Topfest

Basketbal

Čajky vyhrali na palubovke BKM Junior UKF Nitra 83:52 (L. Duračka)

Čajky vyradili Nitru a v atraktívnom semifinále si zahrajú s Ružomberkom

Basketbalistky Piešťanských Čajok v sobotu dokonali svoj postup do semifinále! V druhom stretnutí štvrťfinálovej série vyhrali na palubovke BKM Junior UKF Nitra 83:52 a celkovo tak zvíťazili 2:0 na zápasy. V semifinále si podľa predpokladov zahrajú s MBK Ružomberok.

19. 03. 2017 19:09  |  Šport / Basketbal
Čajky zvíťazili nad BKM Junior UKF Nitra 91:52 (L. Duračka)

Prvý zápas štvrťfinále play-off v réžii Piešťanských Čajok

Štvrťfinálovú sériu play-off slovenskej basketbalovej extraligy žien odštartovali Piešťanské Čajky víťazstvom. V stredu v Diplomat aréne si bez problémov poradili s BKM Junior UKF Nitra a zvíťazili vysoko 91:52. Druhý zápas série hranej na dva víťazné zápasy sa uskutoční v sobotu o 15:00 hod v Nitre, kde Čajky budú môcť spečatiť svoj postup do semifinále.

16. 03. 2017 11:11  |  Šport / Basketbal
Ilustr. foto (L. Duračka)

"Nitra nám nedá nič zadarmo," vraví pred štvrťfinálovou sériou M. Pospíšil

Úvodnými štvrťfinálovými zápasmi dnes štartuje play-off slovenskej basketbalovej extraligy žien. Súperom Piešťanských Čajok je BKM Junior UKF Nitra a séria na dve víťazné stretnutia štartuje dnes o 18:00 hod v Diplomat aréne.

15. 03. 2017 09:56  |  Šport / Basketbal
Monique Oliver vo finálovom stretnutí zaostala za očakávaním. (L. Duračka)

Fanúšikovia Čajkám vytvorili v Brne takmer domácu atmosféru

Piešťanské basketbalistky si zatiaľ druhú trofej v sezóne nepripísali. Víkendový Final Four Central Europe Women League (CEWL) bol pre nich jedným z vrcholov sezóny a Čajky sa netajili ambíciami vybojovať celkové víťazstvo. Proti však boli domáce hráčky KP Brno. Piešťanky sa však už sústreďujú na play-off slovenskej basketbalovej extraligy žien, ktoré odštartujú v stredu štvrťfinálovou sériou proti BKM Junior UKF Nitra.

14. 03. 2017 16:00  |  Šport / Basketbal
Final Four CEWL: Piešťanské Čajky sa musia uspokojiť so striebornými medailami. (L. Duračka)

Piešťanské basketbalistky na titul v CEWL nedosiahli

Piešťanské Čajky majstrovskú trofej v nadnárodnej Stredoeurópskej lige basketbalistiek (CEWL) 2016/ 2017 nezískali. Vicemajsterky slovenskej extraligy pod vedením trénera Martina Pospíšila prehrali v nedeľňajšom finále na záverečnom turnaji Final Four v Brne s usporiadateľským klubom KP 53:65.

14. 03. 2017 14:00  |  Šport / Basketbal
Ilustr. foto (L. Duračka)

Z tábora Čajok pred Final Four CEWL znie: Chceme sa pobiť o víťazstvo!

Piešťanské Čajky čaká už počas nasledujúceho víkendu 11.-12. marca ďalší z vrcholov sezóny. Basketbalistky z kúpeľného mesta sa predstavia na finálovom turnaji Central Europe Women League v Brne, kde sa pobijú o celkové víťazstvo.

09. 03. 2017 15:15  |  Šport / Basketbal
Piešťanské Čajky nedali Ružomberku žiadnu šancu a vyhrali jednoznačne 67:38 (L. Duračka)

Čajky vrátili Ružomberku požičané a zvíťazili rozdielom triedy

V poslednom domácom stretnutí v nadstavbovej časti Piešťanské Čajky nedali Ružomberku žiadnu šancu a vyhrali jednoznačne 67:38. Piešťanky tak vrátili Liptáčkam prehru z prvého vzájomného merania síl v nadstavbe.

02. 03. 2017 12:26  |  Šport / Basketbal obsahuje video
Piešťanské Čajky dnes čaká posledný zápas v nadstavbovej časti extraligy na domácej palubovke (L. Duračka)

Streda v znamení extraligovového šlágru, Čajky privítajú posilnený Ružomberok

Piešťanské Čajky dnes čaká posledný zápas v nadstavbovej časti extraligy na domácej palubovke. V atraktívnom dueli si v Diplomat aréne zmerajú sily s MBK Ružomberok, ktorý sa pred play-off posilnil o dve americké hráčky. Čajky v poslednom vzájomnom meraní síl v Ružomberku tesne prehrali a o to väčšiu motiváciu dnes majú svoje súperky poraziť.

01. 03. 2017 09:23  |  Šport / Basketbal
Víťazstvo nad Šamorínom zaistilo Čajkám postup do play-off z 2. miestaff z 2. miesta (L. Duračka)

Víťazstvo nad Šamorínom zaistilo Čajkám postup do play-off

Piešťanské basketbalistky majú už dve stretnutia pred koncom nadstavbovej časti extraligy isté, že do play-off pôjdu z druhej priečky. Zaistili si to sobotným víťazstvom nad ŠBK Šamorín 68:61. Duel so štvrtým celkom extraligy však nebol vôbec jednoduchý a Čajky sa na víťazstvo nadreli.

27. 02. 2017 09:10  |  Šport / Basketbal obsahuje video
Ana Baletič je v Piešťanoch zatiaľ na týždňovej skúške. (archív Čajok)

Piešťany skúšajú reprezentantku Čiernej Hory

Piešťanské Čajky priviedli na týždňovú skúšku reprezentantku Čiernej Hory, Anu Baletič. Skúsená 31-ročná podkošová hráčka sa bude snažiť presvedčiť trénerov a vedenie basketbalového klubu o svojom ďalšom zotrvaní v Piešťanoch. Šancu ukázať sa dostane v dvoch extraligových zápasoch.

23. 02. 2017 15:00  |  Šport / Basketbal
Články 21 - 30 z 393
Gargo - Krbové a interiér štúdio
Majáles 2017
CITYFEST 2017

Anketa