Kolky

Ilustr. foto (archív MKK)

Mestská kolkárska liga má nového majstra

Záverečnými dvomi kolami dohrali na piešťanskej kolkárni 33. ročník mestskej Domoss kolkárskej ligy. Ako sme už minule avizovali, boj o titul bol tentoraz dramatický až do úplného konca. Napokon ho premiérovo získali hráči Domossu.

30. 03. 2017 10:35  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

O majstrovi rozhodne asi až posledné kolo

Záver 33. ročníka mestskej Domoss kolkárskej ligy bude ešte dramatický. Hoci sú stále na čele ženy z Mix-u Tatiana, o víťazovi a novom majstrovi zrejme rozhodne až posledné kolo.

17. 03. 2017 15:48  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Tretia prehra obhajcu titulu, ženy vedú s náskokom

Mestská Domoss kolkárska liga získava na dramatickosti. Po štrnástich kolách už nie je ani jedno družstvo bez prehry a na konte výhier svieti nula iba nováčikovi súťaže - dorastencom Družby. Vedúce družstvo, ženy Mix Tatiana, nezaváhalo a má už štvorbodový náskok. Naopak, majstrovskému Povodiu Váhu nestačilo v 14. kole na výhru ani 1013 zvalených kolkov, pretože ich súper z Daxtavu zvalil o dva viac.

03. 03. 2017 14:00  |  Šport / Kolky
Piešťanskí kolkári zdolali TJ Rakovice 6:2 na body. (L. Duračka)

V kolkárskom derby zvíťazil MKK Piešťany

Trináste kolo kolkárskej extraligy prinieslo okresné derby medzi domácimi TJ Rakovice a hosťami z MKK Piešťany. Ako väčšina duelov týchto súperov aj ten sobotňajší bol vyrovnaný a dramatický od začiatku do konca. Zápas v búrlivej, ale korektnej atmosfére splnil extraligové kritériá a diváci videli súboj so šťastnejším koncom pre Piešťany, ktoré vyhrali 6:2 na body.

26. 01. 2017 15:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Vianočný kolkársky turnaj vyhral Jozef Dunajčík

Záverečnou akciou roka 2016 bol na kolkárni MKK Piešťany Vianočný turnaj jednotlivcov na 60 hodov združených. Zorganizovalo ho vedenie mestskej Domoss kolkárskej ligy, no okrem neregistrovaných kolkárov sa ho zúčastnili aj niektorí hráči MKK.

10. 01. 2017 16:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK Piešťany)

Bez prehry už len kolkárky Mix Tatiana

Mestská Domoss kolkárska liga v Piešťanoch pomaly speje k záveru prvej polovice súťaže. Bez prehry sú už len ženy z družstva Mix Tatiana, ktoré nezaváhali ani v siedmom a ôsmom kole. Bez bodu sú iba dorastenci Družby, nováčik súťaže, výkonnosť chlapcov však rastie a je otázkou času, kedy sa budú radovať z prvého víťazstva.

23. 12. 2016 16:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Kolkári sa rozohrali - pribúdajú tisícky

Mestská Domoss kolkárska liga v Piešťanoch pokračovala piatym a šiestym kolom. Družstvá sa pomaly rozohrávajú, o čom svedčia aj výkony nad tisíc zvalených kolkov.

08. 12. 2016 15:30  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Extraligisti po polovici sezóny na šiestom mieste

Až do 11. kola, posledného v jesennej časti, čakali kolkári MKK Piešťany „A“ na výhru na domácich dráhach. Pred samotným zápasom bolo ale favoritom hosťujúce družstvo so Spišskej Novej Vsi.

07. 12. 2016 15:35  |  Šport / Kolky
Skvelý a rozhodujúci výkon v zápase podal Šimon Dúbrava (644). (archív MKK)

Extraligoví kolkári podali výborný výkon

V desiatom kole kolkárskej extraligy mužov cestovali piešťanskí kolkári do Sučian, kde odohrali výborný zápas. Priam až neuveriteľne znie bilancia, keď v tabuľke domácich zápasov je áčko MKK na poslednom mieste bez bodu a na vonkajších dráhach je na prvom mieste. Túto bilanciu potvrdilo v Sučanoch jasnou výhrou 6:2.

24. 11. 2016 13:00  |  Šport / Kolky
Ilustr. foto (archív MKK)

Na úvod prekvapenia

Po skončení dlhodobej súťaže v mestskej Domoss kolkárskej lige v Piešťanoch hrá osem najlepších družstiev už niekoľko rokov aj o Ligový pohár. Tohtoročné štvrťfinálové zápasy sa neobišli bez prekvapení. O najväčšie sa postarali hráči Domossu, druhé mužstvo tabuľky totiž nestačilo na Stakotru.

27. 04. 2016 16:00  |  Šport / Kolky
Články 1 - 10 z 136
Lekáreň Regia

Anketa