V lete bude v Červeníku futbal patriť deťom

Štvrtok 10. 05. 2018 09:00  | Šport / Futbal  | Autor: Ján Král

Prázdninový kemp Futbal deťom bude v Červeníku aj tento rok. Na kvalitne pripravenom ihrisku sa pod vedením kvalifikovaných mládežníckych trénerov môžu zdokonaľovať mladíci vo veku od 7 do 17 rokov v dvoch turnusoch.

V Červeníku sa chystá ďalší ročník futbalového kempu.

V Červeníku sa chystá ďalší ročník futbalového kempu. (Autor: red)

Prvý bude od 29. júna do 4. júla, druhý od 4. do 9. júla. Na podujatí, ktoré sa uskutoční v obci ležiacej neďaleko Hlohovca už štvrtýkrát, kooperuje aj Spartak Trnava. V minulosti si boli s účastníkmi kempu zatrénovať ligoví futbalisti, ako sú brankári Jakubech, Vantruba či hráči Kadlec, Čonka, Greššák, Janso a Jirka.

Talentovaní hráči majú okrem trojfázovej futbalovej zaberačky zabezpečené aj stravovanie, pitný režim, ubytovanie. Tréneri chystajú i prednášku na futbalové témy. Samozrejmosťou je materiálne vybavenie, organizovať budú v spolupráci s animátormi aj mimofutbalové aktivity - výlet, zápasy v stolnom tenise, bowlingu a rôzne zábavné hry ako napríklad bubble futbal.

Každý z účastníkov získa certifikát o absolvovaní kempu, pamätnú medailu a fotografiu s hráčmi a trénermi.

Novinkou je, že v cene kempu je aj kúpanie v trnavskom Aqua Relax & Spa, plážový turnaj a vybláznenie sa na skákacích trampolínach.

„Každý rok sa prihlasuje do kempu stále viac detí, ktoré sa nám v drvivej väčšine vracajú, a preto sa snažíme posúvať neustále dopredu. Chceme, aby bol každý ročník lepší ako ten minulý, a deťom a ich rodičom vždy ponúkneme niečo navyše, aby sme nesklamali ich dôveru,“ povedal hlavný organizátor Marek Tajber.

Viac o kempe, ako aj kontaktné údaje nájdete na webovej stránke futbaldetom.sk.

GARGO
Lekáreň Regia
Regal Burger

Anketa