Hádzaná

"Čajky" budú mať novú halu

Súkromný investor postaví športovú halu za milión eur

Súkromný investor postaví v Piešťanoch na vlastné náklady športovú halu a odovzdá ju za symbolickú cenu do majetku mesta. Hala bude prednostne určená pre miestne extraligové basketbalistky a ešte pre jeden šport, pravdepodobne hádzanú. Basketbalový nadšenec a konateľ spoločnosti Eur- Med Slovakia Miroslav Nerád deklaroval, že zabezpečí financovanie projektu v predpokladanej výške milión eur.

10. 07. 2013 10:30  |  Piešťany / Aktuálne
Zostava Zepáar Astronautov - horný rad zľava: Pupík, Nedorost, Matej Fázik a Michal Fázik, spodný rad zľava: Kotula, Fedora a Paulík. (ms)

Zepáar Astronautov prehralo až finále

Počas uplynulého víkendu sa v areáli vodných športov v bratislavskom Čunove uskutočnil turnaj v plážovej hádzanej Hummel Beach Cup 2013. Z Piešťan sa ho zúčastnili dva tímy - Black & White a Zepáar Astronautov. Astronauti sa prebojovali až do finále, kde však prehrali s družstvom Celé Zle!.

26. 06. 2013 08:27  |  Šport / Hádzaná
Michal Fázik svoj nájazd vo finále premenil, Zezbíranci skončili prví.

Plážoví hádzanári Piešťan víťazmi pohára

V príprave na Beach Handbal Tour 2013, ktorá štartuje na budúci týždeň sériou turnajov v Bratislave, Senci a ukončí sa v Modre majstrovstvami Slovenska, sa zúčastnili na Summer beach handball cupe v Bratislave na Štrkovci aj piešťanskí hádzanári a získali pohár pre víťaza.

19. 06. 2013 14:22  |  Šport / Hádzaná
Ilustr. foto

Hádzanári zvíťazili vo všetkých domácich zápasoch a skončili tretí

Počas práve skončenej sezóny, v ktorej druholigoví hádzanári MHK Piešťany obsadili tretie miesto, odohrali 20 zápasov - jedenásť vyhrali, dvakrát remizovali a sedemkrát prehrali. V domácom prostredí mali stopercentnú úspešnosť a vyhrali všetky stretnutia.„U súperov sa nám už toľko nedarilo, vyhrali sme iba v Kysuckom Novom Meste, remizovali v Martine a cenná bola najmä remíza v Dubnici, kde sme siahali po oboch bodoch. Smolné duely po dobrých výkonoch s tesnými prehrami sme odohrali v Trnave, Modre a Bratislave,“ skonštatoval tréner Piešťancov Martin Nedorost. „Nevydarili sa nám zápasy, keď sme sa trápili najmä strelecky - v Cíferi, Vajnoroch a Stupave. Zvláštna bola prehra o gól v Lehote, pričom sme potrebovali získať bod a celý zápas bol vyrovnaný,“ povedal tréner.

12. 06. 2013 12:20  |  Šport / Hádzaná
Hádzanári Piešťan obsadili v druhej lige tretie miesto. Ilustr. foto: M. Sarvaš

Hádzanári po prehre o gól skončili tretí

V poslednom kole druhej hádzanárskej ligy cestovali Piešťanci na zápas na asfalte do Lehoty pod Vtáčnikom. Za slnečného počasia sa nevedeli vysporiadať s vonkajšími podmienkami a nedokázali sa presadzovať strelecky. V piešťanskej zostave opäť chýbali nielen brankári Drahovský, Hrdý a Kapša, ale aj Grúň, Majerník a Ďurina. Hráči MHK prehrali najtesnejším rozdielom 19:20 a obsadili konečné tretie miesto.

29. 05. 2013 14:30  |  Šport / Hádzaná
Pred posledným zápasom sa nachádzajú Piešťanci na treťom mieste druholigovej tabuľky.

Posledný domáci zápas hádzanári MHK vyhrali

V predposlednom jarnom kole privítali hádzanári Piešťan na domácej palubovke bratislavský ŠKP. V poslednom domácom zápase prebiehajúceho ročníka si pripísali tesnú výhru 31:29. V tabuľke sa MHK Piešťany nachádza na treťom mieste.

15. 05. 2013 13:25  |  Šport / Hádzaná
Ilustračné foto.
 (ms)

Hádzanári MHK Piešťany zdolali Dubnicu

V 19. kole privítali piešťanskí hádzanári druhú Dubnicu, na ktorú strácali päť bodov. Piešťanci chceli odčiniť prehraný zápas vo Vajnoroch, kde podľahli súperovi 25:29, čo sa im napokon poradilo a na domácej palubovke vyhrali nad Dubničanmi 32:28. V tabuľke patrí MHK Piešťany s 22 bodmi tretie miesto.

01. 05. 2013 15:22  |  Šport / Hádzaná
Ilustračné foto.
 (ms)

Hádzanári MHK podľahli vedúcej Trnave

V treťom kole odvetnej časti cestovali hádzanári MHK Piešťany do Trnavy, ktorú ako jediní počas tejto sezóny dokázali poraziť na domácej palubovke. Tentoraz Piešťanci s vedúcou Trnavou prehrali rozdielom siedmich bodov - 18:25.

13. 03. 2013 11:11  |  Šport / Hádzaná
Ilustračné foto.

MHK Piešťany vyhrali doma aj nad Martinom

V druhom jarnom kole privítali druholigoví hádzanári Piešťan rezervu Marina. Na jeseň v Martine remizovali Piešťanci 26:26. Tentokrát sa im podarilo zvíťaziť zvíťaziť vysokým rozdielom šestnástich bodov – 30:14.

27. 02. 2013 08:27  |  Šport / Hádzaná
Prvý odvetný zápas vyhrali Piešťanci s prehľadom 35:25. V tabuľke sú štvrtí. FOTO: M. Sarvaš

MHK Piešťany vstúpili do jarnej časti výhrou

V prvom kole odvetnej časti druhej najvyššej hádzanárskej ligy privítali Piešťany hráčov Kysuckého nového mesta. Na jeseň vyhrali Piešťany v Kysuckom n. Meste 39:36. Na domácej palubovke v telocvični Gymnázia Pierra de Coubertina taktiež vyhrali, tentokrát 35:25.

20. 02. 2013 12:37  |  Šport / Hádzaná
Články 61 - 70 z 110
Regal Burger

Anketa