Divadlo

V úlohe Jacqueline Du Vivier a Gerarda Du Vivier sa predstaví Jana Paulová a Pavel Zedníček. (archív DU)

Dom umenia bude burácať smiechom

Slovenská premiéra predstavenia z pera hosťujúceho Divadla Kalich z Prahy priláka milovníkov kultúry do piešťanského Domu umenia v utorok 21. marca o 19.00 h. Situačná komédia Pro tebe cokoliv otvorí otázku, čo sa stane, keď si vaša milovaná dcéra zmyslí, že sa chce stať humanitárnou pracovníčkou v Afrike.

19. 03. 2017 15:00  |  Kultúra / Divadlo
Herecké esá pobavili divákov v Dome umenia. (am)

Chýlková s Holubovou riešili partnerské vzťahy

Dom umenia Piešťany sa opäť mohol popýšiť exkluzívnym hereckým obsadením predstavenia. V utorok 7. marca sa za sprievodu tlieskajúceho publika na pódiu objavili české esá Ivana Chýlková a Eva Holubová, ktoré v príbehu o manželstvách sprevádzali hereckí kolegovia Mojmír Maděrič a Jan Holík.

15. 03. 2017 12:18  |  Kultúra / Divadlo obsahuje video
Počas vystúpenia sa predstavilo aj niekoľko mladých recitátorov. (am)

Verše o láske zaplnili pódium malej sály

Do malej sály Domu umenia Piešťany zavítali milovníci lyrickej tvorby. Výber najkrajších veršov francúzskej ľúbostnej poézie od 16. storočia až po Préverta potešil uši i srdcia divákov v piatok 3. marca. Predviedli ich ochotníci z Poetickej scény Divadielka galéria z Nového Mesta nad Váhom.

09. 03. 2017 16:00  |  Kultúra / Divadlo
Dielo Giuseppe Verdiho - La traviata - patrí medzi špičkové opery. (KEN HOWARD)

Opera La traviata v Dome umenia

Milovníci kultúry si opäť môžu vychutnať opernú lahôdku. V sobotu 11. marca o 18.55 h sa na plátne v Dome umenia Piešťany objavia počas priameho prenosu z Metropolitnej opery v New Yorku jedni z najlepších umelcov súčasnosti v predstavení La traviata.

09. 03. 2017 10:18  |  Kultúra / Hudba

Komédia Klára a Bára v Dome umenia

Dňa 7. marca o 19.00 hod. sa v Dome umenia predstavia herci divadla Studio dva v komédii o dvoch manželských krízach a jednom úmyselne založenom požiari - Klára a Bára.

06. 03. 2017 10:18  |  Kultúra / Divadlo
Herci svojimi výkonmi potešili milovníkov kultúry, ale i ženské oči. (am)

Krásavci rozosmiali piešťanské publikum

Komédia o mužskom pohľade na svet prilákala do Domu umenia Piešťany mnoho milovníkov umenia. V utorok 21. februára si diváci užili na doskách, ktoré znamenajú svet, vystúpenie štvorice sympatických slovenských hercov. Tí sa postarali o smiech, dobrú náladu a výnimočný zážitok návštevníkov.

02. 03. 2017 11:00  |  Kultúra / Divadlo
Ilustr. foto (mp)

Marec v Dome umenia

Marec v Dome umenia bude patriť muzikálu LA LA LAND, ktorý svojich štrnásť nominácii na Oscara pretavil k zisku šiestich sošiek, filmu Lion - Dlhá cesta domov, Jackie - filmový portrét jednej z najikonickejších žien 20. storočia, Jackie Kennedy, filmom francúzskeho festivalu Crème de la Crème IV - 150 miligramov, ODYSEA - Podmanivá cesta do sveta ticha, Muž, ktorý zachránil Louvre, Začať odznova, divadlu Kalich Praha a divadlu Hlavina a prenosom Metropolitnej opery New Yorku - LA TRAVIATA a IDOMENEO.

27. 02. 2017 13:07  |  Kultúra / Divadlo obsahuje video
René Štúr (vľavo) a Stanislav Štepka potešili divákov svojím hereckým umením. (am)

Radošinci opäť pobavili divákov v Dome umenia

Herci z legendárneho Radošinského naivného divadla opäť zavítali do kúpeľného mesta. V stredu 8. februára zabávali dobre naladené publikum v Dome umenia Piešťany hrou s názvom To nemá chybu. Na doskách, ktoré znamenajú svet, zazneli myšlienky na zamyslenie, vtipné dialógy, ale aj príjemné hudobné čísla.

15. 02. 2017 15:00  |  Kultúra / Divadlo
Radošinské naivné divadlo – Stanislav Štepka: To nemá chybu (Ctibor Bachratý)

Radošinci budú zabávať v Piešťanoch

Obľúbený humor hercov z Radošinského naivného divadla bude zabávať Piešťancov už tento týždeň. V stredu 8. februára o 19.00 h sa v Dome umenia predstavia s komédiou To nemá chybu.

08. 02. 2017 09:13  |  Kultúra / Divadlo obsahuje video
Vzťah Gabriely Škrabákovej a Petra Šimuna riešili ostatní dvaja herci. (am)

Na doskách Domu umenia riešili klamstvo

Dom umenia Piešťany minulý týždeň uviedol prvé činoherné predstavenie v roku 2017. V stredu 25. januára sa na pódiu predstavili slovenské herecké esá v komédii s názvom Klamstvo. Diváci sa schuti zasmiali, no určite sa i zamysleli nad pointou príbehu.

04. 02. 2017 16:00  |  Kultúra / Divadlo
Články 31 - 40 z 238
GARGO
Regal Burger

Anketa