Ani sedmička nebola pre nich šťastná

• Šport / Hádzaná
  • 5. novembra 2009, 10:41
  • Autor:(šg)

PIEŠŤANY – V tohtoročnej sezóne sa piešťanským prvoligovým hádzanárom nedarí. Z doterajších siedmich zápasov ani raz nebodovali. Naposledy prehrali doma s MHK Martin o deväť gólov v pomere 22:31.

Piešťancom nestačil na zisk bodov ani najlepší výkon v tejto sezóne. Hráčom nemožno uprieť snahu a bojovnosť, ale opäť sa nevyhli zbytočným chybám a zahadzovaniu šancí. V polovici polčasu viedli Martinčania už o štyri góly (4:8), no v 22. min bolo po góle Bolješika už len 10:11. V závere polčasu hostia pridali a strany sa menili za stavu 15:11 pre nich.
Hostia v druhom polčase postupne zvyšovali svoj náskok až na rozdiel 11 gólov, ale posledné slovo mal domáci Jakubík, ktorý dvoma gólmi aspoň zmiernil prehru. Góly Piešťan: Jakubík 6, Ďurina 5, Fedora 4, Palec a Nedorost po 2, Bolješik, Serdel a Stanek po 1. Zostava MHK: Šantavý, Drahovský – Bolješik, Fedora, Ďurina, Majerník, Palec, Nedorost, Martin Paulík, Mário Paulík, Stano, Serdel, Jakubík.