Divadlo

René Štúr (vľavo) a Stanislav Štepka potešili divákov svojím hereckým umením. (am)

Radošinci opäť pobavili divákov v Dome umenia

Herci z legendárneho Radošinského naivného divadla opäť zavítali do kúpeľného mesta. V stredu 8. februára zabávali dobre naladené publikum v Dome umenia Piešťany hrou s názvom To nemá chybu. Na doskách, ktoré znamenajú svet, zazneli myšlienky na zamyslenie, vtipné dialógy, ale aj príjemné hudobné čísla.

15. 02. 2017 15:00  |  Kultúra / Divadlo
Radošinské naivné divadlo – Stanislav Štepka: To nemá chybu (Ctibor Bachratý)

Radošinci budú zabávať v Piešťanoch

Obľúbený humor hercov z Radošinského naivného divadla bude zabávať Piešťancov už tento týždeň. V stredu 8. februára o 19.00 h sa v Dome umenia predstavia s komédiou To nemá chybu.

08. 02. 2017 09:13  |  Kultúra / Divadlo obsahuje video
Vzťah Gabriely Škrabákovej a Petra Šimuna riešili ostatní dvaja herci. (am)

Na doskách Domu umenia riešili klamstvo

Dom umenia Piešťany minulý týždeň uviedol prvé činoherné predstavenie v roku 2017. V stredu 25. januára sa na pódiu predstavili slovenské herecké esá v komédii s názvom Klamstvo. Diváci sa schuti zasmiali, no určite sa i zamysleli nad pointou príbehu.

04. 02. 2017 16:00  |  Kultúra / Divadlo
Ilustr. foto (mp)

Február v Dome umenia

Február v Dome umenia bude patriť koncertu GLENNA HUGHESA – „The Voice of Rock“, Radošinskému naivnému divadlu, filmom Všetko alebo nič, Päťdesiat odtieňov temnoty, slovenskej premiére filmu Muzzikanti a priamemu prenosu z Metropolitnej opery v New Yorku s predstavením rozprávkovej opery Rusalka.

31. 01. 2017 09:00  |  Kultúra / Divadlo obsahuje video

Rómeo a Júlia v Dome umenia

Najznámejší ľúbostný príbeh z pera Williama Shakespeara ožije na plátne v Dome umenia Piešťany. V priamom prenose z Metropolitnej opery v New Yorku si diváci v sobotu 21. januára o 18.55 h vychutnajú osudovú lásku Rómea a Júlie.

19. 01. 2017 10:00  |  Kultúra / Hudba
NABUCCO (Marthy Sohl)

Január v Dome umenia

Január v Dome umenia bude predovšetkým patriť filmovým predstaveniam - Richard Müller: Nespoznaný, Všetko alebo nič, Veľký čínsky múr, premiére filmu Spojenci, romantickej komédii Miluji tě modře, priamym prenosom z Metropolitnej opery New Yorku - Nabucco, Rómeo a Júlia a divadelnej komédii Klamstvo.

01. 01. 2017 12:28  |  Kultúra / Divadlo obsahuje video
Herecké duo Sládečková - Donutil porozprávalo o príhodách z kuloárov. (am)

Miroslav Donutil zabával Piešťancov

Známy český herec Miroslav Donutil minulý týždeň zavítal do kúpeľného mesta. Vo štvrtok 15. decembra sa predstavil na pódiu Domu umenia Piešťany, no tentoraz to nebola jeho tradičná one man show, ale na javisku mu sekundovala slovenská herečka Marta Sládečková.

21. 12. 2016 16:00  |  Kultúra / Divadlo
(archív DU)

Miroslav Donutil v Piešťanoch

Kto by nepoznal vynikajúceho herca a rozprávača Miroslava Donutila? Obľúbený český herec sa predstaví so svojím programom, príhodami a ich geniálnym podaním v piešťanskom Dome umenia už vo štvrtok 15. decembra o 19.00 h. Divákov dokáže rozosmiať, zabaviť, ohúriť, ba dokonca rozplakať. Na pódium príde aj exkluzívny hosť - obľúbená herečka Marta Sládečková.

14. 12. 2016 14:00  |  Kultúra / Divadlo
Herecké esá divákov rozosmiali, no prinútili ich zamyslieť sa. (am)

K. Roden: Sex pro pokročilé môže divákom pomôcť

České herecké legendy Karel Roden a Jana Krausová spríjemnili večer viac než šiestim stovkám divákov v Piešťanoch. V stredu 30. novembra sa v Dome umenia predstavili s hrou nesúcou pikantný názov Sex pro pokročilé.

08. 12. 2016 12:00  |  Kultúra / Divadlo
Publikum si užilo pohľad na svetelné efekty. (am)

Broadwayská šou rozsvietila Dom umenia

Umelci zo zámoria i Európy sa minulý týždeň predstavili na doskách Domu umenia v Piešťanoch. V piatok 2. decembra sa hľadisko zaplnilo dymom a na pódiu rozpútala veľkolepá svetelná, ale i tanečná šou s názvom 5 DOORS.

07. 12. 2016 11:00  |  Kultúra / Divadlo obsahuje fotogalériu
Články 41 - 50 z 241
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa