Vrbové zdolalo Partizánske 3:2

• 20. marca 2017, 21:25
  • Autor:Peter Sedláček

Futbalisti MFK Vrbové hostili doma Partizánske. V stretnutí štvrtej ligy padlo až päť gólov, tri strelili Vrbovčania a zvíťazili 3:2.

V zápase začali domáci ofenzívne a už v 7. minúte po ukážkovej centrovanej lopte od Andríska otvoril skóre hlavou Zelenay. Hostia sa snažili, ale boli to znova domáci, keď zvýšil na 2:0 gólom z penalty Železník po zbytočnej ruke hráča Partizánskeho.

Začiatok druhého polčasu patril hosťom, v 48. min dal  kontaktný gól Prochádzka, ale tento stav trval len päť minút. Domáci kontrovali a Verchola hlavou získal znova dvojgólové vedenie (3:1). To vydržalo až do 80. min, keď nariadenú jedenástku premenil Benca a upravil na konečných 3:2 pre Vrbovčanov.

Zostava MFK: Grežo – Ďuračka, Verchola, Vlado (67. Michálek), Blaško, T. Gažík, Sumer, Železník (71. Majgot), Prosňanský, Andrísek, Zelenay (85. Matejka)