Trojgólová smršť hráčov Kostolian

• 11. októbra 2017, 14:48
  • Autor:th, Peter Sedláček

Futbalisti Veľkých Kostolian bodovali v deviatom kole štvrtej ligy, skupina západ, na domácom trávniku naplno.

Súpera z Domaniže zdolali rozdielom triedy 3:0, o víťazstve však rozhodli až v druhom dejstve. Najskôr tesne po návrate z polčasovej prestávky otvoril skóre Ajpek. V 62. minúte naňho nadviazal Buchanec a skóre uzavrel v závere zápasu opäť Ajpek.

Ostatné zápasy štvrtej ligy:

 Vrbové – Častkovce 2:3 (0:2)
Góly: 54. a 60. Srnec – 5. Bangai, 18. Fako, 56. Madro
Zostava Vrbového: Jedlička – Michálek, Verchola, Vlado, Ďuračka, Kurinec (57. Klasovitý), Prosňanský, Železník, Šimor (72. Blaško), Srnec, Zelenay
 Veľké Kostoľany – Domaniža 3:0 (0:0)
Góly: 47. a 85. Ajpek, 62. Buchanec
Zostava V. Kostolian: Jamrich – Strečanský, Troják, Kolarovič, Šuliman, Beko, Grígel, Ajpek, Svítek, Virág, Blanárik (Buchanec, Janíček, Bachňák, Lopatka)
Myjava – Malženice 2:2 (2:1),
góly: 7. Copko, 18. Jorík – 12. Balážik, 48. Lulovič,
Trenčianske Teplice – Jaslovské Bohunice 1:3 (0:1), góly: 87. vlastný – 4. Krajčovič, 72. Jakubička, 75. Machovič,
Holíč – Boleráz 0:2 (0:0), góly: 50. Guoth, 90. Klačo,
Prečín – Hlohovec 3:1 (3:0), góly: 5. Almásy, 12. Orávik, 19. Hybben – 53. Kolony,
Šimonovany – Trenčianske Stankovce 3:1 (1:1), góly: 33. Rolinec, 48. Sobota, 76. Rybanský (pen) – 45. Hazda

Piata liga

 Brodské – Trebatice 1:4 (0:4)
Góly: 84. Trubiroha – 10. a 40. Směřička, 13. a 32. Kirka
Zostava Trebatíc: Veselý – Pekarovič, Chebeň, Bíro, Mosný, Kirka, Směřička, Kuťka, Sýkora, Zelenay, O. Machač (Jakubek, Greguš, Horanský)
Ostatné zápasy:
Horné Orešany – Moravský Svätý Ján 2:0 (0:0), góly: 47. M. Planeta (pen), 90. D. Blažo, Gbely – Mokrý Háj 1:1 (0:1), góly: 64. Kučera – 45. Rampáček

Šiesta liga

 Leopoldov – Krakovany 4:0 (2:0)
Góly: 6. Svitek, 27. a 70. Pobjecký, 86. Švetska
Červená karta: 26. Kališ (Krakovany)
Zostava Krakovian: T. Holán – O. Holán, Tanáč, V. Kališ, A. Holán, Horváth, Urban, Feranec, Pčelár, Šurin, Stolárik (Bukovčák, Andrísek, Netsch, Petrík, Jančuš)
Špačince – Zeleneč 1:0 (0:0), gól: 90. Zemko, červená karta: 87. Tibenský (Zeleneč),
Voderady – Cífer 0:1 (0:0), gól: 50. Paštiak,
Zvončín – Dechtice 4:1 (2:1), góly: 37. Brečka (pen), 41. Dolinaj, 80. Jankovič, 83. Zelenský – 22. Komadel, červená karta: 67. Dolinaj (Zvončín),
Koplotovce – Červeník 2:1 (2:1), góly: 10. Čulák, 11. Volko – 3. Kopúnek,
Majcichov – Dolná Krupá 2:2 (1:1), góly: 43. Marek, 63. Hrčka – 1. Sekera, 50. Blaho,
Zavar – Horná Krupá 0:0,
Siladice – Križovany 6:0 (3:0), góly: 16., 17. a 50. Ertl, 42. Laurinec, 72. Sekereš, 80. Mesároš

Moravany – Šaľa 0:0,
Bánovce – Moravany 1:2 (Šimurda, Hanková)
■ 4. liga – starší žiaci:
Drahovce – Krakovany 5:0 (Hargaš, Zivčák, Miklós, Babečka, Kotlár)
■ 5. liga – starší žiaci:
Pečeňady – Dvorníky 3:1 (Jamrich, Remenár, Linka), Veselé – Pastuchov 0:4, Leopoldov – Sokolovce 7:2 (Ondrejka, Vavro), Banka – Veľké Orvište 0:2 (Gono, Glos), Piešťany „B“ – Chtelnica 0:3 (Mucina 3)