Oklieštené Vrbové vyhralo v Holíči

• 6. júna 2017, 14:03
  • Autor:Peter Sedláček

V zápase 30. kola štvrtej ligy vycestovali futbalisti MFK Vrbové do Holíča na stretnutie dvoch susedov v tabuľke, ktoré pre hostí znamenalo posledné vystúpenie vonku v tomto ročníku. Domácich viedol tréner Vladimír Včelka, ktorý pôsobil pred časom aj vo Vrbovom ako asistent trénera.

Vrbovčania znova nastúpili bez viacerých potrestaných a zranených hráčov, no napriek tomu zvíťazili 1:0. Gól sa im podarilo dať v 39. min, autorom bol Blaško.

V druhom polčase, v 59. min, hostia prišli o vylúčeného stopéra Vercholu. Podobne domácim o tri minúty neskôr rozhodca vylúčil Blažeka. Vrbovčania aj napriek všetkým okolnostiam, keď musel nastúpiť i masér, si víťazstvo zaslúžili a z Holíča si priniesli tri body.

■ Holíč – Vrbové 0:1 (0:1)

Gól: 39. Blaško

Zostava MFK: Amcha – Ďuračka, Verchola, Lackovič, Matejka, Prosňanský, Blaško (89. Čáp), T. Gažík, Spál, Sumer, Železník