Piešťanskí futbalisti uspeli v Pastuchove

• 27. marca 2017, 21:44
  • Autor:ts

Futbalisti PFK Piešťany si pripísali ďalšie víťazstvo, keď v nedeľu zdolali 4:1 Pastuchov na jeho ihrisku. Základ úspechu položili už v prvom polčase, ktorý vyhrali 3:0.

Michal Krajčovič, tréner Piešťan: „Úvod zápasu nám vyšiel podľa predstáv, po vysokom napádaní sme súpera prinútili k chybe v rozohrávke a už v 3. minúte sa presadil vo svojom premiérovom zápase medzi seniormi dorastenec Gula. Domáci sa napriek tomu sústredili len na hlbokú defenzívu. Napriek tomu sme si šance dokázali vytvárať, no Cyril Stachura hlavou a po ňom aj Nagaj nohou nastrelili len konštrukciu brány. Viac šťastia pri zakončení mal Staško, keď po kombináciách cez stred obrany dvakrát skóroval a do šatní sme išli s presvedčivým vedením 3:0. V druhom polčase sme  hneď z prvej akcie skórovali zásluhou Glosa a viedli sme už 4:0. Potom sa hra trochu pritvrdila, rozkúskovala a z našej strany pribudli nepresnosti, keď sme boli netrpezliví hlavne vo finálnej fáze a ďalšie akcie sa gólom neskončili. Naopak, domáci z ojedinelého protiútoku získali štandardnú situáciu, po ktorej nikým nekrytý Gunda hlavou znížil na 1:4.“

Pastuchov – Piešťany 1:4