Hokejová škôlka sa začala

Piatok 24. 11. 2017 15:00  | Šport / Hokej  | Autor: (th, ts)

Občianskemu združeniu HK Havrani Piešťany sa podarilo zvíťaziť v projekte Gesto pre mesto, ktorý organizovala Raiffeisen banka. Získali finančný dar v hodnote 1000 eur pre projekt Hokejová škôlka Havránok na podporu a rozvoj športu v Piešťanoch.

Projekt je zameraný na výučbu korčuľovania.

Projekt je zameraný na výučbu korčuľovania. (Autor: hkh)

Hokejová škôlka Havránok odštartovala oficiálne počas verejného korčuľovania v nedeľu 19. novembra o 14. hodine na Zimnom štadióne v Piešťanoch. „Pozývame všetkých nadšencov pohybu a radosti z pohybu. Venovať sa vám i vašim deťom budú skúsení tréneri krasokorčuľovania a hokeja, ktorí si pre všetkých pripravili nové tréningové pomôcky,“ odkazujú organizátori z občianskeho združenia HK Havrani. Škôlka bude prebiehať v časoch každého verejného korčuľovania.

Pevná vôľa, poctivá drina… iba tak sa rodia športové legendy a bez pravidelného cviku niet šampiónov. Najdôležitejšie je začať a vytrvať. „Ponúkame kvalitné tréningy a tréningové vybavenie, aby ste vy či vaše detičky od útleho veku dostali to najlepšie. Cvičením s prekážkami na ľade sa posilní pohybový aparát celého tela. V neposlednom rade stojí za zmienku, že táto atraktívna aktivita je pre návštevníkov zimného štadióna bezplatná,“ dodávajú organizátori.

GARGO
Regal Burger

Anketa