Basketbal

Čajky sa ujali vedenia 1:0 v sérii.  (L. Duračka)

Čajky v prvom štvrťfinálovom zápase play-off zdolali Banskú Bystricu

Basketbalistky Piešťanských Čajok v sobotu odštartovali play-off prvým štvrťfinálovým zápasom proti Banskej Bystrici. Basketbalistky z kúpeľného mesta potvrdili úlohu favoritiek a v Diplomat aréne sa ujali vedenia v sérii hranej na dva víťazné zápasy, keď Bystričanky zdolali 67:50. Druhý zápas série sa odohrá v stredu 14. marca v Banskej Bystrici a Čajky tam budú mať príležitosť dokonať svoj postup do semifinále.

11. 03. 2018 08:14  |  Šport / Basketbal
Predseda BKM Miloš Drgoň sa tento rok opäť vrátil aj k trénovaniu. (archív BKM)

Miloš Drgoň: V BKM Piešťany robíme basketbal so srdcom

Basketbal v kúpeľnom meste má okrem Čajok dlhoročné zastúpenie v mládežníckom klube BKM Piešťany. Predsedom klubu a aktuálne opäť aj trénerom je Miloš Drgoň, ktorý v roku 2012 stál pri zrode Piešťanských Čajok.

10. 03. 2018 14:00  |  Šport / Basketbal
Tréner Piešťan Martin Pospíšil.  (L. Duračka)

M. Pospíšil: Pokles formy sme si zaslúžili, treba sa vrátiť k poctivému basketbalu

Piešťanské Čajky vstúpia už zajtra do play-off prvým štvrťfinálovým zápasom proti Banskej Bystrici. Basketbalistky z kúpeľného mesta sa v posledných týždňoch nenachádzali v ideálnej forme, v nadstavbovej časti sa im nedarilo a ich výkonnosť nebola optimálna. O aktuálnej situácii v tíme Čajok sme sa pozhovárali s trénerom Martinom Pospíšilom.

09. 03. 2018 15:23  |  Šport / Basketbal
Čajky vo Východoeurópskej lige dolietali. (ld)

M. Pospíšil o konci Čajok v EEWBL: Zlyhali sme!

Basketbalistky Piešťanských Čajok narazili vo štvrťfinále Východoeurópskej ligy na najťažšieho možného súpera, v slovenskom derby vyzvali Good Angels Košice.

08. 03. 2018 14:00  |  Šport / Basketbal
Ilustr. foto (L. Duračka)

Čajky zakončili nadstavbu prehrou v Ružomberku, play-off začína už v sobotu

V poslednom nadstavbovom kole slovenskej Extraligy žien cestovali Piešťanské Čajky na palubovku MBK Ružomberok. Tento duel už nemohol zmeniť situáciu z hľadiska tabuľkového postavenia oboch družstiev, mohol však napovedať, do akej miery budú oba tímy schopné dostať sa v play-off až do vytúženého finále. Čajky, ktoré nastúpili oslabené bez pivotiek Mikulášikovej a Podrug nemali svoj deň a na Liptove prehrali 50:69.

08. 03. 2018 13:03  |  Šport / Basketbal
Čajky vydreli víťazstvo nad Popradom.  (L. Duračka)

Čajky po výhre nad Popradom s istotou 2. miesta, vo štvrťfinále narazia na B. Bystricu

Po sobotnom víťazstve nad Popradom 58:51 je už jasné, že Piešťanské Čajky vstúpia do play-off z druhého miesta. Vo štvrťfinále narazia na Banskú Bystricu a séria hraná na dva víťazné zápasy začne už budúcu sobotu 10.3. v Diplomat aréne. Ešte predtým však v stredu Piešťanky odohrajú posledný zápas nadstavbovej časti na palubovke Ružomberka.

04. 03. 2018 11:12  |  Šport / Basketbal
87707 (Miroslav Vacula - Basket.sk)

Zlá forma pokračuje, Čajky prehrali aj druhé štvrťfinále a v EEWBL končia

Piešťanské Čajky nezvládli ani odvetu štvrťfinále Východoeurópskej ligy EEWBL v Košiciach, keď obhajkyniam prvenstva z Good Angels podľahli 46:69. Košičanky triumfovali aj v prvom zápase 82:61 a vybojovali si tak postup do Final Four súťaže. Vystúpenie Piešťanských Čajok tak v EEWBL skončilo.

01. 03. 2018 09:13  |  Šport / Basketbal
Piešťanské Čajky doma dvakrát po sebe podľahli Košičankám. (Laco Duračka)

Šláger rozhodla strelecká efektivita súpera

Vo štvrtok vo Východoeurópskej lige EEWBL aj v sobotu v rámci extraligovej nadstavby ťahali Čajky proti Good Angels Košice za kratší koniec.

28. 02. 2018 14:00  |  Šport / Basketbal
Piešťanské basketbalisky prehrali s Košicami 55:68.  (L. Duračka)

Čajky boli na Good Angels opäť prikrátke

Po jednodňovej pauze sa hráčky Piešťanských Čajok opäť predstavili na domácej palubovke proti Good Angels Košice. Na rozdiel od štvrtkového play-off duelu Východoeurópskej ligy síce tentoraz naše dva aktuálne najlepšie ženské basketbalivé kolektívy bojovali o extraligové body v rámci nadstavbovej časti najvyššej basketbalovej súťaže žien.

25. 02. 2018 11:30  |  Šport / Basketbal
Už dnes o 18:00 je v Diplomat aréne na programe ďalší duel Piešťanské Čajky - Good Angels Košice. (L. Duračka)

Oplatia dnes Čajky košickým basketbalistkám štvrtkovú prehru?

Už dnes o 18:00 je v Diplomat aréne na programe ďalší duel Piešťanské Čajky - Good Angels Košice. Dva najlepšie ženské tímy z posledných rokov sa tentoraz stretnú v rámci 5. kola nadstavbovej časti extraligy žien skupiny o 1. - 4. miesto.

24. 02. 2018 09:57  |  Šport / Basketbal
Články 21 - 30 z 538
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa