Nadácia Adeli

Futbal

Na juniorskom turnaji Piešťany Region Cup sa zúčastnilo osem tímov. (archív PFK)

Kohúti získali regionálny pohár

Na futbalovom štadióne PFK Piešťany sa počas predminulého víkendu konal prvý ročník juniorského turnaja Piešťany Region Cup. Zúčastnili sa ho aj tri domáce tímy Kohútov. Ten v najsilnejšom zložení dominoval a jasne porazil všetkých protivníkov, čím sa postaral o historický prvý zisk putovného pohára. Na druhom mieste skončili Dubovany, bronzové medaily putovali do Častkoviec.

30. 06. 2017 13:00  |  Šport / Futbal
Nultý ročník MFL vyhral tím Olympic, ktorý vo finále zdolal HPN Stars po penaltovom rozstrele. (archív PFK)

Mestskú futbalovú ligu ovládol Olympic

Deň pred posledným zápasom futbalistov PFK sa v Piešťanoch odohrali stretnutia finálového turnaja znovuobnovenej Mestskej futbalovej ligy Magna Energia. Na turnaji boli najúspešnejší hráči tímu Olympic, ktorí vo finále zdolali HPN Stars 2:1 po penaltovom rozstrele.

21. 06. 2017 11:00  |  Šport / Futbal
Taliansky veľkoklub Inter Miláno bude v Trebaticiach organizovať letný futbalový kemp. (archív R. Mlynára)

Aktivity Interu Miláno - kemp v Trebaticiach, potom akadémia?

Ako sme prednedávnom informovali, taliansky futbalový gigant Inter Miláno začal rozbiehať svoje aktivity zamerané na mládežnícky futbal na Slovensku a konkrétne v piešťanskom regióne. V prvej polovici júla sa v Trebaticiach uskutoční letný kemp Inter Academy Camp pod vedením profesionálnych odborníkov z talianskeho veľkoklubu. Minulý týždeň zavítali na Slovensko predstavitelia klubu a médiám priblížili svoje zámery.

17. 06. 2017 12:00  |  Šport / Futbal
Druhý ročník PFK Junior Cupu sa uskutočnil počas prvého júnového víkendu. (archív PFK)

PFK: Pán Mlynár pošpinil prácu klubu

Počas uplynulých dvoch rokov sa v Piešťanoch uskutočnil mládežnícky futbalový turnaj PFK Junior Cup, po premenovaní Slovak Junior Cup. Veľké podujatie, ktorého sa v oboch ročníkoch zúčastnil napríklad aj taliansky AS Rím, sa však presunulo z Piešťan do Nitry.

16. 06. 2017 09:53  |  Šport / Futbal
Mladíci z AS Rím minuloročný Slovak Junior Cup vyhrali. (archív R. Mlynára)

Taliani smerujú svoje aktivity do Trebatíc

Do piešťanského regiónu prichádza so svojimi aktivitami jeden z najslávnejších talianskych futbalových klubov - Inter Miláno. Gigant z druhého najväčšieho mesta Talianska bude v neďalekých Trebaticiach organizovať letný Inter Academy Camp pre mládežníckych futbalistov. Zástupcovia klubu prišli minulý týždeň na Slovensko a prezradili aj zámer vybudovať futbalovú akadémiu. Dočkáme sa jej tiež v Piešťanoch alebo okolí?

15. 06. 2017 09:00  |  Šport / Futbal
Dlhoročný slovenský futbalový reprezentant Filip Hološko bude vo svojej kariére pokračovať v ŠK Slovan Bratislava. (skslovan.com)

Hološko posilou Slovana Bratislava, upísal sa na dva roky

Dlhoročný slovenský futbalový reprezentant Filip Hološko bude vo svojej kariére pokračovať v ŠK Slovan Bratislava. Informuje o tom web "belasých". Tridsaťtriročný útočník v utorok podpísal s vedením svojho nového zamestnávateľa kontrakt na dva roky. So 105 ligovými gólmi je Hološko súčasťou elitného Klubu ligových kanonierov. Od roku 2002 pôsobil v zahraničí - v Liberci, Manisaspore, Besiktasi Istanbul, Istanbule BB, Rizespore a naposledy v FC Sydney, s ktorým získal austrálsky titul.

14. 06. 2017 08:41  |  Šport / Futbal
(fb MFK Vrbové)

Dvojgólové vedenie Vrbovému nestačilo

Stredajšia predohrávka 34. kola štvrtej ligy Vrbové - Malženice sa začala minútou ticha za dlhoročného funkcionára MFK Rudolfa Horňáka. Vrbovskí futbalisti v domácom stretnutí síce viedli 2:0, no napokon ostali bez bodu, keď prehrali 2:4.

13. 06. 2017 15:30  |  Šport / Futbal
Futbalisti PFK Piešťany vyhrali všetkých 27 stretnutí v sezóne a môžu sa tešiť z postupu do siedmej ligy. (archív PFK)

Piešťanci vyhrali ôsmu ligu bez straty bodu!

Futbalisti PFK Piešťany dokončili sezónu 2016/2017 v ôsmej lige 27. víťazstvom, keď porazili Trhovište 6:0 a celou súťažou prešli bez straty bodu. Piešťanci si v nasledujúcej sezóne zahrajú siedmu ligu.

13. 06. 2017 15:00  |  Šport / Futbal
Ilustr. foto (M. Ledecký)

Regionálne futbalové súťaže sa skončili, v poslednom kole padalo veľa gólov

Futbalová sezóna regionálnych súťaží sa skončila posledným kolom, v ktorom bolo opäť vidieť zaujímavé stretnutia. Veľké Orvište prehralo v Cíferi vysoko 0:12, Borovce zase v Dechticiach 1:8, Šípkové zdolalo Bojničky 6:3 a Prašník Ratnovce 5:3.

13. 06. 2017 14:00  |  Šport / Futbal
Ilustr. foto (archív 1. FC Slovácko)

Tomáš Košút podpísal dvojročný kontrakt s Arkou Gdynia

Slovenský futbalový obranca Tomáš Košút si v nastávajúcej sezóne bude obliekať dres poľského klubu Arka Gdynia. Ako referuje Przeglad Sportowy, 27-ročný rodák z Piešťan podpísal s novým zamestnávateľom dvojročný kontrakt.

13. 06. 2017 08:16  |  Šport / Futbal
Články 31 - 40 z 1022
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa