Prvý domáci zápas havranov rozhodol v predĺžení Učeň

Hoci sa stretnutie pre Piešťancov
nezačalo dobre, dokázali ho doviesť
do šťastného konca, keď vyhrali
5:4 po predĺžení.

Asi štyristo divákov mohlo vidieť hokej ako na horskej dráhe. Piešťanci sa ani nenazdali a v 15. minúte prehrávali už 0:3. Havrani sa však nevzdali, dokázali sa vrátiť do zápasu a napokon v poslednej minúte vyrovnal na 4:4 Martin Žitňanský. V predĺžení rozhodli hokejisti ŠHK 37 o zisku dvoch bodov, keď Peter Učeň strelil víťazný gól.

ŠHK 37 Piešťany – HK Hviezda Dolný Kubín 5:4pp (2:3, 0:1, 2:0)

Góly a asistencie: 00:54 Záň, 04:46 Budaj (Michalica), 14:54 Zámečník (Hricko), 27:51 Hricko – 17:20 Kubo (Hudec, Valo), 17:54 Rybárik (Ondrejka, Mihálik), 46:52 Hudec (Kubo), 59:17 Žitňanský (Filip), 62:29 Učeň (Klčo)

Zostava ŠHK 37: P. Kubo (Kičina) – Filip, Žitňanský, Rybárik, Mihálik, Ondrejka – Imrich, Kolník, Fedor, Učeň, Klčo – Blaško, Macháč, Valo, M. Kubo, Hudec