Štvorgólový Nagaj režíroval vysoké víťazstvo Piešťan

• 30. októbra 2016, 21:48

Piešťanskí futbalisti valcujú jedného súpera za druhým. V sobotnom stretnutí vyhral PFK na ihrisku Horných Otrokoviec vysoko 7:0 a stále je bez straty bodu na čele tabuľky ôsmej ligy.

Piešťanci mali výborný vstup do zápasu, keď sa po ôsmich minútach presadil Sýkora. V prvom dejstve ešte zvýšil na 2:0 Nagaj. Rovnaký strelec predviedol veľkú šou po prestávke, keď v priebehu dvadsiatich minút strelil čistý hetrik a celkovo nastrieľal v zápase štyri góly. O víťazovi tak už nebolo pochýb, navyše v závere ešte upravili na konečných 7:0 pre Piešťany Glos a Staško.

OŠK Horné Otrokovce – PFK Piešťany 0:7 (0:2)

Góly: 8. Sýkora, 36., 49., 54. a 69. Nagaj, 71. Glos, 82. Staško

Zostava PFK: Olejník – Krajčovič, Glos, Prištic, Staško, J. Stachura, C. Stachura, Sýkora, Szabo, Nagaj, Dadík (Horňanský, M. Javorka)