Nadácia Adeli

Hádzaná

Ilustračné foto. (red)

Hádzanári MHK skončili na šiestom mieste

V poslednom zápase prvej ligy v hádzanej sa MHK Piešťany predstavil v Cíferi, kde sa hral priamy súboj o konečné šieste miesto v tabuľke. V ňom boli úspešnejší Piešťanci, ktorí vyhrali tesne 21:20 a obsadili šiestu priečku.

29. 05. 2014 14:00  |  Šport / Hádzaná
Ilustračné foto.

Hádzanári MHK prehrali v Stupave o bod

Hádzanári MHK Piešťany cestovali k tretej Stupave s cieľom pokúsiť sa o zisk bodov. Vo vyrovnanom zápase však napokon ťahali za kratší koniec, keď prehrali tesne o bod 20:21.

16. 04. 2014 15:30  |  Piešťany / Aktuálne
Ilustračné foto.
 (ms)

Hádzanári v dohrávke neuspeli v Malackách

Hádzanári MHK Piešťany sa v dohrávke druhého kola prvej slovenskej ligy predstavili na palubovke v Malackách. Po vyrovnanom priebehu zápasu však odchádzali Piešťanci z plochy ako porazení, domácim podľahli 28:34.

10. 04. 2014 16:00  |  Piešťany / Aktuálne
Ilustr. foto

Hádzanári MHK remizovali s Vajnormi

Po štyroch prehrách sa prvoligoví hádzanári MHK Piešťany konečne dočkali zisku prvého bodu. Uhrali ho vo Vajnoroch po remíze 21:21. Zverenci trénera Petra Palca však boli blízko k prvému víťazstvu, pretože vyrovnávajúci gól dostali 33 sekúnd pred koncom zápasu.

31. 10. 2013 08:00  |  Piešťany / Aktuálne
Piešťanské mužstvo Zepáar Astronautov s medailami za výhru v sérii turnajov Beach Handball Tour.

Zepáar Astronautov vyhralo sériu turnajov v plážovej hádzanej

Slovenská séria turnajov v plážovej hádzanej vyvrcholila v závere týždňa tretím podujatím v Modre. Na šiestom ročníku Beach Handball Zoška na prírodnom kúpalisku na Zochovej chate sa v medzinárodnej konkurencii predstavilo 27 družstiev.

17. 07. 2013 09:00  |  Piešťany / Aktuálne
Zepáar Astronautov a Black & White si na turnaji v Senci vybojovali dve medaily.

Úspešný víkend piešťanských plážových hádzanárov

Slovenská séria turnajov v plážovej hádzanej pokračovala na konci júna druhým podujatím v Senci. Štvrtého ročníka Senec Beach Handball sa zúčastnilo 23 družstiev, medzi ktorými boli aj dve z Piešťan. Zoskupenie Zepáar Astronautov ovládlo turnaj a vybojovalo si prvé miesto. Druhý piešťanský tím Black & White obsadil tretiu priečku.

13. 07. 2013 08:00  |  Piešťany / Spoločenská rubrika
"Čajky" budú mať novú halu

Súkromný investor postaví športovú halu za milión eur

Súkromný investor postaví v Piešťanoch na vlastné náklady športovú halu a odovzdá ju za symbolickú cenu do majetku mesta. Hala bude prednostne určená pre miestne extraligové basketbalistky a ešte pre jeden šport, pravdepodobne hádzanú. Basketbalový nadšenec a konateľ spoločnosti Eur- Med Slovakia Miroslav Nerád deklaroval, že zabezpečí financovanie projektu v predpokladanej výške milión eur.

10. 07. 2013 10:30  |  Piešťany / Aktuálne
Zostava Zepáar Astronautov - horný rad zľava: Pupík, Nedorost, Matej Fázik a Michal Fázik, spodný rad zľava: Kotula, Fedora a Paulík. (ms)

Zepáar Astronautov prehralo až finále

Počas uplynulého víkendu sa v areáli vodných športov v bratislavskom Čunove uskutočnil turnaj v plážovej hádzanej Hummel Beach Cup 2013. Z Piešťan sa ho zúčastnili dva tímy - Black & White a Zepáar Astronautov. Astronauti sa prebojovali až do finále, kde však prehrali s družstvom Celé Zle!.

26. 06. 2013 08:27  |  Šport / Hádzaná
Michal Fázik svoj nájazd vo finále premenil, Zezbíranci skončili prví.

Plážoví hádzanári Piešťan víťazmi pohára

V príprave na Beach Handbal Tour 2013, ktorá štartuje na budúci týždeň sériou turnajov v Bratislave, Senci a ukončí sa v Modre majstrovstvami Slovenska, sa zúčastnili na Summer beach handball cupe v Bratislave na Štrkovci aj piešťanskí hádzanári a získali pohár pre víťaza.

19. 06. 2013 14:22  |  Šport / Hádzaná
Ilustr. foto

Hádzanári zvíťazili vo všetkých domácich zápasoch a skončili tretí

Počas práve skončenej sezóny, v ktorej druholigoví hádzanári MHK Piešťany obsadili tretie miesto, odohrali 20 zápasov - jedenásť vyhrali, dvakrát remizovali a sedemkrát prehrali. V domácom prostredí mali stopercentnú úspešnosť a vyhrali všetky stretnutia.„U súperov sa nám už toľko nedarilo, vyhrali sme iba v Kysuckom Novom Meste, remizovali v Martine a cenná bola najmä remíza v Dubnici, kde sme siahali po oboch bodoch. Smolné duely po dobrých výkonoch s tesnými prehrami sme odohrali v Trnave, Modre a Bratislave,“ skonštatoval tréner Piešťancov Martin Nedorost. „Nevydarili sa nám zápasy, keď sme sa trápili najmä strelecky - v Cíferi, Vajnoroch a Stupave. Zvláštna bola prehra o gól v Lehote, pričom sme potrebovali získať bod a celý zápas bol vyrovnaný,“ povedal tréner.

12. 06. 2013 12:20  |  Šport / Hádzaná
Články 51 - 60 z 106
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa