Bratská výmena, muži majú nového trénera

Utorok 04. 07. 2017 16:00  | Šport / Futbal  | Autor: ts

Michal Krajčovič sa k 30. júnu vzdal postu trénera futbalistov PFK Piešťany z dôvodu pracovnej vyťaženosti. Vo funkcii ho nahradí jeho brat Martin a ako asistent mu bude vypomáhať i športový riaditeľ PFK Cyril Stachura.

Martin Krajčovič je nový tréner PFK

Martin Krajčovič je nový tréner PFK (Autor: archív PFK)

Michal Krajčovič bude naďalej pôsobiť v štruktúrach klubu ako zástupca A-tímu vo výkonnom výbore, ktorého zostáva členom. „Všetci v PFK Piešťany mu aj touto cestou chceme poďakovať za jeho úlohu pri tvorbe absolútne nového tímu, ktorý nad očakávania prešiel neznámymi vodami ôsmej ligy. Rozumieme, že táto činnosť prináša veľkú časovú stratu a obetu na margo rodiny a záľub, no rovnako sa budeme tešiť z každej spoločnej chvíle. A keďže vieme, ako má rád futbal, predpokladáme, že bude medzi nami rovnako často ako doteraz,“ povedal manažér PFK Erik Hlavatý, ktorý zároveň novému trénerovi praje veľa šťastia a verí, že bude pokračovať v bratových víťazných stopách. 

Muži PFK odohrali po troch rokoch kompletnú ligovú sezónu. Náročná úloha vyskladať mužstvo bola zverená práve Michalovi Krajčovičovi. Jeho tím po preradení klubu do najnižšej regionálnej súťaže dominoval, keď v 27 zápasoch nestratil ani jeden bod. V ďalšej sezóne preto nastúpi v siedmej lige.

GARGO
Regal Burger

Anketa