PFK opäť víťazne, Glos premenil dve penalty

• 18. apríla 2017, 12:33

Futbalisti PFK Piešťany naďalej pokračujú vo svojej suverénnej jazde ôsmou ligou. V šlágri 19. kola si jednoznačne poradili so Sokolovcami na ich pôde, keď ich zdolali 4:0. Piešťanci bez jedinej prehry kraľujú tabuľke a s istotou si kráčajú za postupom.

Piešťanci sa ako prví presadili v závere prvého polčasu, keď v 41. min premenil nariadenú jedenástku Jozef Glos. Rovnaký hráč si tú istú situáciu zopakoval aj po prestávke v 60. min, keď sa z penalty rovnako nemýlil a zvýšil na 2:0 pre PFK. Hosťujúcim hráčom sa vydaril aj záver zápasu. Najskôr sa v 80. min presadil Prištic a v predposlednej minúte základnej hracej doby upravil na konečných 4:0 Kusý.

Sokolovce – Piešťany 0:4