Hokejisti ŠHK 37 zvíťazili nad Irtyšom Pavlodar 3:2

• 7. augusta 2014, 21:30

Hokejisti ŠHK 37 sa vo štvrtok postavili k druhému prípravnému stretnutiu, keď opäť na domácom ľade privítali kazašský tím Irtyš Pavlodar, v ktorom zhodou okolností pôsobí početná skupina slovenských a českých hokejistov na čele s Miroslavom Zálešákom. Piešťany však začali stretnutie veľmi dobre a už v šiestej minúte viedli 1:0 gólom obrancu Šedivého. V druhej tretine zvýšil na 2:0 Mišura a v tretom dejstve upravil na trojgólový rozdiel Haring. Hostia sa v závere ešte osmelili, strelili dva góly a zdramatizovali zápas, no Piešťanci už svoje jednogólové vedenie udržali a aj svoje druhé prípravné stretnutie vyhrali v pomere 3:2.

ŠHK37 Piešťany – Irtyš Pavlodar (KAZ) 3:2 (1:0,1:0,1:2)
Góly:
ŠHK 37

05:37 Šedivý Eduard (Románek Ján,Lichanec Peter), 34:00 Mišura Matej (Škadra Martin), 46:01 Haring Jozef (Peško Michal,Kutálek Tibor)

Irtyš Pavlodar

48:34 Hujsa Martin (Čakajík Martin,Vak Tomáš), 56:26 Mirošničenko Sergej (Fabuš Peter)

Divákov: 422

Zostava ŠHK 37 Piešťany:

Brankár: Rybár Patrik
Obrancovia: Brňák Tomáš – Valjent Michal, Šedivý Eduard – Škadra Martin, Cuník Matej – Makovský Jakub, Bučka Tomáš – Srnec Michal

Útočníci: Kutálek Tibor – Peško Michal – Haring Jozef, Románek Ján – Mišura Matej – Lichanec Peter, Blaško Ján – Hamrák Matej – Brzobohatý Patrick, Hudec Filip – Nemček Filip – Vaculín Richard

Zostava Irtyš Pavlodar:

Brankár: Pinc Marek

Obrancovia: Rehák Denis, Bolf Lukáš, Triasunov Viačeslav, 4Lipin Alexander, Mirošničenko Sergej, Grman Michal, Čakajík Martin, Ivašin Viktor

Útočníci: Huna Richard, Mlynarovič Samuel, Zálešák Miroslav, Klemešov Denis, Hujsa Martin, Huna Robert, Chudjakov Makeim, Jelakov Vladislav,  Fabuš Peter, Troštinskij Andrej, Belluš Martin, Vak Tomáš

Viac sa dočítate v nasledujúcom vydaní Piešťanského týždňa.