Plavci ŠPK uspeli na Veľkej cene Trnavy

• 6. marca 2017, 21:17
  • Autor:ŠPK

Počas posledného februárového víkendu sa uskutočnili medzinárodné plavecké preteky VC Trnavy pri účasti 400 pretekárov z 35 domácich klubov aj zo zahraničia. Zúčastnili sa plavci zo Švajčiarska, Maďarska, Českej republiky a Poľska. Plavci ŠPK Kúpele si vyplávali päť medailí.

Najúspešnejšou z Piešťaniek bola slovenská reprezentantka Sára Niepelová, ktorá vyhrala na 400 m voľný spôsob a tretie miesto obsadila na 200 m motýlik. Lenka Paulíková bola taktiež úspešná, keď si vybojovala bronzovú medailu na 400 m vsp. v novom osobnom rekorde. Darilo sa aj talentovanej Rebeke Bukovej v kategórii mladších žiakov, odniesla si zlato a striebro na 100 m znak a 100 m motýlik.