Nadácia Adeli

Trojgólová smršť hráčov Kostolian

Streda 11. 10. 2017 17:00  | Šport / Futbal  | Autor: th, Peter Sedláček

Futbalisti Veľkých Kostolian bodovali v deviatom kole štvrtej ligy, skupina západ, na domácom trávniku naplno.

Silvester Grígel z V. Kostolian sa v nedeľnom stretnutí strelecky nepresadil.

Silvester Grígel z V. Kostolian sa v nedeľnom stretnutí strelecky nepresadil. (Autor: Miroslav Ledecký)

Súpera z Domaniže zdolali rozdielom triedy 3:0, o víťazstve však rozhodli až v druhom dejstve. Najskôr tesne po návrate z polčasovej prestávky otvoril skóre Ajpek. V 62. minúte naňho nadviazal Buchanec a skóre uzavrel v závere zápasu opäť Ajpek.

Ostatné zápasy štvrtej ligy:

 Vrbové - Častkovce 2:3 (0:2)

Góly: 54. a 60. Srnec - 5. Bangai, 18. Fako, 56. Madro

Zostava Vrbového: Jedlička - Michálek, Verchola, Vlado, Ďuračka, Kurinec (57. Klasovitý), Prosňanský, Železník, Šimor (72. Blaško), Srnec, Zelenay

 Veľké Kostoľany - Domaniža 3:0 (0:0)

Góly: 47. a 85. Ajpek, 62. Buchanec

Zostava V. Kostolian: Jamrich - Strečanský, Troják, Kolarovič, Šuliman, Beko, Grígel, Ajpek, Svítek, Virág, Blanárik (Buchanec, Janíček, Bachňák, Lopatka)

Myjava - Malženice 2:2 (2:1),

góly: 7. Copko, 18. Jorík - 12. Balážik, 48. Lulovič,

Trenčianske Teplice - Jaslovské Bohunice 1:3 (0:1), góly: 87. vlastný - 4. Krajčovič, 72. Jakubička, 75. Machovič,

Holíč - Boleráz 0:2 (0:0), góly: 50. Guoth, 90. Klačo,

Prečín - Hlohovec 3:1 (3:0), góly: 5. Almásy, 12. Orávik, 19. Hybben - 53. Kolony,

Šimonovany - Trenčianske Stankovce 3:1 (1:1), góly: 33. Rolinec, 48. Sobota, 76. Rybanský (pen) - 45. Hazda

Piata liga

 Brodské - Trebatice 1:4 (0:4)

Góly: 84. Trubiroha - 10. a 40. Směřička, 13. a 32. Kirka

Zostava Trebatíc: Veselý - Pekarovič, Chebeň, Bíro, Mosný, Kirka, Směřička, Kuťka, Sýkora, Zelenay, O. Machač (Jakubek, Greguš, Horanský)

Ostatné zápasy:

Horné Orešany - Moravský Svätý Ján 2:0 (0:0), góly: 47. M. Planeta (pen), 90. D. Blažo, Gbely - Mokrý Háj 1:1 (0:1), góly: 64. Kučera - 45. Rampáček

Šiesta liga

 Leopoldov - Krakovany 4:0 (2:0)

Góly: 6. Svitek, 27. a 70. Pobjecký, 86. Švetska

Červená karta: 26. Kališ (Krakovany)

Zostava Krakovian: T. Holán - O. Holán, Tanáč, V. Kališ, A. Holán, Horváth, Urban, Feranec, Pčelár, Šurin, Stolárik (Bukovčák, Andrísek, Netsch, Petrík, Jančuš)

Špačince - Zeleneč 1:0 (0:0), gól: 90. Zemko, červená karta: 87. Tibenský (Zeleneč),

Voderady - Cífer 0:1 (0:0), gól: 50. Paštiak,

Zvončín - Dechtice 4:1 (2:1), góly: 37. Brečka (pen), 41. Dolinaj, 80. Jankovič, 83. Zelenský - 22. Komadel, červená karta: 67. Dolinaj (Zvončín),

Koplotovce - Červeník 2:1 (2:1), góly: 10. Čulák, 11. Volko - 3. Kopúnek,

Majcichov - Dolná Krupá 2:2 (1:1), góly: 43. Marek, 63. Hrčka - 1. Sekera, 50. Blaho,

Zavar - Horná Krupá 0:0,

Siladice - Križovany 6:0 (3:0), góly: 16., 17. a 50. Ertl, 42. Laurinec, 72. Sekereš, 80. Mesároš

Moravany - Šaľa 0:0,

Bánovce - Moravany 1:2 (Šimurda, Hanková)

■ 4. liga - starší žiaci:

Drahovce - Krakovany 5:0 (Hargaš, Zivčák, Miklós, Babečka, Kotlár)

■ 5. liga - starší žiaci:

Pečeňady - Dvorníky 3:1 (Jamrich, Remenár, Linka), Veselé - Pastuchov 0:4, Leopoldov - Sokolovce 7:2 (Ondrejka, Vavro), Banka - Veľké Orvište 0:2 (Gono, Glos), Piešťany „B“ - Chtelnica 0:3 (Mucina 3)