Piešťanci sú krok od postupu

• 2. mája 2017, 12:52

Futbalisti PFK Piešťany si pripísali ďalšiu výhru, keď v 21. kole ôsmej ligy zvíťazili v Merašiciach vysoko 5:0. Piešťanci majú aktuálne 17-bodový náskok pred druhými Sokolovcami a sú krok od postupu do vyššej súťaže.

Hostia položili základ svojho úspechu v prvom polčase. Už v 3. minúte otvoril skóre Szabo, po polhodine hry zvýšil na 2:0 Prištic a na polčasových 3:0 pre PFK upravil v 43. min Glos. Po prestávke Piešťanci ešte navýšili svoje vedenie gólmi Krištofa a Vallu a pripísali si 21. víťazstvo v rade.■

Merašice – Piešťany 0:5 (0:3)

Góly: 3. Szabo, 30. Prištic, 43. Glos, 52. Krištof, 78. Valla

Zostava PFK: Olejník – Krajčovič, Glos, Szabo, Dadík, Prištic, M. Javorka, Octa, Valla, Krištof, Horňanský (T. Černák)