Víťazstvo Piešťan režíroval hetrikom Glos

• Autor:ts

Futbalisti PFK Piešťany si v štvrtom kole ôsmej ligy pripísali ďalšie vysoké
víťazstvo, keď na domácej pôde zdolali Horné Otrokovce 6:0. Hetrikom
sa blysol Jozef Glos.

Už od začiatku sa hralo iba na jednu bránu a po úvodných strelách otvoril svoj trojgólový účet Jozef Glos, ktorý skóroval z priameho kopu. Piešťany sa prezentovali nátlakovou hrou a o 15 minút neskôr po centri do šestnástky hostí sa presadil obranca Ján Stachura. Počas prestávky sa predstavili trom stovkám fanúšikom hlavný tréner Michal Krajčovič, športový riaditeľ Cyril Stachura a nový štatutár PFK Erik Hlavatý. V druhom polčase potvrdili domáci hráči dominanciu v zápase, keď najprv Glos zvýšil na 3:0 a v 56. min zavŕšil svoj hetrik gólom z penalty. Po góle pridali ešte Javorka a Staško. Ďalšie vysoké víťazstvo znamená upevnenie si líderskej pozície, avšak iba o skóre pred tímom zo Žlkoviec, kde nastúpia o dva týždne.

PFK Piešťany – OŠK Horné Otrokovce 6:0 (2:0)

Góly: 10., 49. a 56. Glos, 26. Stachura, 74. Javorka, 87. Staško

Zostava PFK: Hrutka – Krajčovič, Javorka, Prištic, Glos, Sýkora, Stachura, Nagaj, Szabo, Staško, Toman (Javorka, Octa, Potúček)