Vrbové prehralo v Novom Meste 0:2

• 29. mája 2013, 14:05
  • Autor:P. Sedláček

Futbalisti MFK Vrbové prehrali v zápase 27. kola tretej ligy v Novom Meste nad Váhom 0:2. O víťazstve rozhodli domáci hráči už v prvom polčase. Vrbovčania sa nachádzajú na nelichotivej predposlednej pätnástej priečke tabuľky.

Novomešťania začali zostra. Už v prvej minúte po rozohrávke, keď boli hostia nesústredení, sa dostali do odkrytej obrany a dali gól, ktorý si pripísal na konto Klačman. Ten istý hráč už o päť minút po podobnej akcii zvýšil na 2:0. Vrbovčania sa snažili dať kontaktný gól, ale výsledkom ich snaženia bola len žrď po strele Táčovského. Ďalšie šance nevyužil Juraj Piršel ani Herceg. Hráči Nového Mesta sa sústredili na udržanie výsledku a zverencom Konštantína Šima sa strelecky nedarilo. Počas zápasu rozhodca udelil iba dve žlté karty hosťom.