PFK prevalcoval aj Šterusy

• 17. októbra 2016, 21:10

Piešťanskí futbalisti nenašli ani v 11. kole ôsmej ligy premožiteľa. Hráči PFK uspeli na pôde Šterús, s ktorými si bez problémov poradili. Vyhrali 4:0 a upevnili si miesto na čele tabuľky.

Futbalisti PFK mali drvivý nástup do zápasu a už v štvrtej minúte premenil Glos nariadenú penaltu. O tri minúty neskôr viedli Piešťanci 2:0, keď sa presadil Staško. Do konca prvého polčasu sa už skóre nemenilo a hosťujúci hráči šli na prestávku s dvojgólovým vedením.

Po zmene strán diktovali tempo hry opäť Piešťany. V 69. min zvýšil na 3:0 Dadík a v záverečnej desaťminútovke upravil na konečných 4:0 Prištic.

TJ Družstevník Šterusy – PFK Piešťany 0:4 (0:2)

Góly: 4. Glos (pen), 7. Staško, 69. Dadík, 82. Prištic
Zostavy – Šterusy: Palkech – Brezina, Gvizd, Madunický, Grivalský, Líška, Nesteš, Strapatý, Jankovič, M. Madunický, Kriško (Nosko, Gajdošík, Duchaj),

Piešťany: Olejník – Krajčovič, Glos, Prištic, Staško, Stachura, Dadík, Nagaj, Javorka, Valla, Horňanský (Krištof)