Pyrodan

Vodné pólo

Piešťanským kadetkám sa podarilo vybojovať cenný úspech. (archív KVP)

Vodnopólové juniorky KVP majsterkami Slovenska

Záverečné kolo Národnej ligy SR junioriek do 20 rokov vo vodnom póle sa hralo vo Vrútkach. O medailovom umiestnení a takisto o víťazovi súťaže sa rozhodovalo až v záverečných zápasoch. Najlepšiu východiskovú situáciu mali hráčky KVP Kúpele Piešťany, ktoré po troch turnajoch viedli priebežnú tabuľku. Napokon sa tešili z celkového prvenstva.

15. 06. 2016 13:00  |  Šport / Vodné pólo
Vodnopólisti Kúpeľov sú aktuálne na treťom mieste tabuľky so ziskom troch bodov. (archív KVP)

Vodnopólisti KVP získali v domácom prostredí len bod

V treťom a štvrtom kole extraligy mužov vo vodnom póle mali piešťanskí pólisti výhodu domáceho prostredia, keď na kúpalisku Eva privítali KVP Komárno a Pirana SC Topoľčany. Obe družstvá hrali počas zimnej časti A-skupinu extraligy a patrili teda k favoritom.

11. 05. 2016 15:00  |  Šport / Vodné pólo
Brankár KVP Roman Klampár patril v oboch zápasoch medzi opory Piešťancov. (archív KVP)

Na úvod prehra aj triumf vodnopólistov

Vodní pólisti KVP Kúpele Piešťany sú v novom súťažnom ročníku účastníkmi extraligy, skupina B, do ktorej sa prihlásili spoločne s družstvom Žraloci Žilina. Zo skupiny A sa k nim pridali posledné dve družstvá, a to Pirana SC Topoľčany a KVP Komárno. V prvých dvoch kolách sa pólisti KVP predstavili v bazénoch súperov.

22. 04. 2016 14:45  |  Šport / Vodné pólo
Tréner Ján Baranovič rozdáva pokyny svojim zverenkyniam. (J. Galo)

Piešťanské vodné pólistky doma víťazné

V treťom kole prvej ligy žien vo vodnom póle, ktoré sa uskutočnilo na kúpalisku Eva, dominovali hráčky domáceho klubu KVP Kúpele Piešťany. Zvíťazili vo všetkých troch zápasoch a v priebežnej tabuľke si upevnili prvú pozíciu. Základom úspechu bola pozorná hra v obrane, podporená spoľahlivými zákrokmi oboch brankárok a dobrá fyzická pripravenosť.

20. 04. 2016 15:00  |  Šport / Vodné pólo

Juniorky KVP s dvomi víťazstvami

Druhé kolo Národnej ligy SR junioriek vo vodnom póle sa hralo v bratislavskej plavárni Pasienky. Hráčky KVP Kúpele Piešťany v troch zápasoch dosiahli dve víťazstvá, podľahli len ŠKP MD Košice. Košičanky absolvovali turnaj bez prehry a sú na čele priebežnej tabuľky pred dievčatami z Piešťan.

13. 04. 2016 15:00  |  Šport / Vodné pólo
Hráčky KVP Kúpele Piešťany sú v prvej lige stále stopercentné. (archív KVP)

Piešťanské vodnopólistky si udržali neporaziteľnosť

Bratislavská plaváreň Pasienky bola dejiskom druhého kola prvoligovej súťaže žien vo vodnom póle. Hráčky KVP Kúpele Piešťany zvíťazili vo všetkých troch zápasoch a naďalej si v tomto ročníku súťaže udržali neporaziteľnosť. Na rozdiel od prvého kola, kde svoje súperky jednoznačne predčili, boli súboje druhého kola vyrovnanejšie.

01. 04. 2016 10:00  |  Šport / Vodné pólo
Piešťanky vyhrali v Přerove všetky tri zápasy. (archív KVP)

Vodnopólistky KVP na prvom turnaji stopercentné

Ženy KVP Piešťany sa počas posledného februárového víkendu zúčastnili úvodného turnaja prvej vodnopólovej ligy žien, ktorý sa uskutočnil v českom Přerove. Piešťanky si počínali výborne, vyhrali všetky tri zápasy a priebežne im patrí prvá priečka v skupine.

10. 03. 2016 14:00  |  Šport / Vodné pólo
Vodnopólové kadetky KVP si aj naďalej udržali neporaziteľnosť (archív KVP)

Vodnopólové kadetky kráčajú za obhajobou majstrovského titulu

V košickej mestskej plavárni sa v sobotu 6. februára hralo štvrté kolo Národnej ligy SR vo vodnom póle kadetiek - hráčok do 17 rokov. Pólistky KVP Kúpele Piešťany zvíťazili v oboch dueloch, sú naďalej bez prehry a na najlepšej ceste za obhajobou majstrovského titulu. Na čele už majú osembodový náskok pred druhými Košicami.

19. 02. 2016 15:00  |  Šport / Vodné pólo
Vodnopólové kadetky KVP si aj naďalej udržali neporaziteľnosť (archív KVP)

Úspešná séria piešťanských kadetiek pokračuje

Vodnopólová súťaž kadetiek pokračovala poslednú januárovú sobotu tretím kolom. Usporiadateľom bol piešťanský klub KVP Kúpele, ktorý zápasy zorganizoval v Novákoch. Piešťanské hráčky v doterajšom priebehu súťaže ani raz neprehrali a neporaziteľnosť si udržali aj po ďalšom dvojzápase.

11. 02. 2016 16:00  |  Šport / Vodné pólo
Mladí vodnopólisti KVP Kúpele podľahli len litovskému Kaunasu. (archív KVP)

Starší žiaci Piešťan na turnaji v Žiline bronzoví

Starší žiaci KVP Kúpele Piešťany sa zúčastnili medzinárodného vodnopólového turnaja v Žiline. Tak ako pri poslednej účasti v roku 2014 aj teraz vybojovali medailu. V konkurencii ôsmich družstiev zo Slovenska, Poľska, Moldavska a Litvy obsadili tretiu priečku, keď podľahli iba neskoršiemu víťazovi turnaja, družstvu z litovského Kaunasu.

28. 01. 2016 10:00  |  Šport / Vodné pólo
Články 41 - 50 z 137
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa