Drakov čaká v odvete ťažká práca

• Spravodajstvo
  • 23. apríla 2014, 07:56
  • Autor:rb

Na prvý štvrťfinálový zápas Slovenského pohára cestovali futsalisti Piešťany Dragons Podolie do Žiliny, kde ich čakal húževnatý DOXX. Tabuľkový sused z Open ligy mal k dispozícii takmer všetkých hráčov. Draci chceli zo Žiliny odchádzať s prijateľným výsledkom pred odvetou. Žiaľ, nestalo sa a po prehre 2:6 to budú mať nesmierne ťažké.

Od úvodu zápasu bolo nastolené vysoké tempo. Prvé vážnejšie šance si vypracovali domáci. Potom sa k slovu dostali aj hostia, no brankára domácich nedokázali postupne prekonať ani Směřička, ani Trebatický. Na druhej strane hasil zaváhania drakov brankár Trebatický. Vedenia sa ujala Žilina, ktorá potrestala chybu v obrane Podolia. Na gól dokázali hostia po pár minútach odpovedať Směřičkovou prudkou strelou z 15 metrov k tyči. Ten istý hráč však minútu pred koncom poslal domácich do dvoch obrovských šancí, pričom jednu z nich využili a do šatní draci odchádzali s jednogólovým mankom.

Viac sa dočítate sa v Piešťanskom týždni číslo 17, ktoré je v predaji od 22. apríla.