané veslármi z rôznych slovenských klubov.

Turnaj sa hral systémom každý s každým 2 x 15 min s 5 minútovou prestávkou medzi tretinami a o dodržiavanie pravidiel ľadového hokeja dozeral pri všetkých zápasoch bývalý hráč piešťanských havranov Martin Klčo.

Spoločná fotografia účastníkov turnaja.

Turnaj bol dramatický do posledných sekúnd posledného zápasu, v ktorom nakoniec „doktori“ podľahli Stakotre 1:3 a Stakotra si tak zabezpečila celkové prvenstvo v turnaji. Na druhom mieste skončilo mužstvo „doktorov“, tretia RTVS Bratislava a na štvrtom mieste sa umiestnil slovenský výber veslárov Rowers. Cenu najlepšieho hráča turnaja, vyhodnocovanú hlavným rozhodcom, získal Martin Mikeska – Stakotra Piešťany.