DOMOSS otvára v Piešťanoch nové obchodné centrum

Utorok 18. 04. 2017 08:09  | Piešťany / Aktuálne  | Autor: pr

Nákupná horúčka vypukne v piatok 21. apríla o 10.00 hodine. Zákazníkov v tento deň čaká obrovské množstvo zliav a uvádzacích cien. Práčky od 159 eur, Kávovary Dolce Gusto za 29,90 alebo benzínovú kosačku za 219 € a mnoho ďalších spotrebičov. Nakupovať môžete aj na splátky s 0 % akontáciou a 0% úrokom až na 25 mesiacov.

Nové obchodné centrum Domoss privíta zákazníkov už v piatok 21. apríla o 10.00 hodine.

Nové obchodné centrum Domoss privíta zákazníkov už v piatok 21. apríla o 10.00 hodine. (Autor: archív Domoss)

Otvorenie obchodného centra DOMOSS pre zákazníkov sprevádzajú zaujímavé akcie. Ochutnať budete môcť pizzu upečenú majstrom šéfkuchárom v rúre Beko, pripravené je varenie špecialít v parnej rúre Electrolux. Vyskúšať si môžete prípravu rôznych ovocných a zeleninových štiav.

Nové obchodné centrum DOMOSS ponúka zákazníkom viac ako 3000 metrov štvorcových nákupnej plochy. Okrem bielej techniky je k dispozícii rozsiahly sortiment z oblastí záhrady, sanity, zariadenia pre majstrov, spotrebičov do kuchyne či televízorov. DOMOSS v novej predajni rozšíril priestory pre prezentáciu výrobkov jednotlivých značiek.

Súčasťou ponuky je aj doprava tovaru do 40 kilometrov zadarmo, možnosť nákupu na splátky a záručný a pozáručný servis, ako aj možnosť predĺženia záruky až o tri roky. Pri väčšom nákupe môžete výrazne ušetriť, DOMOSS totiž ponúka svojim zákazníkom ústretový krok – špeciálnu cenu na mieru.

Pre návštevníkov je pripravené veľké parkovisko s kapacitou až 70 miest.


GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa