Hokej

Ôsmaci HK Havrani prehrali s Partizánskym 2:5. (HK Havrani)

Po Novom roku vyhrali len piataci

Žiacke kategórie HK Havrani Piešťany vstúpili do nového roka súťažnými zápasmi počas uplynulej soboty. Z víťazstva sa však tešili len hokejoví piataci, ktorí dokázali poraziť na domácom ľade Partizánske 4:3.

10. 01. 2018 14:00  |  Šport / Hokej
Mládežnícke kategórie hokejového klubu HK Havrani Piešťany zasiahli počas uplynulého víkendu do súťažných stretnutí.  (HKH)

Siedmaci vyhrali siedmy zápas v rade

Mládežnícke kategórie hokejového klubu HK Havrani Piešťany zasiahli počas uplynulého víkendu do súťažných stretnutí. Potešili najmä víťazstvá dorastu, siedmakov a piatakov nad Topoľčanmi.

22. 12. 2017 17:00  |  Šport / Hokej
Víťazný tím turnaja. (av)

Na amatérskom ľade najlepšia Stakotra

V piešťanskej Easton Aréne sa v sobotu 16. decembra uskutočnil Vianočný hokejový turnaj amatérskych družstiev. Okrem dvoch domácich - Stakotra a „Doktor hokej“ sa turnaja zúčastnilo aj mužstvo slovenskej televízie RTVS a mužstvo ROWERS, ktoré bolo poskladané veslármi z rôznych slovenských klubov.

19. 12. 2017 17:00  |  Šport / Hokej obsahuje video
Piešťanskí mladí hokejisti, účastníci turnaja. (HK Havrani)

Najmladší havrani boli dobrými hostiteľmi

Uplynulú nedeľu sa na Zimnom štadióne Easton aréna v Piešťanoch uskutočnil hokejový turnaj najmladších hokejistov do sedem rokov. Turnaj bol obsadený veľmi kvalitnými družstvami z ôsmich miest Česka a Slovenska, čo sľubovalo výbornú možnosť porovnať si sily mladých havranov s tými najlepšími.

19. 12. 2017 09:00  |  Šport / Hokej
Piataci HK Havrani zdolali hokejistov Viedne jednoznačne 6:2. (Peter Bohuš)

Viedeň porazili len piataci

Počas uplynulého víkendu zasiahli do súťažných stretnutí mládežnícke kategórie hokejového klubu HK Havrani Piešťany. Z víťazstva nad svojimi súpermi sa mohli tešiť dorastenci, ôsmaci aj piataci.

14. 12. 2017 17:00  |  Šport / Hokej
Projekt Deti na hokej opäť zavíta do Piešťan. (archív HK Havrani)

Deti, poďte na „zimák“, príde aj vĺčik Goooly

Slovenský zväz ľadového hokeja (SZĽH) každoročne organizuje projekt Deti na hokej, ktorý i tento rok pokračuje sériou podujatí v rôznych mestách. Hokejová akcia nesmie, samozrejme, chýbať ani v piešťanskej Easton aréne

10. 12. 2017 10:00  |  Šport / Hokej
Šiestaci HK Havrani nestačili na Lamač a podľahli mu 3:12. (Peter Bohuš)

Starší žiaci HK Havrani víťazne

Hokejoví mládežníci z klubu HK Havrani Piešťany majú za sebou ďalší hrací víkend. Najviac sa darilo starším žiakom, keď siedmaci dokázali zvíťaziť v bratislavskom Lamači a šiestaci získali všetky body v Senici. Svoje hodnotenia zápasov nám poskytli tréneri jednotlivých mládežníckych kategórií.

30. 11. 2017 19:00  |  Šport / Hokej
Projekt je zameraný na výučbu korčuľovania. (hkh)

Hokejová škôlka sa začala

Občianskemu združeniu HK Havrani Piešťany sa podarilo zvíťaziť v projekte Gesto pre mesto, ktorý organizovala Raiffeisen banka. Získali finančný dar v hodnote 1000 eur pre projekt Hokejová škôlka Havránok na podporu a rozvoj športu v Piešťanoch.

24. 11. 2017 15:00  |  Šport / Hokej
Štvrtáci HK Havrani Piešťany získali na minihokejovom turnaji v Nitre bronzové medaily. (Archív HK Havrani)

Havrani tretí na turnaji v Nitre

V Nitre sa 12. novembra uskutočnil minihokejový turnaj žiakov štvrtých ročníkov. Zúčastnili sa ho štyri tímy - HK Havrani Piešťany, HC Topoľčany, HC Zlaté Moravce a domáca MMHK Nitra.

24. 11. 2017 12:00  |  Šport / Hokej
Hoci sa mladí Piešťanci snažili, voči všetkým súperom ťahali za kratší koniec.  (HK Havrani Piešťany)

Hokejoví tretiaci na medaily nedosiahli

V piešťanskej Easton Aréne sa prvá novembrová nedeľa niesla v duchu turnaja pre žiakov tretích ročníkov. Zúčastnili sa ho štyri tímy - HK Havrani Piešťany, MMHK Nitra, MHKM Skalica a HOBA Bratislava. Havrani sa pod vedením trénerov Hudeca a Blaškovej umiestnili na štvrtej priečke.

13. 11. 2017 19:00  |  Šport / Hokej
Články 31 - 40 z 982
GARGO
Regal Burger

Anketa