Staňte sa súčasťou veslárskej „rodiny“

Pondelok 27. 11. 2017 11:00  | Šport / Veslovanie  | Autor: ts

Už iba kalendár a fotografie pripomínajú športovcom a priateľom Veslárskeho klubu Sĺňava Piešťany, ako sa pred mesiacom lúčili s tohtoročnou súťažnou sezónou.

Veslári z VK Sĺňava Piešťany ukončili úspešnú sezónu priateľským posedením.

Veslári z VK Sĺňava Piešťany ukončili úspešnú sezónu priateľským posedením. (Autor: VK Sĺňava)

Rodičia nových detí sa zoznámili s prostredím, v ktorom ich deti trávia počas týždňa popoludnia. Aj napriek upršanému počasiu bola nálada usmievavá a každý si pochutil na dobrotách, pod ktorými sa prehýbali preplnené stoly.

Tréneri vyzdvihli úspechy svojich zverencov a predstavili plány do budúceho roku, ktoré počas zimnej prípravy doladia do rozpisu pretekov. A veru nebude toho málo. Babie leto veslári využívali do posledného okamžiku na tréningoch na Váhu a všetci už začínajú prípravu na športovú sezónu v roku 2018.

Ak si myslíte, že v zime nie je možné veslovať, mýlite sa. Ak máte chuť spoznať nových kamarátov, tráviť čas nielen pri vode, ale aj na vode, cestovať, športovať, zabávať sa a v neposlednom rade aj vyhrávať, skúste veslovať. Tréningy sú denne od 16. hodiny na Lodenici v Piešťanoch. V súčasnosti dopĺňame najmä ročníky 2006 a 2007, ale vítané sú všetky vekové kategórie - od najmladších až po „veteránov“. Nájdete nás aj na www.veslovanie-piestany.sk alebo nám napíšte na vk.slnava.piestany@ gmail.com.

GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa