Chlaďte ekonomicky

Piatok 06. 07. 2012 07:30  | Galéria / Rady spotrebiteľom

Voľného priestoru nikdy nie je dosť. Ani toho v chladničke - najmä v takýchto horúčavách. Nerozčuľujte sa, že sa vám do dvierok nezmestí fľaša s minerálkou a mraznička je preplnená na prasknutie. Investujte do novej.

Ilustračná fotografia

Ilustračná fotografia

Moderné chladničky majú oproti starým modelom nesporné priestorové výhody - pri zachovaní rovnakých vonkajších proporcií sa vďaka novým technológiám chladenia a izolácie zväčšil ich vnútorný priestor. Pribudli držiaky na fľaše, rozšírili sa poličky, zásuvky...

Ušetríte


Chladnička je jeden z mála spotrebičov, ktorý je v zásuvke 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Investícia do značkového modelu sa vám vyplatí - môžete si byť istí nízkou spotrebou elektriny, dodržaním hygienických noriem a bezpečnosťou.

V ponuke obchodného domu DOMOSS nájdete širokú ponuku chladničiek rôznych značiek a veľkostí vo fantastických cenách. Teraz navyše ešte výhodnejšie. K vybraným chladničkám získate kávovar TASSIMO v hodnote 129 eur úplne zadarmo! Ale poponáhľajte sa, akcia je obmedzená len do vypredania zásob.

Stále čerstvé


Nové modely šetria nielen energiu, ale aj váš čas.  Zabudnite na zdĺhavé a otravné rozmrazovanie! Funkcia No Frost zabezpečí, aby sa vo vašej chladničke nevytvárala námraza - odbudne vám nepríjemná povinnosť a spotreba elektriny zbytočne neporastie.

Nepríjemný zápach šíriaci sa z chladničky napríklad po návrate z dovolenky bude tiež minulosťou. Antibakteríalny povrch s náterom obsahujúcim striebro eliminuje baktérie a zabraňuje ich šíreniu.

Navyše, špeciálne zóny s teplotou okolo bodu mrazu zapezbečia potravinám dlhšiu životnosť. Niektoré chladničky majú aj Bio Fresh zónu - priečinok s klímou ideálnou pre zachovanie čerstvosti zeleniny, syrov či mäsových výrobkov...

Nezabudnite! Starý spotrebič nepatrí do bežného odpadu. Opotrebovanú chladničku Vám zadarmo odvezieme a pošleme za Vás na ekologické spracovanie.

GARGO
Regal Burger

Anketa