Vrbové doma podľahlo Bánovciam

• 7. novembra 2016, 20:36
  • Autor:Peter Sedláček

V poslednom jesennom zápase hostili futbalisti MFK Vrbové súpera z Bánoviec nad Bebravou. Vrbovčanom chýbali štyria hráči základnej zostavy a bolo to aj poznať, nakoľko prehrali 1:2.

Hneď v úvode, už v 3. minúte, inkasovali gól, ktorého autorom bol hosťujúci Líška. Domácich to vyburcovalo, no výsledkom bola len Sumerova žrď. Bánovčania naďalej dokazovali svoje postavenie v tabuľke a hoci zahodili dve tutovky, tretiu využil hlavou Olej – 2:0.

V druhom dejstve sa domáci vzchopili, Zelenay po vyhratom šprintérskom súboji dal v 60. min kontaktný gól na 1:2. Hostia sa začali obávať o výsledok, futbalisti MFK sa snažili niečo s výsledkom urobiť, ale pribrzdilo ich zranenie dvoch hráčov, ktorí museli striedať. Asi päť minút pred koncom po peknej akcii zacentroval domáci Šurin do malého vápna, hostia vykopli loptu z bránkovej čiary a vedenie už udržali. Vrbovčanov za výkon v druhom polčase treba pochváliť, mali blízko k zisku bodu.

Zostava MFK: Valovič – Michálek Verchola (70. Šurin), Vlado, Ďuračka, Prosňanský, Sumer, Lackovič (83. Šimor), Kurinec (65. Bukovčák), Andrísek, Zelenay