Kolky

MKK Piešťany (archív  M. Schmidla)

Kolkári MKK majú už sedembodový náskok

Líder prvej ligy západ, kolkári MKK Piešťany, v posledných dvoch kolách súperov valcovali na plnej čiare. Najskôr jednoznačne zdolali Nové Mesto nad Váhom 8:0, o týždeň neskôr si s rovnakým výsledkom poradili s rezervou Dusla Šaľa.

05. 02. 2015 12:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK Piešťany)

Majster do odvety z druhej priečky

Kolkárska Domoss liga v Piešťanoch má za sebou polovicu súťaže. Na čele je družstvo Silodoor, ktoré vyhralo všetkých deväť zápasov. Druhá priečka patrí obhajcovi prvenstva - Povodiu Váhu. Nováčik z Ratnoviec má na konte už dve výhry a je príjemným prekvapením 31. ročníka súťaže. Z jednotlivcov má najlepší priemer Miroslav Bolech z MKK „C“ - 257,22 kolku na zápas. Na ďalších priečkach sú Róbert Krajčík z OTJ Banka (255,22) a Jozef Dunajčík z Domossu (251).

20. 01. 2015 15:50  |  Šport / Kolky
MKK Piešťany (archív  M. Schmidla)

Kolkári MKK Piešťany na víťaznej vlne

Kolkári „áčka” MKK Piešťany pokračujú aj v odvetnej časti prvej ligy vo víťaznom ťažení, keď doma zvíťazili nad KK Cabaj-Čápor jednoznačne 7:1. Rezerva Piešťan, naopak, nestačila na KK Pobedim a podľahla mu 2:6.

14. 01. 2015 16:00  |  Šport / Kolky
Michal Schmidl (archív ms)

Ako trávia vianočné sviatky známi športovci z piešťanského regiónu

Vianočné sviatky sú obdobím pokoja, rodinnej pohody a ďalších krásnych chvíľ, ktoré trávime v kruhu príbuzných. Pre športovcov sú Vianoce o to krajšie, veď po roku plnom zápasov, pretekov, tréningov a náročného cestovania majú konečne niekoľko dní zaslúženého voľna, keď môžu vypnúť od náročného programu, odreagovať sa a načerpať ďalšie sily. O tom, že aj oni sú iba ľudia, ktorí dodržiavajú tradičné zvyky, nás presvedčilo niekoľko športovcov z regiónu.

26. 12. 2014 12:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK Piešťany)

Rakovice stíhajú Piešťancov

Kolkári TJ Rakovice prežívajú rovnako vydarenú sezónu, keď sú po jesennej časti prvej ligy v päťbodovom závese za vedúcimi Piešťanmi.

22. 12. 2014 09:00  |  Šport / Kolky
MKK Piešťany (archív  M. Schmidla)

Kolkári MKK Piešťany prezimujú na čele prvej ligy

Záverečné dve jesenné kolá rozhodli o tom, že na čele prvej kolkárskej ligy - západ je s náskokom piatich bodov „áčko” MKK Piešťany, ktoré prešlo jeseňou bez prehry a stratilo len jeden bod.

16. 12. 2014 12:00  |  Šport / Kolky
MKK Piešťany (archív  M. Schmidla)

Piešťanskí kolkári aj naďalej valcujú súperov

Ani trináste kolo neprinieslo zmenu a kolkári MKK Piešťany po výhre nad Starou Turou 5:3 vedú s päťbodovým náskokom západnú časť prvej ligy. Rezerva Piešťan nestačila na Zlaté Klasy a prehrala 2:6.

03. 12. 2014 15:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK Piešťany)

Nováčik z Ratnoviec prekvapil favorita

Mestská Domoss kolkárska liga pokračovala ďalšími dvomi kolami. Prekvapením tretieho bolo víťazstvo nováčika z Ratnoviec nad Domossom a výhra VEM Slovakia nad Stakotrou. Štvrté kolo prekvapenia neprinieslo, no po prvý raz v 31. ročníku nahrali v jednom kole až štyri družstvá „tisícku“.

28. 11. 2014 15:57  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK Piešťany)

Povodie Váhu s dvomi „tisíckami“

Najstaršou súťažou družstiev neregistrovaných športovcov, ktorá sa v súčasnosti hrá v Piešťanoch, je mestská liga štvorčlenných družstiev v kolkoch. V tomto roku má poradové číslo 31 a rovnako ako vlani ponesie názov po sponzorovi, ktorým je firma Domoss.

14. 11. 2014 15:00  |  Šport / Kolky
Napriek rivalite oboch tímov sa stretnutie KK Rakovice - MKK Pieštany nieslo v priateľskom duchu. (archív L. Duračku)

V búrlivej atmosfére sa z víťazstva v Rakoviciach tešili kolkári Piešťan

Lákadlom desiateho kola prvej kolkárskej ligy, skupina západ, bolo derby medzi TJ Rakovice a MKK Piešťany. Aktuálne postavenie a forma oboch družstiev sľubovali vyrovnaný a kvalitný zápas, ktorý sa nakoniec aj uskutočnil. O kúsok lepší boli Piešťanci, ktorí zvíťazili 6:2 (3323:3397). Vyzdvihnúť treba najmä búrlivú atmosféru, ktorá v rakovickej kolkárni bola napriek rivalite veľmi priateľská.

12. 11. 2014 14:00  |  Šport / Kolky obsahuje fotogalériu
Články 61 - 70 z 143
GARGO
Regal Burger

Anketa