Nadácia Adeli

Hokej

Amatérsky tím Doktor hokej si to rozdal v exhibičnom zápase so slovenskými vodákmi. (av)

Vodáci ukázali, že sa nestratia ani na zamrznutej vode

Piešťanský amatérsky tím Doktor hokej cestoval počas poslednej februárovej soboty na malý zimný štadión do bratislavského Lamača. V odvetnom exhibičnom zápase znova nastúpil proti výberu vodákov, v ktorom si zahrali aj Piešťanci Matej Orviský, Adrián Nesteš, Štefan Klapica, Vincent Petruška a Andrej Vičan.

09. 03. 2017 12:00  |  Šport / Hokej
Mladí piešťanskí hokejisti prehrali s Považskou Bystricou 1:3 na zápasy. (M. Bučko)

Dorastenci HK Havrani do extraligy nepostúpili

Dorastencom HK Havrani Piešťany postup do extraligy nevyšiel ani tentoraz. Mladí hokejisti skončili svoju púť za vytúženým postupom už v prvom kole play-off proti Považskej Bystrici, keď štvrťfinálovú sériu prehrali 1:3 na zápasy.

28. 02. 2017 14:30  |  Šport / Hokej
Hokejista Patrik Lušňák po konci sezóny v Slovane bude pokračovať vo Zvolene. (archív ŠHK 37)

P. Lušňák dohrá sezónu vo Zvolene

Piešťanský hokejista Patrik Lušňák po konci sezóny Slovana Bratislava dohrá sezónu v slovenskej Tipsport Lige. Reprezentačný útočník bude pôsobiť v tíme HKM Zvolen, kde by mal tímu pomôcť v závere základnej časti i v bojoch play-off.

21. 02. 2017 10:00  |  Šport / Hokej
Tomáš Hluch (vľavo) patril k najlepším hráčom Slovenska. (archív T. Hlucha)

Hokejista T. Hluch o univerziáde: Ľudia nás v Alma-Ate milovali

Piešťanský hokejista Tomáš Hluch, ktorý aktuálne pôsobí v prvoligovom HK 36 Skalica, sa so slovenskou reprezentáciou zúčastnil zimnej univerziády v kazašskom meste Alma-Ata. Študent Fakulty telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave nám v rozhovore priblížil atmosféru a svoje dojmy z tejto veľkej študentskej akcie. Keďže autor článku je s T. Hluchom dlhoročný známy, vykanie by pri rozhovore nebolo namieste.

18. 02. 2017 09:00  |  Šport / Hokej
Adam Stacho je členom slovenskej reprezentácie do 18 rokov. (archív A. Stacha)

A. Stacho, odchovanec Piešťan v mládežníckej reprezentácii

Po dlhej dobe sa do niektorej z mládežníckych reprezentácii prepracoval odchovanec piešťanského hokeja. V kádri reprezentácie do 18 rokov je Adam Stacho z Očkova, ktorý v súťažnej sezóne nastupuje v Projekte SR 18 v juniorskej extralige, a pomohol Slovákom k víťazstvu na minulotýždňovom Turnaji Vlada Dzurillu v Piešťanoch.

16. 02. 2017 12:00  |  Šport / Hokej
Slovenská reprezentácia vyhrala Turnaj Vlada Dzurillu po piaty raz. (archív SZĽH)

Turnaj Vlada Dzurillu v Piešťanoch vyhrali po piaty raz Slováci

Slovenská hokejová reprezentácia do 18 rokov uspela na piešťanskom Turnaji Vlada Dzurillu a bez straty bodu celé podujatie ovládla. Slováci v generálke pred domácimi majstrovstvami sveta vyhrali všetky tri zápasy nad Bieloruskom, Nemeckom a Švajčiarskom a mohli sa tešiť zo zisku prvenstva. Druhí skončili mladí Švajčiari, tretí Nemci, štvrtí boli Bielorusi.

14. 02. 2017 10:00  |  Šport / Hokej
Slovenskí veslári si v Piešťanoch zahrali hokej proti tímu Doktor. (av)

Exhibícia: Veslá vymenili za hokejky

Počas poslednej februárovej soboty patrila ľadová plocha piešťanskej Easton arény veslárom. V exhibičnom zápase vyzvali slovenskí veslári domáce amatérske hokejové mužstvo DOKTOR.

10. 02. 2017 14:00  |  Šport / Hokej
Podarí sa piešťanským dorastencom vybojovať si postup do extraligy? (archív ŠHK 37)

Dorastenci budú bojovať o postup do extraligy

Piešťanskí dorastenci odohrali v nedeľu posledný zápas nadstavbovej časti prvej hokejovej ligy, ktorý rozhodol o poradí nadstavbovej časti.

09. 02. 2017 11:00  |  Šport / Hokej
Na turnaji sa predstaví aj piešťanský odchovanec Adam Stacho (uprostred). (archív ŠHK 37)

Piešťany tento týždeň privítajú tradičný hokejový Turnaj Vlada Dzurillu

Piešťanská Easton aréna bude od štvrtka 9. do soboty 11. februára dejiskom 16. ročníka Turnaja Vlada Dzurillu. Každoročná prestížna prehliadka hokejistov do 18 rokov zasvätená najlepšiemu hokejistovi Slovenska 20. storočia a legendárnemu brankárovi bude o to významnejšia, že je prakticky poslednou reprezentačnou skúškou troch účastníkov aprílových majstrovstiev sveta, ktoré sa uskutočnia na Slovensku.

08. 02. 2017 11:00  |  Šport / Hokej
Hokejistov ŠHK 37 čakajú už len zápasy o umiestnenie.  (archív ŠHK 37)

Havrani nezvládli ani druhý duel, ďalej postupuje Partizánske

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany môžu na vrchné priečky v druhej hokejovej lige zabudnúť. V nadstavbe západnej časti prehrali aj druhé stretnutie s Partizánskym, tentoraz na domácom ľade 4:7, a v sérii mu podľahli 0:2 na zápasy. Havranov čakajú už len súboje o umiestnenie.

07. 02. 2017 11:00  |  Šport / Hokej
Články 31 - 40 z 943
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa