Jozef "Peko" Pekarovič

Jozef "Peko" Pekarovic

Blog Jozefa Pekaroviča: Je to možné...

Od doby keď som pracoval v bývalej Tesle mi vŕta hlavou toto krásne slovné spojenie „je to možné“. Môže to byť otázka ale aj odpoveď. Dokonca sa na túto otázku dá odpovedať tou istou vetou. A takto dookola až do konca sveta. Je to možné? Je to možné!

04. 01. 2011 11:34  |  Blogy / Jozef "Peko" Pekarovič
Jozef "Peko" Pekarovic

Blog Jozefa Pekaroviča: Rádytel parkoviska

Keď som na internete narazil na recesistické Združenie Nič Netušiacich bol som najskôr len sympatizantom, no časom som sa rozhodol stať sa funkčným členom.

30. 11. 2010 11:51  |  Blogy / Jozef "Peko" Pekarovič
Jozef "Peko" Pekarovic

Blog J. Pekaroviča: Keď neprší, nech aspoň kvapká!

V ostatných dňoch lomcuje Slovenskom ďalšia kríza, tentokrát máme vodnú krízu. S úsmevom pozorujem, ako sa pán premiér s rôznymi ministrami otŕčajú pri vreciach s pieskom pred kamerami. Človek by nebol povedal, ako efektívne sa dá využiť voda v predvolebnej kampani.

03. 06. 2010 10:55  |  Blogy / Jozef "Peko" Pekarovič
Jozef "Peko" Pekarovič

Blog J. Pekaroviča: Je náhoda skutočne blbec?

Prednedávnom (rozumej dva mesiace) som mal tú možnosť počas PN v PN (rozumej práceneschopnosť v Piešťanoch) po dlhšom čase (rozumej dva a viac rokov) surfovať na digitálnych vlnách (rozumej Internet) len tak pre zabitie voľného času.

21. 05. 2010 09:11  |  Blogy / Jozef "Peko" Pekarovič
Jozef "Peko" Pekarovic

Blog J. Pekaroviča: Zrkadlolámač

Pri rannom letmom pohľade na moje „káro“, ktoré stojí tíško odparkované na nemenovanej ulici v starých Piešťanoch, som si nemohol nevšimnúť pravého spätného zrkadla, ktoré sa vo vánku pohupovalo na káblikoch ktoré inak slúžia na jeho otáčanie.

03. 02. 2010 08:00  |  Blogy / Jozef "Peko" Pekarovič
Jozef "Peko" Pekarovic

Blog J. Pekaroviča: “NEINŠPIRATÍVNE” Nemecko

Keď to náhodou ešte neviete, tak som v čase tohto písania napojený na nemeckú sieť. Nie preto, že by to bolo lacnejšie, ale preto, že to je skutočne lacnejšie...

01. 12. 2009 07:30  |  Blogy / Jozef "Peko" Pekarovič
Jozef "Peko" Pekarovic

Blog J. Pekaroviča: Komu sa neľúbi, nech žije naruby

Ráno, keď zobudím budík, práca do mňa vstáva a raňajky ma zjedia. Zrkadlo sa do mňa pozrie, umyje sa a nageluje si rám, aby dobre vyzeralo. Potom odveziem auto do práce. Káva si ma uvarí, a cigareta sa do mňa vyfúkne.

20. 10. 2009 10:15  |  Blogy / Jozef "Peko" Pekarovič
Jozef "Peko" Pekarovic

Blog J. Pekaroviča: Ako komáre bojujú proti kríze

Včera, keď som si ľahol do postele, nedal mi spať nepríjemný bzučavý zvuk, ktorý len keď si predstavím, nabieha mi husia koža. Reflexívne mi vystrelila ruka, a čapol som si jednu po papuli.

18. 09. 2009 12:53  |  Blogy / Jozef "Peko" Pekarovič
Jozef "Peko" Pekarovic

Blog Jozefa “Peka” Pekaroviča: ZUBY

Pekný ujo doktor v televíznej reklame odporúča najpopulárnejšej postave slovenského šoubiznisu zubnú pastu najnovšej generácie, a tá osoba ju odporúča nám.

09. 09. 2009 09:25  |  Blogy / Jozef "Peko" Pekarovič
Jozef "Peko" Pekarovič

Blog Jozefa „Peka“ Pekaroviča: Firemka

Dňa 19.augusta roku pána 2009 konalo sa celoslovenské stretnutie zamestnancov najlepšie organizovanej firmy na Slovensku. Závodného posedenia sa v dobrej viere, že sa bude prerokovávať zvyšovanie platu, zúčastnilo rekordné množstvo dúfajúcich.

27. 08. 2009 17:06  |  Blogy / Jozef "Peko" Pekarovič