Kolky

Ilustr. foto (archív MKK Piešťany)

Rakovice stíhajú Piešťancov

Kolkári TJ Rakovice prežívajú rovnako vydarenú sezónu, keď sú po jesennej časti prvej ligy v päťbodovom závese za vedúcimi Piešťanmi.

22. 12. 2014 09:00  |  Šport / Kolky
MKK Piešťany (archív  M. Schmidla)

Kolkári MKK Piešťany prezimujú na čele prvej ligy

Záverečné dve jesenné kolá rozhodli o tom, že na čele prvej kolkárskej ligy - západ je s náskokom piatich bodov „áčko” MKK Piešťany, ktoré prešlo jeseňou bez prehry a stratilo len jeden bod.

16. 12. 2014 12:00  |  Šport / Kolky
MKK Piešťany (archív  M. Schmidla)

Piešťanskí kolkári aj naďalej valcujú súperov

Ani trináste kolo neprinieslo zmenu a kolkári MKK Piešťany po výhre nad Starou Turou 5:3 vedú s päťbodovým náskokom západnú časť prvej ligy. Rezerva Piešťan nestačila na Zlaté Klasy a prehrala 2:6.

03. 12. 2014 15:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK Piešťany)

Nováčik z Ratnoviec prekvapil favorita

Mestská Domoss kolkárska liga pokračovala ďalšími dvomi kolami. Prekvapením tretieho bolo víťazstvo nováčika z Ratnoviec nad Domossom a výhra VEM Slovakia nad Stakotrou. Štvrté kolo prekvapenia neprinieslo, no po prvý raz v 31. ročníku nahrali v jednom kole až štyri družstvá „tisícku“.

28. 11. 2014 15:57  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK Piešťany)

Povodie Váhu s dvomi „tisíckami“

Najstaršou súťažou družstiev neregistrovaných športovcov, ktorá sa v súčasnosti hrá v Piešťanoch, je mestská liga štvorčlenných družstiev v kolkoch. V tomto roku má poradové číslo 31 a rovnako ako vlani ponesie názov po sponzorovi, ktorým je firma Domoss.

14. 11. 2014 15:00  |  Šport / Kolky
Napriek rivalite oboch tímov sa stretnutie KK Rakovice - MKK Pieštany nieslo v priateľskom duchu. (archív L. Duračku)

V búrlivej atmosfére sa z víťazstva v Rakoviciach tešili kolkári Piešťan

Lákadlom desiateho kola prvej kolkárskej ligy, skupina západ, bolo derby medzi TJ Rakovice a MKK Piešťany. Aktuálne postavenie a forma oboch družstiev sľubovali vyrovnaný a kvalitný zápas, ktorý sa nakoniec aj uskutočnil. O kúsok lepší boli Piešťanci, ktorí zvíťazili 6:2 (3323:3397). Vyzdvihnúť treba najmä búrlivú atmosféru, ktorá v rakovickej kolkárni bola napriek rivalite veľmi priateľská.

12. 11. 2014 14:00  |  Šport / Kolky obsahuje fotogalériu
MKK Piešťany (https://www.facebook.com/MkkPiestany)

Kolkári vytvorili proti Pezinku nový rekord

Kolkárske súťaže pokračovali deviatym kolom prvej ligy - západ. „Áčko” MKK Piešťany potvrdilo úlohu favorita a jednoznačným víťazstvom 8:0 potvrdilo líderskú pozíciu v súťaži. Rezerva Piešťan však príliš vydarený zápas neodohrala, doma podľahla Trenčínu 1:7.

29. 10. 2014 16:00  |  Šport / Kolky
MKK Piešťany (https://www.facebook.com/MkkPiestany)

Kolkári MKK Piešťany stále dominujú prvej lige

Kolkári MKK Piešťany si v posledných dvoch stretnutiach udržali neporaziteľnosť a stále sú bez straty bodu na čele tabuľky prvej ligy. Najskôr porazili v piešťanskom súboji rezervu MKK 6:2 a potom zdolali trenčianske „áčko“ 7:1. Piešťanské „béčko“ naposledy remizovalo v Preseľanoch 4:4.

23. 10. 2014 14:00  |  Šport / Kolky
Kolkár MKK Š. Dúbrava (druhý sprava) skončil na majstrovstvách Slovenska druhý.  (archív (MKK))

Kolkári z regiónu uspeli na majstrovstvách Slovenska

Minulý týždeň sa vo viacerých kolkárňach uskutočnili majstrovstvá Slovenska všetkých mládežníckych kategórií a veľmi úspešne si na týchto podujatiach počínali i kolkári z piešťanského regiónu.

17. 05. 2014 15:00  |  Šport / Kolky
Majster Piešťan - kolkári Povodia Váhu. Zľava: Milan Kubrický, Anton Valovič a Alojz Raška, v podrepe zľava: Jaroslav Bittner, Róbert Sulák a Milan Koščál. (Štefan Gregorička)

Majstrom Piešťan kolkári Povodia Váhu

Jednou z najstarších a najpopulárnejších mestských súťaží pre neregistrovaných športovcov v Piešťanoch je mestská liga v kolkoch. V tomto roku sa hral jej 30. ročník, tentoraz po názvom Domoss mestská kolkárska liga. Víťazom jubilejného ročníka sa stali obhajcovia prvenstva, hráči Povodia Váhu.

02. 05. 2014 16:00  |  Šport / Kolky
Články 61 - 70 z 139
GARGO
Regal Burger

Anketa