Nadácia Adeli

Hokej

Deti si mohli vyskúšať streľbu na bránku, zahrať si hokej či zdokonaliť svoje korčuľovanie na prekážkovej dráhe. (archív ŠHK 37)

Akcie Deti na hokej sa zúčastnilo 83 drobcov

Počas prvej decembrovej soboty sa na piešťanskom zimnom štadióne konala akcia s názvom Deti na hokej, ktorú organizoval Slovenský zväz ľadového hokeja v spolupráci s domácim klubom.

14. 12. 2016 15:42  |  Šport / Hokej
Zverencov Ernesta Bokroša čakajú na prelome rokov majstrovstvá sveta v Kanade. (archív HK Orange 20)

Hokejová dvadsiatka sa v Piešťanoch pripravuje na MS

Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov sa po skončení tohtosezónneho pôsobenia v Tipsport Lige spoločne pripravuje v Piešťanoch na vrchol súťažného ročníka. Budú ním juniorské majstrovstvá sveta v Kanade.

14. 12. 2016 11:00  |  Šport / Hokej
Kapitán ŠHK 37 Jaroslav Rybárik prispel k víťazstvu jedným gólom.
 (archív ŠHK 37)

Havrani prelomili šnúru bez výhry, Levice zdolali 4:3

Piešťanskí hokejisti sa po štyroch porážkach v rade dočkali konečne víťazstva. V sobotnom domácom stretnutí druhej hokejovej ligy zdolali v Easton aréne HK Levice tesne 4:3, keď o troch bodoch pre ŠHK 37 rozhodol v tretej tretine Ondrejka.

13. 12. 2016 12:30  |  Šport / Hokej
Jaroslav Laifer (vľavo) „predáva žezlo“ Matejovi Valovi. (archív ŠHK 37)

Výmena na poste manažéra ŠHK 37

V hokejovom klube ŠHK 37 Piešťany, ktorého organizačnou súčasťou je aj mládežnícky oddiel HK Havrani, nastáva generačná výmena na poste manažéra.

07. 12. 2016 10:00  |  Šport / Hokej
Hokejistom ŠHK 37 Piešťany sa nedarí, prehrali posledné štyri zápasy. (archív ŠHK 37)

K prehre dopomohol aj exhavran Haring

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany sa v sobotu predstavili na ľade HC Bratislava v stretnutí, ktoré bolo šlágrom druhej hokejovej ligy. Piešťancom zápas príliš nevyšiel a prehrali štvrtý duel v rade. Za bratislavský tím prispel k víťazstvu 4:1 aj bývalý hráč havranov Jozef Haring.

06. 12. 2016 14:00  |  Šport / Hokej
Hokejista M. Miklík bude hrať prvýkrát českú extraligu. (archív HC Kometa)

Piešťanec Michel Miklík posilnil Kometu Brno

Slovenský reprezentačný útočník a odchovanec piešťanského hokeja Michel Miklík si premiérovo v kariére zahrá v najvyššej českej hokejovej súťaži, dohodol sa na spolupráci s tímom Kometa Brno. Vedenie moravského mužstva tým zareagovalo na zranenia Erata a Haščáka i odchod Hrušku do Oulu.

30. 11. 2016 15:01  |  Šport / Hokej
Ani dva góly Martina Klča nestačili na víťazstvo Piešťan proti Nitre. (L. Duračka)

O prehre havranov s Nitrou rozhodla katastrofálna tretia tretina

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany v sobotu privítali na domácom ľade hráčov HK 96 Nitra. V šlágri kola sa z víťazstva tešili hosťujúci hráči, ktorí výborne zvládli poslednú tretinu a napokon vyhrali 5:3.

29. 11. 2016 11:00  |  Šport / Hokej
Hokejisti ŠHK 37 Piešťany nezvládli proti Dubnici nad Váhom predĺženie. (archív ŠHK 37)

Havrani prehrali s Dubnicou po predĺžení

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany privítali v sobotu na domácom ľade Dubnicu nad Váhom. Zápas desiateho kola druhej hokejovej ligy dospel až do predĺženia, kde mali viac šťastia hosťujúci hráči, ktorí napokon zvíťazili 3:2.

15. 11. 2016 15:00  |  Šport / Hokej
Filip Hudec pri jednom z prienikov v zápase proti Púchovu. (L. Duračka)

Havrani rozstrieľali Púchov, poradili si aj s Prievidzou

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany majú za sebou úspešný týždeň. Havrani najskôr v utorňajšom „dušičkovom“ kole vyhrali na domácom ľade nad Púchovom vysoko 10:3 a na víťaznej vlne ostali aj v sobotnom deviatom kole, keď dokázali zvíťaziť v Prievidzi 4:2.

08. 11. 2016 15:30  |  Šport / Hokej
Oporou piešťanských hokejistov v zápase s Partizánskym bol brankár Matej Kičina. (M. Bučko)

Havrani zdolali Partizánske 6:3

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany privítali v sobotnom siedmom kole druhej ligy na domácom ľade Iskru Partizánske. Havrani najmä vďaka výbornej prvej tretine svojho súpera porazili v pomere 6:3.

01. 11. 2016 16:00  |  Šport / Hokej
Články 51 - 60 z 943