GEFCO

Kolky

Ilustračné foto. (MKK Piešťany)

Záchranárske práce kolkárov Piešťan

Celoslovenské kolkárske súťaže mužov vstúpili do druhej polovice odvetnej časti. Každý získaný bod má v bojoch o postup či záchranu čoraz väčšiu cenu. V extralige má náš región dvoch zástupcov, v prvej lige troch. Z nich sú štyri kolá pred koncom v najhoršej situácii obe mužstvá MKK Piešťany, ktoré čakajú náročné záchranárske práce.

09. 03. 2018 09:00  |  Šport / Kolky
Ilustračné foto. (apt)

Na Šariši víťazná bodka kolkárok z Rakovíc

Zápasmi 14. kola dohrali kolkárky ženskú extraligu. Náš zástupca, TJ Rakovice, zavŕšil dlhodobú súťaž nečakaným víťazstvom vo Veľkom Šariši. Ani to však nestačilo na lepšiu než štvrtú priečku.

08. 03. 2018 09:00  |  Šport / Futbal
Alexandra Duračková z TJ Rakovice
skončila v disciplíne tandem druhá. (L. Duračka)

Kolkárka Duračková má striebro z MS

Alexandra Duračková, kolkárka TJ Rakovice, sa v drese slovenskej reprezentácie predstavila na majstrovstvách sveta v nemeckom Dettenheime. V súťaži družstiev unikol Slovenkám bronz o 39 kolkov. V druhej disciplíne tandem sa dostala spolu s Nikou Mazúchovou až do finále, kde prehrali s Nemkami a získali strieborné medaily.

24. 05. 2017 16:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Nováčik z Rakovíc piaty, Piešťany siedme

Zápasmi posledného 22. kola dohrali svoju súťaž extraligoví kolkári. Jej suverénnym víťazom sa stalo rezervné družstvo Podbrezovej. To však do nadnárodnej spoločnej Česko–slovenskej ligy postúpiť nemôže, pretože v nej hrá áčko. Okres Piešťany reprezentovali v súťaži mužstvá: TJ Rakovice skončili na piatom a MKK Piešťany na siedmom mieste.

21. 04. 2017 10:00  |  Šport / Kolky
Povodie Váhu - stoja zľava: Miroslav Bolech, Milan Kubrický,
Alojz Raška, v podrepe zľava: Róbert Sulák a Milan Koščál. (Mária Javorová)

Povodie Váhu víťazom Ligového pohára

Už po dvanásty raz sa po skončení mestskej ligy v kolkoch v Piešťanoch hralo aj o Ligový pohár. Kvalifikovalo sa do neho osem najlepších družstiev z mestskej Domoss kolkárskej ligy. Vyraďovacie boje najlepšie zvládli hráči Povodia Váhu, ktorí si pripísali na svoje konto už siedme pohárové prvenstvo.

20. 04. 2017 15:57  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Mestská kolkárska liga má nového majstra

Záverečnými dvomi kolami dohrali na piešťanskej kolkárni 33. ročník mestskej Domoss kolkárskej ligy. Ako sme už minule avizovali, boj o titul bol tentoraz dramatický až do úplného konca. Napokon ho premiérovo získali hráči Domossu.

30. 03. 2017 10:35  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

O majstrovi rozhodne asi až posledné kolo

Záver 33. ročníka mestskej Domoss kolkárskej ligy bude ešte dramatický. Hoci sú stále na čele ženy z Mix-u Tatiana, o víťazovi a novom majstrovi zrejme rozhodne až posledné kolo.

17. 03. 2017 15:48  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Tretia prehra obhajcu titulu, ženy vedú s náskokom

Mestská Domoss kolkárska liga získava na dramatickosti. Po štrnástich kolách už nie je ani jedno družstvo bez prehry a na konte výhier svieti nula iba nováčikovi súťaže - dorastencom Družby. Vedúce družstvo, ženy Mix Tatiana, nezaváhalo a má už štvorbodový náskok. Naopak, majstrovskému Povodiu Váhu nestačilo v 14. kole na výhru ani 1013 zvalených kolkov, pretože ich súper z Daxtavu zvalil o dva viac.

03. 03. 2017 14:00  |  Šport / Kolky
Piešťanskí kolkári zdolali TJ Rakovice 6:2 na body. (L. Duračka)

V kolkárskom derby zvíťazil MKK Piešťany

Trináste kolo kolkárskej extraligy prinieslo okresné derby medzi domácimi TJ Rakovice a hosťami z MKK Piešťany. Ako väčšina duelov týchto súperov aj ten sobotňajší bol vyrovnaný a dramatický od začiatku do konca. Zápas v búrlivej, ale korektnej atmosfére splnil extraligové kritériá a diváci videli súboj so šťastnejším koncom pre Piešťany, ktoré vyhrali 6:2 na body.

26. 01. 2017 15:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Vianočný kolkársky turnaj vyhral Jozef Dunajčík

Záverečnou akciou roka 2016 bol na kolkárni MKK Piešťany Vianočný turnaj jednotlivcov na 60 hodov združených. Zorganizovalo ho vedenie mestskej Domoss kolkárskej ligy, no okrem neregistrovaných kolkárov sa ho zúčastnili aj niektorí hráči MKK.

10. 01. 2017 16:00  |  Šport / Kolky
Články 1 - 10 z 141
GARGO
Regal Burger

Anketa