Hokejistov zradila koncovka, prehrali 1:4

Havrani povzbudení víťazstvom
nad HC Bratislava nestačili na Levičanov
a podľahli im 1:4. Jediný gól
ŠHK 37 strelil Martin Kubo.

Po bezgólovej prvej tretine sa ako prví presadili domáci zásluhou Kiepeša v 22. minúte. Odpoveď Piešťancov na seba nenechala dlho čakať, už o minútu vyrovnali zásluhou Kuba. Levičania dokázali streliť vedúci gól ešte v druhej časti, keď Kičinu v polovici zápasu prekonal Záhorský. Hokejisti ŠHK 37 sa už nedokázali presadiť, zradila ich koncovka a, naopak, domáci v poslednej tretine pridali ďalšie dva presné zásahy. Po góloch Bránika a Schwarza vyhrali Levice 4:1.

HK Levice – ŠHK 37 Piešťany 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)

Góly a asistencie:
21:33 Kiepeš, 29:24 Záhorský, 52:35 Bránik (Šťastný, Schwarz), 59:57 Schwarz – 22:51 Kubo (Valo)

Zostava ŠHK 37: Kičina – Blaško, Polák, Valo, Kubo, Hudec – Kolník, Žitňanský, Rybárik, Mihálik, Ondrejka – Moravský, Tolokonnikov, Fedor, Učeň, Klčo