Vodné pólo

Mladé vodnopólistky KVP prehrali s Košicami, no porazili Vrútky. (archív KVP)

Kadetky KVP sú napriek prvej prehre na čele tabuľky

Národná liga Slovenska vo vodnom póle kadetiek mala na programe tretie kolo, ktoré sa hralo v Národnom centre vodného póla v Novákoch. Hráčky KVP Kúpele Piešťany najskôr prehrali s Košicami 8:12, no potom porazili Vrútky 8:7 a sú stále na čele tabuľky.

17. 04. 2015 12:00  |  Šport / Vodné pólo
Ilustr. foto (archív KVP)

Vodnopólisti prví vo Vrútkach

Vodní pólisti KVP Kúpele Piešťany odohrali vo štvrtok 19. marca zápas druhého kola extraligy skupiny „B“ v krytej žilinskej plavárni proti Vrútkam a porazili ich 10:6.

03. 04. 2015 15:00  |  Šport / Vodné pólo

Žiačky KVP Kúpele sú na druhej priečke

Bratislavská plaváreň Pasienky bola počas víkendu 21.-22. marca dejiskom druhého turnaja Národnej ligy žiačok do 14 rokov. Žiačky KVP Kúpele Piešťany nastúpili na turnaj s odhodlaním potvrdiť svoje postavenie na druhej priečke po prvom kole a pokúsiť sa potrápiť aj favorizované hráčky bratislavskej Slávie. Podarilo sa však splniť len jeden z týchto cieľov.

02. 04. 2015 14:00  |  Šport / Vodné pólo
Až štyri piešťanské vodnopólistky sú členkami slovenskej reprezentácie. (R. Chlpek)

Na Európske hry do Baku aj piešťanské vodnopólistky

Vodné pólistky Slovenska do 17 rokov si v kvalifikácii vybojovali postup na prvé Európske hry, ktoré sa uskutočnia 12.-28. júna v azerbajdžanskom Baku. Oporami družstva sú aj štyri hráčky KVP Kúpele Piešťany.

27. 03. 2015 13:00  |  Šport / Vodné pólo
Timotej Filo sa v stretnutí prezentoval jedným presným zásahom. (archív KVP)

Vodnopólisti na úvod prehrali s Topoľčanmi

Vodní pólisti KVP Kúpele Piešťany sú v novom súťažnom ročníku účastníkmi extraligy, skupina „B“, do ktorej sa prihlásili spoločne s družstvami PVK Vrútky a KVP Komárno. Z extraligy, skupina „A“, sa k nim pridali posledné dva tímy, a to Pirana SC Topoľčany a KPŠ Nereus Žilina.

20. 03. 2015 15:00  |  Šport / Vodné pólo

Piešťanskí vodnopólisti ovládli Prešovský pohár

Vodní pólisti Piešťan sa v rámci prípravy na nový ročník súťaže zúčastnili turnaja s názvom Prešovský pohár. Zápasy sa hrali v 25-metrovom bazéne vysokej školy v Prešove a Piešťanci mali za súperov Vrútky, Prešov a domácich kadetov. Muži KVP Kúpele doplnení o kadetov prešli turnajom bez zaváhania a všetky tri stretnutia vyhrali vyššími rozdielmi.

06. 02. 2015 13:00  |  Šport / Vodné pólo
Kadeti KVP vyhrali turnaj v bieloruskom Breste. (R. Chlpek)

Kadeti KVP vyhrali turnaj v bieloruskom Breste

Vodnopólové družstvo kadetov KVP Kúpele Piešťany sa začiatkom roka predstavilo na medzinárodnom turnaji v bieloruskom Breste. Za súperov mali družstvá z moldavského Kišineva, Brest „A“ a Brest „B“. Piešťanci prešli turnajom bez zaváhania - všetky stretnutia vyhrali.

29. 01. 2015 13:00  |  Šport / Vodné pólo

Mladé vodnopólistky kvp zbierali skúsenosti

V Topoľčanoch sa na úvod sezóny 2014/2015 uskutočnil ďalší ročník Slovenského pohára žien. Do súťaže sa prihlásilo aj družstvo KVP Kúpele Piešťany. Po úspechu na Zimných majstrovstvách SR v juniorskej kategórii sa črtala možnosť dobrého výsledku i medzi ženami.

09. 01. 2015 16:00  |  Šport / Vodné pólo
Ilustr. obr. (SZRK)

Kanoisti sa zmenia na vodnopólistov

Slovenský zväz rýchlostnej kanoistiky a vodnopólový klub Pirana Sport Club Topoľčany spojili svoje sily, aby pomohli dobrej veci. V sobotu 20. decembra odohrajú v mestskej plavárni v Topoľčanoch slovenskí reprezentanti v rýchlostnej kanoistike a pólisti Topoľčian exhibičný charitatívny zápas vo vodnom póle, ktorého sa zúčastnia aj dvaja piešťanskí vodáci Matej Michálek a Matej Rusnák.

19. 12. 2014 11:00  |  Šport / Kanoistika
Piešťanskí vodnopóloví veteráni minuloročné víťazstvo v Bratislave neobhájili. (archív KVP)

Masters vodnopólisti KVP skončili v Bratislave siedmi

Vodnopóloví veteráni KVP Kúpele Piešťany ukončili tohtoročnú sezónu v Bratislave na 15. ročníku medzinárodného turnaja pod názvom Slovakia Open Masters v dňoch 21.-22. novembra. Piešťanci nastúpili v oklieštenej zostave a ich výkony stačili na konečné siedme miesto.

03. 12. 2014 14:00  |  Šport / Vodné pólo
Články 61 - 70 z 118