Lodenica

Futbal

Futbalisti V. Kostolian (v modrom) spravili ďalší krok k postupu do štvrtej ligy. (ilustr. foto: M. Ledecký)

Veľké Kostoľany kráčajú za postupom, v regióne padalo veľa gólov

Koniec sezóny regionálnych futbalových súťaží sa pomaly blíži a zápasy získavajú ešte viac na atraktivite. Veľké Kostoľany víťazstvom nad Moravským Svätým Jánom spravili dôležitý krok k postupu, derby Krakovian s Trebaticami sa skončilo remízou, Kočín-Lančár zdolal Nižnú vysoko 10:0, Sokolovce zase zvíťazili v Merašiciach 8:2 a Ratnovce vyhrali nad Bankou 8:1.

30. 05. 2017 15:00  |  Šport / Futbal
(fb MFK Vrbové)

Vrbové prehralo v Šimonovanoch 0:3

Futbalisti MFK Vrbové nenadviazali na výkon z minulého zápasu a v 26. kole štvrtej ligy prehrali v Šimonovanoch jednoznačne 0:3. Skóre stretnutia otvoril v 28. min Žikavský. Keď dal Chrenko tesne po nástupe na druhý polčas druhý gól domácich, Vrbovčania urobili zmenu na poste brankára a Greža vystriedal Amcha. Na konečných 3:0 pre Šimonovany upravil v úplnom závere zápasu Sobota.

23. 05. 2017 16:00  |  Šport / Futbal
Ilustr. foto (archív PFK)

Piešťanci oslávili svadbu spoluhráča víťazstvom

Futbalisti PFK Piešťany, ktorí majú už istý postup, zvíťazili aj v nedeľnom stretnutí ôsmej ligy na pôde Žlkoviec 2:0. Oba góly zaznamenal záložník Martin Javorka mladší.

23. 05. 2017 15:00  |  Šport / Futbal
Drahovčania (v modrom) sa po víťazstve 3:1 nad Šaštínom priblížili k záchrane. (M. Ledecký)

Veľké Kostoľany vyhrali v Gbeloch a vedú piatu ligu

Regionálne futbalové súťaže pokračovali počas víkendu ďalším jarným kolom a opäť bolo vidieť zaujímavé stretnutia. Veľké Kostoľany porazili Gbely 3:1 a vedú priebežnú tabuľku piatej ligy, Moravany nad Váhom zdolali Prašník vysoko 7:1, Šípkové zase Madunice 5:3, Pečeňady vyhrali nad Bojničkami 4:0, Sokolovce zvíťazili nad Šterusami 6:1 a Kočín-Lančár zasa nad Pastuchovom 5:0.

23. 05. 2017 12:00  |  Šport / Futbal
Piešťanský futbalista s majstrovskou trofejou. (archív FSA Agency)

Hološko získal s FC Sydney majstrovský titul!

Futbalista Filip Hološko zvíťazil s s FC Sydney vo finále play-off nad Melbourne Victory a jeho tím stal sa absolútnym šampiónom austrálskej A-League. Piešťanský rodák získal šiestu významnú kolektívnu trofej vo svojej úspešnej kariére. Po dvoch majstrovských tituloch v Česku s Libercom, jednom v Turecku s Besiktasom, dvoch prvenstvách s tým istým tímom v tureckom pohári sa v Austrálii stal držiteľom tzv. Double, keďže pri spanilej jazde so Sydney získal aj prestížnu Premier´s Plate určenú pre najlepší tím základnej časti.

17. 05. 2017 14:00  |  Šport / Futbal
(fb MFK Vrbové)

Festival premárnených šancí so šťastným koncom pre Vrbové

Futbalisti MFK Vrbové hostili v sobotnom 27. kole štvrtej ligy Domanižu. Vrbovčania hrali veľmi aktívne a svojmu súperovi nastrieľali tri góly, no mohli aj viac.

16. 05. 2017 15:46  |  Šport / Futbal
Ilustr. foto (archív PFK)

Piešťanci spečatili svoj postup do siedmej ligy!

Futbalisti PFK Piešťany si po víťazstve v 23. kole ôsmej ligy nad Kočínom-Lančárom zaistili postup o súťaž vyššie. Piešťanci vyhrali v pomere 3:2 a môžu oslavovať štyri kolá pred koncom súťaže.

16. 05. 2017 14:00  |  Šport / Futbal
Ilustr. foto (Miroslav Ledecký)

Moravany vyhrali v Ratnovciach, V. Orvište inkasovalo osem gólov

Regionálne futbalové súťaže pokračovali počas víkendu ďalším jarným kolom a opäť bolo vidieť zaujímavé zápasy. Krakovany si podelili body s Drahovcami za remízu 1:1, Veľké Orvište prehralo vysoko 0:8 so Zavarom, Moravany nad Váhom vyhrali v Ratnovciach 4:2.

16. 05. 2017 11:00  |  Šport / Futbal
Kluby požadujú, aby bola súťaž kvalitnejšia. (M. Ledecký)

Futbalové kluby žiadajú v piatej lige štrnásť mužstiev

Z dôvodu „havarijného“ stavu piatej futbalovej ligy, skupina Západ, sa pred časom uskutočnilo stretnutie zástupcov klubov a funkcionárov futbalového zväzu. Súťaž má totiž iba dvanásť účastníkov a najmä celky z trnavskej oblasti začali čoraz častejšie vyhlasovať, že takto hrať nechcú. Piatej lige reálne hrozil zánik, s čím na futbalovom zväze nesúhlasia.

14. 05. 2017 13:00  |  Šport / Futbal
Futbalisti Drahoviec (v bielom) remizovali doma s Mokrým Hájom 2:2. (M. Ledecký)

Veľké Kostoľany sú už prvé, výhru Krakovian riadil štvorgólový Šurin

Regionálne futbalové súťaže pokračovali počas víkendu ďalším jarným kolom a opäť bolo vidieť zaujímavé zápasy. Veľké Kostoľany sa po víťazstve nad Šaštínom-Strážami dostali na prvé miesto piatej ligy, Krakovany rozstrieľali Križovany zásluhou štyroch gólov Šurina 6:1, Dubovany zdolali Madunice 4:2 a Moravany nad Váhom v derby zápase Banku 2:1.

09. 05. 2017 13:30  |  Šport / Futbal
Články 31 - 40 z 1004
Regal Burger

Anketa