Topfest

Akcie

Ota Váňa a Pepa Vojtek (Mário Petlák)

Topfest bez Kabátu by nebol Topfest

Festival Topfest tento rok dokáže svoju multižánrovosť naozaj pestrým lineupom. Na jednom z najznámejších slovenských festivalových pódií zaspieva toto leto Karel Gott ale i Bastille, Skindred, Gogol Bordello či Slot. Organizátori už prezradili megahviezdu svojho lineupu – autora aktuálneho hitu Human, Rag´n´Bone Mana a dnes prichádzajú s ďalším menom a nie hocijakým !

16. 03. 2017 11:03  |  Kultúra / Hudba

Skupina Progres vystúpi vo Fontáne

V piešťanskom kine Fontána si môžete vypočuť koncert hudobnej skupiny Progres. Skupina natočila a vydala úctyhodných 32 hudobných nosičov, ďalších 11 pre TV Šláger a boli ocenení zlatou, platinovou a multiplatinovou platňou za predaj.

20. 02. 2017 08:30  |  Kultúra / Hudba

Nezabudnuteľný Drupi ďalším zahraničným hosťom Lodenice

Talianska spevácka legenda Drupi je ďalším ohláseným zahraničným hosťom obľúbeného rodinného festivalu Lodenica, ktorý sa koná už tradične na záver festivalového leta v piešťanskej lodenici.

17. 02. 2017 13:17  |  Kultúra / Hudba

Čaro Orientu

Brušné tanečnice SHAMS srdečne pozývajú na siedmy ročník multižánrovej tanečnej šou Čaro Orientu, ktorá sa uskutoční v priestoroch Elektrárne Piešťany, Staničná 51, v sobotu 26. novembra o 18.00 h.

16. 11. 2016 08:14  |  Kultúra / Tanec
Young art show - Deviaty ročník prehliadky diel mladých
umelcov. (am)

Young Art Show: Módne kolekcie aj akrobacia

Deviaty ročník prehliadky diel mladých umelcov opäť zaplnil Dom umenia Piešťany. V piatok 21. októbra si diváci vychutnali slávnostnú finisáž výstavy výtvarného umenia s názvom Young Art Show. Obrazy, fotografie či iné diela doplnili aj rôznorodé kolekcie oblečenia, ktoré jedna vec spájala - kult ženy.

26. 10. 2016 13:00  |  Kultúra / Výstavy obsahuje fotogalériu
Indický veľvyslanec pokropil príbeh o Ganéškovi vodou z najväčšej indickej rieky. (vd)

Veľvyslanec Indie krstil rozprávky vodou z Gangy

V Piešťanskom informačnom centre pokrstil indický veľvyslanec Param Jit Mann spolu so školákmi a predstaviteľmi Spoločnosti Slovensko-indického priateľstva rozprávkový príbeh o indickom bôžikovi Ganéškovi. Vo štvrtok 6. októbra ho pokropili vodou z rieky Ganga. Aktu predchádzala scénka v podaní detí zo Základnej školy na Brezovej ulici a beseda s veľvyslancom.

13. 10. 2016 10:00  |  Kultúra / Akcie obsahuje fotogalériu
Ilustr. foto (am)

Deň architektúry odhalí jazvy Piešťan

Piešťany sú tento rok jedným z dvoch slovenských miest, v ktorých sa uskutoční Deň architektúry. Tradičný cyklovýlet tentoraz organizátori doplnili o tvorivé dielne pre najmenších. V sobotu 1. októbra sa uskutoční cyklojazda, ktorá účastníkom predstaví architektonické a urbanistické jazvy mesta. Nedeľné dopoludnie bude patriť deťom. Tie zapoja svoju fantáziu a nevydarené miesta pomocou papiera a pasteliek vylepšia.

28. 09. 2016 08:09  |  Kultúra / Akcie
J. Babušek je autorom vyše dvadsiatich rozsiahlych dobrodružných komiksov. (vd)

Spomienka na Jozefa Babušeka, autora komiksu O Jožinkovi

V týchto dňoch si pripomíname tretie výročie úmrtia jedného z najvýznamnejších tvorcov československého komiksu Jozefa Babušeka, laureáta Ceny primátora - Kultúrna osobnosť roka. Do Piešťan sa prisťahoval v roku 1950. Deväť rokov pracoval ako technický kresliar v Kovotechne. V roku 1960 začal pôsobiť v Bratislave, kde absolvoval štúdium dejín umenia, avšak bývať už ostal v Piešťanoch - až do svojho úmrtia 22. augusta 2013.

02. 09. 2016 14:00  |  Kultúra / Akcie
Topfest 2016 (Erik Ďuriš)

Návštevníkov Topfestu privítalo horúce počasie

Prvý festivalový deň na Topfeste bol horúci. Okrem záplavy skvelých kapiel, bolo pre návštevníkov pripravených niekoľko vodných atrakcií kde sa mohli schladiť. Horúce letné počasie umocňovalo už tak výbornú festivalovú atmosféru. Ako sa ľudia bavili prvý festivalový deň si môžete pozrieť vo fotoreporte.

02. 07. 2016 09:30  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Topfest 2016 (Erik Ďuriš)

Guano Apes a Europe otvorili nultý deň Topfestu

Nultý deň festivalu Topfest otvorila nemecká stálica Guano Apes a Švédska rocková legenda Europe.

01. 07. 2016 07:40  |  Piešťany / Aktuálne obsahuje video obsahuje fotogalériu
Články 1 - 10 z 357
Gargo - Krbové a interiér štúdio

Anketa