Vrbové remizovalo s Malženicami 2:2

• 19. apríla 2016, 13:06
  • Autor:Peter Sedláček

Futbalisti MFK Vrbové cestovali v 22. kole štvrtej ligy na pôdu Malženíc. Vo vyrovnanom stretnutí sa napokon zrodila remíza 2:2.

V prvom polčase sa útoky striedali na oboch stranách, hralo sa hore-dole. Hostia si vypracovali viac šancí, išli traja na dvoch, potom aj dvaja na dvoch, ale boli to domáci, keď po faule obrancu Ďuračku kopali pokutový kop. Ten s prehľadom Zvolenský premenil. Zverenci trénera Szilárda Petényiho sa snažili vyrovnať a podarilo sa im to tesne pred polčasom. Po peknej centrovanej lopte od Tomáša Gažíka dal gól do šatne Sumer. Úvod druhého polčasu patril domácim, už v 47. min získal Kočiš vedenie 2:1. Hostia chceli vyrovnať a ich trénerovi vyšlo striedanie, lebo prvý dotyk s loptou Šimor premenil na vyrovnávajúci gól. Do konca zápasu už ďalší nepadol, ale šancu mal tesne pred koncom hosťujúci Kurinec.

Zostava MFK: Valovič – Ďuračka, Andrísek, Vlado, Strecký, Sumer,
T. Gažík, Majgot (74. Šimo), Doktor (64. Michálek), E. Spál, Kurinec (90. F. Petényi)