Divadlo

Kvarteto hercov poteší divákov v Dome umenia už o dva týždne. (archív Fluent)

Skvelá komédia o živote už čoskoro v Piešťanoch

Do piešťanského Domu umenia opäť zavítajú špičkoví slovenskí herci. V stredu 10. mája o 19.00 h sa na doskách, ktoré znamenajú svet, predstavia divákom v komédii Chlieb s maslom Martin Mňahončák, Branislav Deák, Juraj Loj, pričom sprevádzať ich bude dámska kolegyňa Dominika Žiaranová.

25. 04. 2017 21:42  |  Kultúra / Divadlo

Dino opäť na doskách Domu umenia

Obľúbený divadelný súbor pochádzajúci z Hornej Stredy, dnes už patriaci pod Dom umenia Piešťany, opäť zavíta na Nábrežie I. Krasku s jedným zo svojich úspešných predstavení. Herci z Divadla Dina sa v piatok 28. apríla o 19.00 h predstavia s príbehom o troch smutných sestrách a jednom veselom mužovi s názvom Vadí nevadí.

24. 04. 2017 22:21  |  Kultúra / Divadlo
Herci zabávali divákov v Dome umenia približne dve hodiny. (am)

Rozvod nemusí byť len o slzách

V Dome umenia Piešťany sa opäť triasli múry pre neutíchajúci smiech. Francúzska komédia Štyria na kanape v podaní známych slovenských hercov v piatok 7. apríla prilákala na Nábrežie I. Kraska stovky milovníkov kultúry.

14. 04. 2017 09:30  |  Kultúra / Divadlo
Herci z radošinského Divadla Hlavina zabávali publikum v Dome umenia. (am)

Štefan Banič i Pola Negri v Piešťanoch

Divadlo Hlavina z Radošiny sa v Piešťanoch opäť postaralo o kultúrny zážitok. V piatok 31. marca sa na pódiu Domu umenia predviedli herci s ďalším titulom z dielne maestra Stanislava Štepku, tentoraz s názvom Loď svet. Umelcom sa opäť raz podarilo rozosmiať divácku základňu, za čo im publikum poďakovala dlhým standing ovation.

07. 04. 2017 15:15  |  Kultúra / Divadlo
V "nevernej" komédii sa predstaví Petra Polnišová a Emil Horváth (archív DU)

Skvelí herci v Dome umenia

V Dome umenia Piešťany bude opäť veľa zábavy. So zaručene nevernou komédiou Štyria na kanape sa v piatok 7. apríla o 19.00 h predstaví Petra Polnišová, Henrieta Mičkovicová, Emil Horváth či Richard Stanke.

05. 04. 2017 11:02  |  Kultúra / Divadlo
České herecké legendy predviedli v Dome umenia výbornú komédiu. (am)

Paulová a Zedníček rozosmiali Piešťancov

Toľko úprimného smiechu už v Piešťanoch dávno nebolo. V utorok 21. marca na pódiu Domu umenia uviedli české herecké legendy v slovenskej premiére nové predstavenie Pro tebe cokoliv. Komédia rozosmiala azda každého diváka vo veľkej sále.

29. 03. 2017 15:43  |  Kultúra / Divadlo
Divadlo Hlavina (Lukáš Chovanec)

Radošinci v Dome umenia

Dom umenia Piešťany opäť navštívia radošinskí umelci. V piatok 31. marca o 19.00 h sa Divadlo Hlavina predstaví s predstavením Loď svet, čo je už ich sedemnásta inscenácia, ktorej autorom i režisérom je Stanislav Štepka.

29. 03. 2017 07:49  |  Kultúra / Divadlo
Výroky známych hercov študentov niekoľkokrát poriadne rozosmiali. (am)

Študenti si počas maturít vychutnávali kultúru

Kým si ich spolužiaci namáhali mozgy pri písomných maturitách zo slovenčiny, študenti Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera v Piešťanoch si vychutnávali divadelné predstavenie. V utorok 14. marca im svoje umenie prišla predviesť trojica známych hercov Zuzana Tlučková, Pavol Topoľský a Rasťo Piško.

23. 03. 2017 10:00  |  Kultúra / Divadlo
V úlohe Jacqueline Du Vivier a Gerarda Du Vivier sa predstaví Jana Paulová a Pavel Zedníček. (archív DU)

Dom umenia bude burácať smiechom

Slovenská premiéra predstavenia z pera hosťujúceho Divadla Kalich z Prahy priláka milovníkov kultúry do piešťanského Domu umenia v utorok 21. marca o 19.00 h. Situačná komédia Pro tebe cokoliv otvorí otázku, čo sa stane, keď si vaša milovaná dcéra zmyslí, že sa chce stať humanitárnou pracovníčkou v Afrike.

19. 03. 2017 15:00  |  Kultúra / Divadlo
Herecké esá pobavili divákov v Dome umenia. (am)

Chýlková s Holubovou riešili partnerské vzťahy

Dom umenia Piešťany sa opäť mohol popýšiť exkluzívnym hereckým obsadením predstavenia. V utorok 7. marca sa za sprievodu tlieskajúceho publika na pódiu objavili české esá Ivana Chýlková a Eva Holubová, ktoré v príbehu o manželstvách sprevádzali hereckí kolegovia Mojmír Maděrič a Jan Holík.

15. 03. 2017 12:18  |  Kultúra / Divadlo obsahuje video
Články 21 - 30 z 236
GARGO
Regal Burger

Anketa