Kolky

Ilustračné foto. (apt)

Kolkári sa zachránili v hodine dvanástej

Doslova na poslednú chvíľu sa kolkári MKK Piešťany „A“ zachránili v extralige. V záverečnom 22. kole dokázali vyhrať v Zlatých Klasoch 5:3 a bodovo sa dotiahli na rezervu Sučian, ktorá podľa očakávania prehrala v Podbrezovej.

28. 04. 2018 07:00  |  Šport / Kolky
Hráči Povodia Váhu, ktorí vyhrali mestskú Domoss kolkársku ligu i Ligový pohár 2018. Stoja zľava: Bolech, Kubrický a Raška, v podrepe zľava: Sulák a Koščál. (šg)

Trinástka šťastná pre kolkárov Povodia Váhu

Nadstavbou mestskej ligy v kolkoch je v Piešťanoch tradičný Ligový pohár. V tomto roku sa hral jeho 13. ročník, navyše v piatok trinásteho.

19. 04. 2018 18:00  |  Šport / Kolky
Kolkári TJ Rakovice - horný rad zľava: Miloš Kováč, Alexandra Duračková, Betka Verčíková, Veronika Zelinková, Monika Masárová, Monika Magalová a Monika Šintálová, dolný rad zľava: Tamara Duračková, Lukáš Nesteš, Natália Šintálová, Patrícia Vargová, Šimon Magala. Uprostred tréner dorastencov Marcel Ivančík. (FB TJ Rakovice)

Dva majstrovské tituly pre kolkárov TJ Rakovice!

Kolársky klub z Rakovíc dosiahol počas uplynulého víkendu výrazné úspechy. Dorastenci aj ženy zvládli posledný turnaj Slovenského pohára spôsobom, že v konečnom zúčtovaní obsadili prvé miesta a stali sa majstrami Slovenska.

18. 04. 2018 16:00  |  Šport / Kolky
Ilustračné foto. (MKK Piešťany)

Záchranárske práce kolkárov Piešťan

Celoslovenské kolkárske súťaže mužov vstúpili do druhej polovice odvetnej časti. Každý získaný bod má v bojoch o postup či záchranu čoraz väčšiu cenu. V extralige má náš región dvoch zástupcov, v prvej lige troch. Z nich sú štyri kolá pred koncom v najhoršej situácii obe mužstvá MKK Piešťany, ktoré čakajú náročné záchranárske práce.

09. 03. 2018 09:00  |  Šport / Kolky
Ilustračné foto. (apt)

Na Šariši víťazná bodka kolkárok z Rakovíc

Zápasmi 14. kola dohrali kolkárky ženskú extraligu. Náš zástupca, TJ Rakovice, zavŕšil dlhodobú súťaž nečakaným víťazstvom vo Veľkom Šariši. Ani to však nestačilo na lepšiu než štvrtú priečku.

08. 03. 2018 09:00  |  Šport / Futbal
Alexandra Duračková z TJ Rakovice
skončila v disciplíne tandem druhá. (L. Duračka)

Kolkárka Duračková má striebro z MS

Alexandra Duračková, kolkárka TJ Rakovice, sa v drese slovenskej reprezentácie predstavila na majstrovstvách sveta v nemeckom Dettenheime. V súťaži družstiev unikol Slovenkám bronz o 39 kolkov. V druhej disciplíne tandem sa dostala spolu s Nikou Mazúchovou až do finále, kde prehrali s Nemkami a získali strieborné medaily.

24. 05. 2017 16:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Nováčik z Rakovíc piaty, Piešťany siedme

Zápasmi posledného 22. kola dohrali svoju súťaž extraligoví kolkári. Jej suverénnym víťazom sa stalo rezervné družstvo Podbrezovej. To však do nadnárodnej spoločnej Česko–slovenskej ligy postúpiť nemôže, pretože v nej hrá áčko. Okres Piešťany reprezentovali v súťaži mužstvá: TJ Rakovice skončili na piatom a MKK Piešťany na siedmom mieste.

21. 04. 2017 10:00  |  Šport / Kolky
Povodie Váhu - stoja zľava: Miroslav Bolech, Milan Kubrický,
Alojz Raška, v podrepe zľava: Róbert Sulák a Milan Koščál. (Mária Javorová)

Povodie Váhu víťazom Ligového pohára

Už po dvanásty raz sa po skončení mestskej ligy v kolkoch v Piešťanoch hralo aj o Ligový pohár. Kvalifikovalo sa do neho osem najlepších družstiev z mestskej Domoss kolkárskej ligy. Vyraďovacie boje najlepšie zvládli hráči Povodia Váhu, ktorí si pripísali na svoje konto už siedme pohárové prvenstvo.

20. 04. 2017 15:57  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Mestská kolkárska liga má nového majstra

Záverečnými dvomi kolami dohrali na piešťanskej kolkárni 33. ročník mestskej Domoss kolkárskej ligy. Ako sme už minule avizovali, boj o titul bol tentoraz dramatický až do úplného konca. Napokon ho premiérovo získali hráči Domossu.

30. 03. 2017 10:35  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

O majstrovi rozhodne asi až posledné kolo

Záver 33. ročníka mestskej Domoss kolkárskej ligy bude ešte dramatický. Hoci sú stále na čele ženy z Mix-u Tatiana, o víťazovi a novom majstrovi zrejme rozhodne až posledné kolo.

17. 03. 2017 15:48  |  Šport / Kolky
Články 1 - 10 z 144
GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa