Vodné pólo

Mladé piešťanské vodnopólistky majú na druhé miesto už veľkú stratu. (archív KVP)

U piešťanských junioriek sa prejavilo tréningové manko

V Mestskej plavárni v Košiciach sa v dňoch 18.-19. apríla hralo tretie kolo juniorskej súťaže dievčat vo vodnom póle. Piešťanským hráčkam z KVP Kúpele sa v zápasoch nedarilo podľa predstáv, keď zvíťazili len raz.

24. 04. 2015 15:00  |  Šport / Vodné pólo
Mladé piešťanské vodnopólistky majú na druhé miesto už veľkú stratu. (archív KVP)

Juniorky KVP v Československom pohári zatiaľ tretie

V českom Hradci Králové sa 10.-12. apríla uskutočnilo tretie kolo súťaže o Československý pohár vo vodnom póle žien. Slovensko v tejto súťaži zastupuje reprezentačný výber dievčat do 15 rokov, ktorý je veľkým prísľubom slovenského vodného póla a družstvo junioriek KVP Kúpele Piešťany. Piešťanské juniorky sa však museli zaobísť bez štyroch hráčok, ktoré hrajú v slovenskom výbere - Strúčková, Kolárová, Baranovičová a Rybanská.

23. 04. 2015 14:00  |  Šport / Vodné pólo
Mladé vodnopólistky KVP prehrali s Košicami, no porazili Vrútky. (archív KVP)

Kadetky KVP sú napriek prvej prehre na čele tabuľky

Národná liga Slovenska vo vodnom póle kadetiek mala na programe tretie kolo, ktoré sa hralo v Národnom centre vodného póla v Novákoch. Hráčky KVP Kúpele Piešťany najskôr prehrali s Košicami 8:12, no potom porazili Vrútky 8:7 a sú stále na čele tabuľky.

17. 04. 2015 12:00  |  Šport / Vodné pólo
Ilustr. foto (archív KVP)

Vodnopólisti prví vo Vrútkach

Vodní pólisti KVP Kúpele Piešťany odohrali vo štvrtok 19. marca zápas druhého kola extraligy skupiny „B“ v krytej žilinskej plavárni proti Vrútkam a porazili ich 10:6.

03. 04. 2015 15:00  |  Šport / Vodné pólo

Žiačky KVP Kúpele sú na druhej priečke

Bratislavská plaváreň Pasienky bola počas víkendu 21.-22. marca dejiskom druhého turnaja Národnej ligy žiačok do 14 rokov. Žiačky KVP Kúpele Piešťany nastúpili na turnaj s odhodlaním potvrdiť svoje postavenie na druhej priečke po prvom kole a pokúsiť sa potrápiť aj favorizované hráčky bratislavskej Slávie. Podarilo sa však splniť len jeden z týchto cieľov.

02. 04. 2015 14:00  |  Šport / Vodné pólo
Až štyri piešťanské vodnopólistky sú členkami slovenskej reprezentácie. (R. Chlpek)

Na Európske hry do Baku aj piešťanské vodnopólistky

Vodné pólistky Slovenska do 17 rokov si v kvalifikácii vybojovali postup na prvé Európske hry, ktoré sa uskutočnia 12.-28. júna v azerbajdžanskom Baku. Oporami družstva sú aj štyri hráčky KVP Kúpele Piešťany.

27. 03. 2015 13:00  |  Šport / Vodné pólo
Timotej Filo sa v stretnutí prezentoval jedným presným zásahom. (archív KVP)

Vodnopólisti na úvod prehrali s Topoľčanmi

Vodní pólisti KVP Kúpele Piešťany sú v novom súťažnom ročníku účastníkmi extraligy, skupina „B“, do ktorej sa prihlásili spoločne s družstvami PVK Vrútky a KVP Komárno. Z extraligy, skupina „A“, sa k nim pridali posledné dva tímy, a to Pirana SC Topoľčany a KPŠ Nereus Žilina.

20. 03. 2015 15:00  |  Šport / Vodné pólo
Ilustr. foto (archív KVP)

Piešťanskí vodnopólisti ovládli Prešovský pohár

Vodní pólisti Piešťan sa v rámci prípravy na nový ročník súťaže zúčastnili turnaja s názvom Prešovský pohár. Zápasy sa hrali v 25-metrovom bazéne vysokej školy v Prešove a Piešťanci mali za súperov Vrútky, Prešov a domácich kadetov. Muži KVP Kúpele doplnení o kadetov prešli turnajom bez zaváhania a všetky tri stretnutia vyhrali vyššími rozdielmi.

06. 02. 2015 13:00  |  Šport / Vodné pólo
Kadeti KVP vyhrali turnaj v bieloruskom Breste. (R. Chlpek)

Kadeti KVP vyhrali turnaj v bieloruskom Breste

Vodnopólové družstvo kadetov KVP Kúpele Piešťany sa začiatkom roka predstavilo na medzinárodnom turnaji v bieloruskom Breste. Za súperov mali družstvá z moldavského Kišineva, Brest „A“ a Brest „B“. Piešťanci prešli turnajom bez zaváhania - všetky stretnutia vyhrali.

29. 01. 2015 13:00  |  Šport / Vodné pólo

Mladé vodnopólistky kvp zbierali skúsenosti

V Topoľčanoch sa na úvod sezóny 2014/2015 uskutočnil ďalší ročník Slovenského pohára žien. Do súťaže sa prihlásilo aj družstvo KVP Kúpele Piešťany. Po úspechu na Zimných majstrovstvách SR v juniorskej kategórii sa črtala možnosť dobrého výsledku i medzi ženami.

09. 01. 2015 16:00  |  Šport / Vodné pólo
Články 61 - 70 z 120
Lekáreň Regia

Anketa