Vrbové stratilo doma tri body

• 3. apríla 2017, 21:14
  • Autor:Peter Sedláček

Futbalisti MFK Vrbové po predošlých troch úspešných kolách, keď neokúsili prehru, si tento víkend vybrali slabší deň. V 21. kole štvrtej ligy prehrali na domácej pôde s Novou Dubnicou 0:2.

V slnečnom, ale veternom počasí začali obe mužstvá s rešpektom. Potom prevzali iniciatívu domáci, vypracovali si dve sľubné pozície na skórovanie, ale tie prekombinovali. Hostia v druhej časti prvého polčasu potrestali nesústredenosť domácej obrany a v 35. min dal gól Zifčák a asi o šesť minút zvýšil Pilný na 2:0.

Po zmene strán sa Vrbovčania snažili niečo spraviť s výsledkom, pokúšali sa streliť kontaktný gól, ale nepomohlo ani striedanie. Zrejme im v sobotu nebolo súdené presadiť sa. Hostia si rozumnou hrou a s trochou šťastia dvojgólové vedenie udržali a zaslúžene si odviezli domov tri body.

Vrbové – Nová Dubnica 0:2