Futbalisti PFK s druhou výhrou v sezóne

• 28. októbra 2014, 12:12

Futbalisti PFK Piešťany hrajúci v tretej lige, skupina západ, sa v sobotu dočkali druhej výhry v sezóne.

Na ihrisku v Nových Zámkoch sa im podarilo vybojovať tri body po víťazstve 1:0.
Po bezgólovom prvom polčase, keď sa hral vyrovnaný futbal a mužstvá sa držali mimo streleckých pozícií, udrel po prestávke Adam Doktor, ktorý využil rýchly protiútok a poslal Piešťany do vedenia 1:0. Hráči PFK si vypracovali aj ďalšie šance, jeden pokus dokonca skončil na brvne, no skóre sa už nemenilo a Piešťany tak získali cenné tri body.

Zostava PFK: Nemček – Valla, Milić, Kapor, Glos, Čery, Onder, E. Hrnčár, M. Hrnčár, Doktor, Pekarovič (Tanáč, Šúst, Nitka)

Dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 44, ktoré je v predaji od 28. októbra.