Blogy

Živím sa ako čašník, zabávam sa ako básnik. Pre potešenie seba i druhých som v roku 2002 vydal na vlastné náklady knižku básní s názvom Tulák. Hral som aj ochotnícke divadlo. Skúšal som robiť aj recitál s výdatnou pomocou kamaráta hudobníka. Skrátka, vždy si niečo vymyslím. Najnovšie to bude zbierka poviedok, ktorú vydám, ak Boh dá.

Vo Vrbovom ožil Beňovský

Ochotníci z divadelného spolku Dyvallo spod šikmej veže po dva večery predviedli divákom vo Vrbovom v kinosále kruhovky, to čo poctivo cvičili s divadelným režisérom Romanom Nikodémom vo voľnom čase.

11. 12. 2012 14:41  |  Piešťany / Aktuálne
Čo mi ako budúcej architektke vŕta v hlave.

Blog Lívie Gažovej: Noblesná dáma oslavuje storočnicu

„Každá čiastočka tejto budovy prešla mojím mozgom."

21. 11. 2012 11:15  |  Blogy / Lívia Gažová
Živím sa ako čašník, zabávam sa ako básnik. Pre potešenie seba i druhých som v roku 2002 vydal na vlastné náklady knižku básní s názvom Tulák. Hral som aj ochotnícke divadlo. Skúšal som robiť aj recitál s výdatnou pomocou kamaráta hudobníka. Skrátka, vždy si niečo vymyslím. Najnovšie to bude zbierka poviedok, ktorú vydám, ak Boh dá.

Jaroslav Poturnaj

Blog Jaroslava Poturnaja: Pianista na krabici od citrónov

06. 11. 2012 11:04  |  Piešťany / Aktuálne

Blog Petra Remiša: List okresnej superstar

Milý Puntíček! Otvor konečne oči a  kukni sa do zrkalla. Uvidzíš, čo vidzí každý: že si neni najmladší. Už nemóžeš nadskakuvat na Trangoške jako kamzík za mladými kozenkámi. Jennoducho, si starý cap.

03. 10. 2012 13:11  |  Blogy / Peter Remiš
Čo mi ako budúcej architektke vŕta v hlave.

Blog Lívie Gažovej: Čo s letiskom?

Ako by malo naše letisko vyzerať, to je pre mňa teraz veľmi pálčivá téma. Tento semester budem totiž na ateliérovej tvorbe riešiť práve budovu piešťanského letiska. Áno, tú čo tam už dva roky stojí. My si ale predstavíme, že tam nič nie je a skúsime ju preriešiť inak. Preto som si to tam bola popozerať.

03. 10. 2012 11:42  |  Blogy / Lívia Gažová obsahuje fotogalériu
Líder skupiny Slniečko známej tiež ako Punto a rybacé hlavy (www.slniecko-punto.sk). Keď nekoncertuje, venuje sa anglickému jazyku, ktorý tiež odborne vyučuje vo svojej škole Skypers - www.skypers.sk. (Petra Lajdová)

Blog Petra Remiša: Tri sekundy

Tak to ma podržte! Ryby majú vraj len trojsekundovú pamäť! Konečne chápem, prečo kapor na suchu vyzerá tak spokojne. Však on už aj zabudol čo je to voda.

25. 09. 2012 11:03  |  Piešťany / Aktuálne
Co mi ako buducej architektke vrta v hlave

Blog Lívie Gažovej: Žite so mnou v meste

Cez prázdniny som si skúsila jednu vec. Zmeniť pohľad obyčajných ľudí na priestory, ktoré im ponúka mesto na to, aby ich s čistým svedomím užívali. Parky, nábrežia, námestia a iné. A celkom to fungovalo. Efekt prvej lastovičky zohral svoje a ja som sa tešila z pribúdajúcich užívateľov mesta.

24. 09. 2012 10:39  |  Blogy / Lívia Gažová

Blog Petra Remiša: Fuj a Mňam

Dávno - pradávno žili dve sestry. Boli síce jednovaječné dvojičky, ale vôbec sa nepodobali. Anorektička sa volala Fuj. Oblú a ružolícu volali Mňam.

19. 09. 2012 11:30  |  Blogy / Peter Remiš

Blog Petra Remiša: Stromačina

Priatelia! Ak sa porovnávame s Amerikou, tak stále žijeme v rozvojovej krajine. Na druhej strane, sme svetový líder v náraste ľudí, ktorí sa boja klasickej „stromačiny“. Predbehli sme už aj Japonsko.

12. 09. 2012 10:44  |  Blogy / Peter Remiš
Čo mi ako budúcej architektke vŕta v hlave...

Blog Lívie Gažovej: Moderne v Piešťanoch

Ako ste si tu pred časom mohli prečítať, existuje veľa projektov, ktoré sa v Piešťanoch, napriek sľubom, nezrealizovali. Ale sú aj stavby, ktoré vyrástli možno nie až s takým krikom, napriek tomu poctivo plnia svoju funkciu a niekedy aj stránky odborných časopisov. Pozrime sa teda, čo tu za posledné roky vyrástlo.

10. 09. 2012 12:18  |  Blogy / Lívia Gažová obsahuje fotogalériu
Články 61 - 70 z 525