Havrani nezvládli ani druhý duel, ďalej postupuje Partizánske

• Hokej / Šport
  • 6. februára 2017, 20:37
  • Autor:th

Hokejisti ŠHK 37 Piešťany môžu na vrchné priečky v druhej hokejovej lige zabudnúť. V nadstavbe západnej časti prehrali aj druhé stretnutie s Partizánskym, tentoraz na domácom ľade 4:7, a v sérii mu podľahli 0:2 na zápasy. Havranov čakajú už len súboje o umiestnenie.

Havrani vstúpili do zápasu výborne a už po prvej tretine mali našliapnuté k víťazstvu, keď po góloch Vala, Rybárika a Žitňanského viedli 3:0. V druhej časti však totálne vybuchli, inkasovali päť gólov a strelili len jeden zásluhou Učňa. Partizánske tak pred poslednou tretinou viedlo 5:4 a v záverečnej časti pridalo ešte dva góly, čím zavŕšilo svoj postup a piešťanský tím odsúdilo k súbojom o umiestnenie v spodnej časti tabuľky.

ŠHK 37 Piešťany – Iskra Partizánske 4:7 (3:0, 1:5, 0:2)

Góly a asistencie: 04:11 Valo (Macháč, Učeň), 06:41 Rybárik (Mihálik, Ondrejka), 12:17 Žitňanský (Mihálik, Rybárik), 30:06 Učeň (Macháč, Osvald) – 23:38 Školka (Ondruška, Peniaška), 26:36 Tvrdík (Cvejn, Ondruška), 28:28 Tvrdík (Káčer, Gašparovič), 34:30 Gašparovič (Tvrdík), 38:39 Školka (Peniaška, Ondruška), 48:32 Uhrecký (Výborný, Káčer), 58:44 Sapár (Školka, Tupý)

Zostava ŠHK 37: Kičina – Žitňanský, Imrich, Rybárik, Mihálik, Ondrejka – Kolník, Macháč, Valo, Učeň, Hudec – Polák, Tolokonikov, Klčo, Švancara, Fedor – Osvald, Bednár, Režný