Prvý zápas play-off hokejistom vôbec nevyšiel

• 30. januára 2017, 20:43

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany sa v prvom stretnutí play-off druhej ligy príliš nevyznamenali a v Partizánskom prehrali 1:6. O vyrovnanie série sa havrani budú pokúšať v sobotu na domácom ľade.

Havrani mali zlý vstup do zápasu, keď v priebehu štvrtej minúty trikrát inkasovali a studená sprcha od Partizánskeho znamenala vedenie 3:0. O nič lepšie sa Piešťancom nedarilo ani v druhej tretine, ktorú prehrali 0:2, a tak sa na záverečnú časť šlo za jasného stavu 5:0 pre domácich. Čestný gól havranov strelil v úvode tretej tretiny Filip Hudec, no bodku za stretnutím dalo opäť Partizánske zásluhou Mihálika (6:1).
Havrani odohrajú druhý zápas v série na domácom ľade v sobotu o 18.30 h.

Iskra Partizánske – ŠHK 37 Piešťany 6:1 (3:0, 2:0, 1:1)
Góly a asistencie: 03:03 Mihálik (Tvrdík), 03:52 Káčer (Tvrdík), 03:52 Tupý (Sapár, Gašparovič), 34:38 Káčer (Malinka, Ondruška), 37:03 Káčer (Ondruška), 51:46 Mihálik (Káčer) – 41:23 Hudec (Rybárik)

Zostava ŠHK 37: Kičina – Žitňanský, Imrich, Rybárik, Mihálik, Ondrejka – Blaško, Macháč, Valo, Učeň, Hudec – Polák, Kolník, Osvald, Bednár, Fedor