Prehra Vrbového v Trenčianskych Stankovciach

• Šport / Futbal
  • 26. septembra 2016, 19:56
  • Autor:ts

Futbalisti MFK Vrbové cestovali v ôsmom kole štvrtej ligy do Trenčianskych Stankoviec. Vrbovčania rýchlo trikrát inkasovali a zvrátiť výsledok už nedokázali a napokon prehrali 1:4.

Hostia v značne pozmenenej zostave zapríčinenej zdravotnými problémami začali veľmi zle a už v 10. min inkasovali. O desať minút to boli znova domáci, ktorí zvýšili na 2:0 po góle Záhumenského. To nebolo všetko, lebo v 39. min už bolo 3:0, keď sa presadil Antošík. Pred polčasom hostia znížili na rozdiel dvoch gólov po presnom zásahu Michálek – 1:3.

Po zmene strán Vrbovčania hru spresnili, vytvorili si aj šance, ale neskórovali. Naopak, boli to znova domáci, keď do odkrytej obrany Poruban šesť minút pred koncom zvýšil na konečných 4:1. V zostave hostí sa objavila posila, Šimon Šurin z Krakovian.

OŠK Trenčianske Stankovce – MŠK Vrbové 4:1
(3:1)

Zostava MFK: Amcha – Michálek, Vlado, Verchola, Ďuračka, Prosňanský, Sumer (67. Bukovčák), Spál, Šimor (59. T. Gažík), Kurinec, (46. Šurin), Andrísek