Vodné pólo

Ilustr. foto (archív KVP)

Dôležité víťazstvo v boji o medaily

Piešťanské vodné pólistky sa zúčastnili štvrtého turnaja prvej ligy SR žien v Bratislave. Postupne odohrali zápasy s družstvami z Košíc, Bratislavy a Vrútok. Piešťanky dokázali poraziť len Vrútky a v tabuľke im patrí aktuálne tretia priečka.

18. 05. 2017 15:00  |  Šport / Vodné pólo
Vodnopólistky Piešťan zdolali Topoľčany a Vrútky. (archív KVP)

Dve víťazstvá vodných pólistiek Kúpeľov v prvej lige žien

Tretie kolo prvej slovenskej ligy žien vo vodnom póle sa hralo v mestskej krytej plavárni v Topoľčanoch. Súperkami piešťanského družstva KVP Kúpele boli postupne domáce Topoľčany, Vrútky a Bratislava.

27. 04. 2017 14:00  |  Šport / Vodné pólo
Radovan Pieter sa strelecky presadil v oboch zápasoch. (archív KVP)

Vodnopólisti vstúpili do extraligovej nadstavby dvomi víťazstvami

Vodnopólisti KVP Kúpele Piešťany v základnej časti extraligy obsadili konečnú siedmu priečku a v súťaži pokračujú v skupine o 5.-8. priečku. Piešťancom úvodné dva zápasy vyšli na výbornú, keď zdolali Žilinu aj Topoľčany.

05. 04. 2017 13:00  |  Šport / Vodné pólo
Partia vodnopólistov pripravuje Evu na letnú prevádzku. (FB KVP Kúpele)

Vodnopólisti už chystajú Evu na letnú sezónu

O chvíľu je tu leto a s ním sa otvoria i brány kúpalísk. Už niekoľko rokov piešťanská Eva dýcha hlavne vďaka partii nadšencov z Klubu vodného póla. Aj tento rok si vyhrnuli rukávy a už chystajú kúpalisko na príliv návštevníkov z radov širokej verejn

31. 03. 2017 13:00  |  Šport / Vodné pólo
Vodnopólistky KVP Kúpele Piešťany vyhrali na turnaji v meste Chemnitz všetky zápasy. (archív KVP)

Piešťanské pólistky obhájili zlato na kvalitnom turnaji v Nemecku

V nemeckom meste Chemnitz sa počas víkendu 10. až 12. marca uskutočnil druhý ročník kvalitne obsadeného turnaja dievčat Delfina Deutschland Cup 2017 vo vodnom póle. Podujatie určené pre hráčky narodené v roku 2002 a mladšie prilákalo niekoľko tímov z Nemecka, Českej republiky a zúčastnil sa ho aj KVP Kúpele Piešťany. Mladé hráčky z Piešťan cestovali do Nemecka v neľahkej pozícii obhajcu prvenstva z vlaňajška, no nakoľko sa tento rok podujatia zúčastnilo až sedem tímov, obhajoba sa javila ako veľmi náročná úloha. Piešťanské športovkyne podali vynikajúce výkony a opäť získali titul.

24. 03. 2017 14:00  |  Šport / Vodné pólo
Piešťanské vodnopólistky opustili pred sezónou viaceré opory. (archív KVP)

Prvá liga žien vo vodnom póle: Piešťanky s veľkými zmenami

Úvodným turnajom, ktorý sa uskutočnil v Košiciach, odštartoval nový ročník prvej vodnopólovej ligy žien. Štartujú v ňom aj hráčky piešťanského klubu KVP Kúpele – obhajkyne majstrovského titulu. Hovorí sa, že ľahšie je titul získať, ako ho obhájiť, v prípade piešťanských pólistiek to bude platiť dvojnásobne.

08. 03. 2017 14:00  |  Šport / Vodné pólo
Ilustr. foto  (archív KVP)

Vodnopólisti po základnej časti siedmi

Posledný zápas základnej časti vodnopólovej extraligy hráčom KVP Kúpele Piešťany príliš nevyšiel. Piešťanci prehrali v Novákoch s domácim klubom vysoko 4:19. V základnej časti tak skončili na predposlednej siedmej priečke a čakajú ich súboje o umiestnenie na piatom až ôsmom mieste.

01. 03. 2017 11:00  |  Šport / Vodné pólo
Hráči KVP Kúpele Piešťany podľahli favorizovaným Košiciam len tesne. (archív KVP)

Vodnopólisti KVP potrápili Hornets Košice

Extraligoví vodnopólisti KVP Kúpele Piešťany odohrali v sobotu v Novákoch zápas 12. kola základnej časti proti ŠK Hornets Košice. V atraktívnom stretnutí boli Piešťanci favorizovanému súperovi dlho vyrovnaným protivníkom, Košičania však napokon zvíťazili tesne o dva góly 18:16.

14. 02. 2017 16:00  |  Šport / Vodné pólo
Piešťanské vodnopólistky ovládli úvodný turnaj sezóny v Novákoch. (archív KVP)

Vodnopólové kadetky KVP Kúpele odštartovali novú sezónu bravúrne

Vodnopólové kadetky KVP Kúpele Piešťany otvorili novú sezónu Zimnými Majstrovstvami Slovenska. Turnaj sa uskutočnil v Novákoch a piešťanské vodné pólistky sezónu začali tak, ako predchádzajúcu skončili - víťazstvom vo všetkých zápasoch.

16. 12. 2016 10:00  |  Šport / Vodné pólo
Piešťanské vodnopólistky vyhrali nad oboma košickými celkami. (archív KVP)

Juniorky KVP Kúpele na Zimných Majstrovstvách SR strieborné

Vodnopólistky KVP Kúpele Piešťany sa zúčastnili Zimných Majstrovstiev SR v kategórii junioriek. Po víťazstve v súťaži kadetiek sa od hráčok očakávalo, že sa opäť pokúsia zabojovať o najvyššie priečky. Po vyrovnaných zápasoch a bilancii dvoch víťazstiev a dvoch prehier obsadili piešťanské juniorky druhé miesto.

18. 11. 2016 15:49  |  Šport / Vodné pólo
Články 31 - 40 z 152
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa