Pyrodan

Futbal

momentka s futbalového stretnutia Banka - Kočín-Lančár. (th)

Kočín-Lančár oraboval Banku o tri body

V nedeľnom súboji ôsmej ligy privítali futbalisti OTJ Banka na svojom ihrisku TJ Kočín-Lančár. O víťazovi stretnutia sa rozhodlo až v druhom polčase, kde mali väčšiu prevahu hráči hosťujúceho tímu a po góloch Daniela Kimmerlinga a Lukáša Tokoša zvíťazili 2:0.

23. 08. 2017 09:00  |  Šport / Futbal
Jozef Glos z tejto pozície neprekonal brankára hostí ani na trikrát. (gak)

PFK o zápase rozhodol už do prestávky

Na štadión PFK Piešťany zavítali v nedeľu futbalisti Pečeniad, ktorí minulé kolo nasúkali súperovi desať gólov. V kúpeľnom meste sa však na trávniku ešte ani neohriali a už prehrávali. Domáci v pozvoľnom tempe dotiahli zápas do víťazného konca a svojou hrou bavili početné publikum na tribúnach.

23. 08. 2017 08:00  |  Šport / Futbal
Pre stredného obrancu je poľská liga veľkou výzvou. (archív T. Košúta)

Tomáš Košút: Cítil som, že v Slovácku stagnujem

Piešťanský futbalista Tomáš Košút sa po necelých ôsmich rokoch v českej najvyššej súťaži presúva do Poľska. Po avizovaní žiadosti o prestup v 1. FC Slovácko pol roka nehral a po vypršaní kontraktu sa dočkal nového angažmánu a najnovšie bude obliekať dres celku Arka Gdynia.

18. 08. 2017 06:00  |  Šport / Futbal
Brankár domácich Strecký mal plné ruky práce. Kapituloval až päťkrát, hoci za to nemohol. (gak)

Piešťanci dali Veselé do smútku

V druhom kole VII. futbalovej ligy privítali hráči Veselého na svojom štadióne minuloročného lídra VIII. ligy PFK Piešťany, ktoré na domácej pôde v prvom kole nadelili Borovciam štyri góly.

12. 08. 2017 20:45  |  Šport / Futbal
Neúnavný Štefan Kollár (vľavo) skóroval na 0:3. (gak)

Dubovanci ozbíjali Chtelničanov o tri body

Aktuálny ročník VII. RUBBEX ligy sa začal v sobotu 5. augusta na trávniku v Chtelnici, kde domáci hráči privítali súpera z Dubovian. Napokon sa ukázali ako správni hostitelia, keďže súperovi darovali všetky body.

09. 08. 2017 10:00  |  Šport / Futbal
Zápasy nižších futbalových súťaží sa začínajú už tento víkend. (gak)

Chtelnica je jasný favorit, Dubovany sa ale nevzdávajú

Sobotný štart siedmej futbalovej ligy ponúkne hneď na úvod zaujímavé stretnutia. Jedným z nich bude duel TJ Družstevník Chtelnica - OŠK Dubovany, ktorý sa uskutoční o 17. hodine. Piešťanský týždeň ešte pred samotným štartom súťaže zmapoval, aké novinky sú v táboroch oboch spomenutých tímov a oslovení zástupcovia nám prezradili, ako sa na vzájomný zápas pripravujú.

04. 08. 2017 08:00  |  Piešťany / Aktuálne
Jozef Glos sa stal najlepším hráčom turnaja. (archív PFK)

Futbalisti PFK vyhrali regionálny turnaj

Futbalisti PFK Piešťany sa zúčastnili na turnaji v Siladiciach, kde si zmerali sily s poprednými mužstvami trnavského regiónu. Po veľmi dobrých výkonoch sa tešili zo zaslúženého víťazstva a navyše Jozef Glos bol vyhlásený za najlepšieho hráča turnaja.

03. 08. 2017 10:00  |  Piešťany / Aktuálne
Radosť Trnavčanov po prvom góle v novom ročníku Fortuna ligy. (spartak.sk)

Na úvod chudobné víťazstvo

Trnavský Spartak vykročil do nového ročníka futbalovej Fortuna ligy úspešne, no výkonom ostal za očakávaniami. Hral síce útočne, no v koncovke bol jalový. Našťastie, hostia boli na tom ešte horšie.

27. 07. 2017 15:04  |  Šport / Futbal
Futbalisti Veľkých Kostolian (v modrom) v Slovnaft Cupe končia. (Ján Král)

Slovnaft Cup: Veľké Kostoľany nestačili na Malženice

V prvom kole Slovnaft Cupu si to v nedeľu medzi sebou rozdali Veľké Kostoľany a Malženice. Hosťujúci celok z Malženíc potvrdil úlohu favorita a po víťazstve 2:0 sa môže tešiť z postupu do ďalšieho kola.

27. 07. 2017 15:00  |  Šport / Futbal
Ilustr. foto (Miroslav Ledecký)

Vyžrebovanie jesennej časti 6. ligy ObFZ Trnava

Milí čitatelia, nižšie futbalové súťaže riadené Oblastným futbalovým zväzom (ObFZ) Trnava začínajú svoje zápasy v novom ročníku 2017/2018 už počas prvého augustového víkendu. Keďže regionálny futbal je neodmysliteľnou súčasťou športového spravodajstva našich novín a teší sa veľkej priazni obyvateľov miest i obcí v regióne, radi by sme vám v nasledujúcich týždňoch prinášali komplexnejší pohľad na dianie na futbalových štadiónoch. Aktuálne pre fanúšikov klubov 6. ligy ponúkame rozpis jesennej časti súťaže, v budúcom vydaní prinesieme vyžrebovania 7. a 8. ligy klubov z regiónu Piešťan a Hlohovca.

27. 07. 2017 09:30  |  Šport / Futbal
Články 31 - 40 z 1036
Regal Burger
Lekáreň Regia

Anketa