Mestská futbalová liga sa začne v októbri, môžete sa registrovať

Piatok 22. 09. 2017 19:00  | Šport / Futbal  | Autor: ts/th

Prvé zápasy nového ročníka Mestskej futbalovej ligy Magna Energia sa odohrajú v sobotu 14. októbra.

Nultého ročníka MFL sa zúčastnilo sedem tímov.

Nultého ročníka MFL sa zúčastnilo sedem tímov. (Autor: archív PFK)

Registrované tímy nastúpia v dlhodobej súťaži proti svojim súperom dvakrát a víťaza spoznáme po finálovom play-off turnaji. Dohodli sa tak hráči a organizátori, ktorí sa minulú nedeľu zúčastnili stretnutia, na ktorom upravili pravidlá z minulého ročníka.

Online súpiska môže mať po novom dvadsať hráčov a jednotliví členovia sa môžu e-mailovou formou zmeniť iba počas prestupového obdobia v rozmedzí 1.-28. januára. „Rovnako sme schválili pravidlo, že v prípade, ak kapitán domáceho mužstva neprinesie vyplnenú súpisku do baru Športhotela, bude platiť pokutu päť eur,“ poznamenal za organizátorov Erik Hlavatý. Týmto opatrením sa má predísť „naháňaniu výsledkov“ zo strany organizátorov, finančné prostriedky budú použité iba na náklady spojené s ligou.

Nové tímy sa môžu registrovať do konca septembra na stránkach MFL Magna Energia - www.pfkpiestany.sk/mfl. Nájdete tam tiež všetky potrebné informácie. „Preto pozývame všetkých záujemcov, stredoškolákov, firmy či rekreačných hráčov, aby sa spojili a spoločne s nami sa zabavili,“ dodal E. Hlavatý.

Nultého ročníka sa zúčastnilo sedem tímov, účinkujúci získali od partnerov viacero vecných cien. Súťaž je určená pre mužov i ženy, ktorí majú v deň jej začatia minimálne 15 rokov

GARGO
Regal Burger

Anketa